Αυστρία Βιέννη - Τόση ομορφιά!!!

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Αυτό είναι λοιπόν ένα είδος απόλαυση!! Κάθεσαι στην Granben πίνοντας μια πολύ όμορφη σοκολάτα που την γεύεσαι για να νιώσει το τι ξεχωριστό έχει που είναι τόσο όμορφηo_O, και τελικά.. δεν είναι στη σοκολάτα;), είναι όλο μαζί το πακέτο που λέμε αυτή η στιγμή με τον άνθρωπό σου σε ένα τόσο μαγικό μέρος σε ένα τόσο υπέροχο σημείο, που κάνει αυτή την σοκολάτα ξεχωριστή!!:rolleyes:
Aυτό που είπες είναι μεγάλη αλήθεια!
 
Last edited by a moderator:

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Επέστρεψα κι εγώ από Βιέννη και δεν έχω παρά να συμφωνήσω απόλυτα με τη Ντορίτα. Πόση ομορφιά!
Το ότι δεν γύρισα στολισμένη με χρυσό δαχτυλίδι, δεν θα το ξεπεράσω ποτέ, όμως...:cry:
Δεν πειραζει paefstra σημασια εχει να περασες καλα ;)
 

Hydro

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Prague - Czech Republic
Ταξίδι-Όνειρο
Pattaya - Tailand
Πρίν λίγες μέρες γύρισα από Βουδαπέστη και πήγα και μια μέρα Βιέννη με το τρένο. Ντάξει στις 6 7 ώρες που καθήσαμε εκεί δεν προλάβαμε να δούμε πολλά αλλά θυμάμαι ότι δεν ήθελα να φύγω! Σίγουρα θα την επισκεφτώ και πάλι για 5 μέρες και ίσως να είναι και την επόμενη φορά!
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Πρίν λίγες μέρες γύρισα από Βουδαπέστη και πήγα και μια μέρα Βιέννη με το τρένο. Ντάξει στις 6 7 ώρες που καθήσαμε εκεί δεν προλάβαμε να δούμε πολλά αλλά θυμάμαι ότι δεν ήθελα να φύγω! Σίγουρα θα την επισκεφτώ και πάλι για 5 μέρες και ίσως να είναι και την επόμενη φορά!
Να τη επισκευτεις Hydro ειναι πανεμορφη!!! και οτι χρειαστεις εδω ειμαστε να σε ενημερωσουμε ;)
 

Hydro

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Prague - Czech Republic
Ταξίδι-Όνειρο
Pattaya - Tailand

thanos_kal

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΑΓΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Πολύ ωραία η ιστορία σου dorita18 και πολύ παραστατική η αφήγηση σου;).Ήταν και για μένα ένα όνειρο για αρκετά χρόνια να επισκεφτώ την Βιέννη την περίοδο των Χριστουγέννων και τελικά τα κατάφερα τον προηγούμενο Δεκέμβριο:clap:.Η πόλη και η ατμόσφαιρα της ήταν ακριβώς αυτο που περίμενα και ακόμα περισσότερο.Για αυτο,όποτε σου δοθεί η ευκαιρία, να επισκεφθείς ξανά την πανέμορφη Βιέννη την περίοδο των Χριστουγέννων.Θα σου αρέσει ακόμα περισσότερο.
 

d.maria

New Member
Μηνύματα
2
Likes
1
Πολυ ωραια η ιστορια σου dorita.. Προκειται να ταξιδεψουμε στη Βιεννη τελος Νοεμβρη.. Ηδη εχω κρατησει σημειωσεις απο την ιστορια σου!
Με το καλο και στο επομενο ταξιδι σας!!
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Πολυ ωραια η ιστορια σου dorita.. Προκειται να ταξιδεψουμε στη Βιεννη τελος Νοεμβρη.. Ηδη εχω κρατησει σημειωσεις απο την ιστορια σου!
Με το καλο και στο επομενο ταξιδι σας!!
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Ότι χρειαστείς μη διαστάσεις να με ρωτήσεις, χαρά μου να σε βοηθήσω και να ξαναθυμηθώ την ομορφιά της Βιέννης.:rolleyes:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.285
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom