Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

sezar7

Member
Μηνύματα
748
Likes
606
Αλλάζει σήμα ο Λαφαζάνης στο κόμμα του και βάζει το τριφύλλι που έδειξε ότι υπάρχει δρόμος εκτός Ευρώπης... (Δεν είναι πολιτικό σχόλιο, μη μου το κόψετεεεεε :haha: )
11148710_757279521050320_7667139001603053217_n.jpg
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Τι ειναι πιο γρηγορο απο το 4G της Cosmote;
Η παρουσια του panathinaikos στην Ευρώπη.
 
Μηνύματα
257
Likes
685
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Για την κλήρωση, Μπάγερν και Αρσεναλ τις έχουμε. Για τη δυναμό έχω κάποιες αμφιβολίες!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.200
Ωραίο το χιούμορ(και δεν με ενδιαφέρει άμεσα καθώς δεν είμαι βαζέλος) αλλά άς σκεφτούμε όλοι που πάει το πράγμα με το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα και την απαξίωση του.Του χρόνου ο πρωταθλητής θα γίνει δύο γύρους προκριματικά για να μπεί στους ομίλους.Πως στο καλό θα μαζεύονται βαθμοί όταν οι ομάδες θα αποκλείονται από τους πρώτους γύρους στις Ευρωπαϊκές οργανώσεις;
 
Μηνύματα
257
Likes
685
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Για τους παναθηναικούς ειλικρινά κρίμα:bleh:, τι κατάντια είναι αυτή? ούτε καζούρα δεν αξίζει να σας κάνουμε.
 
Μηνύματα
257
Likes
685
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Πως στο καλό θα μαζεύονται βαθμοί όταν οι ομάδες θα αποκλείονται από τους πρώτους γύρους στις Ευρωπαϊκές οργανώσεις;
...αφού το ποδόσφαιρο που παίζουν είναι άθλιο γιατί να μην αποκλείονται? Ας δώσουν μερικά από τα κέρδη τους για καλούς παίχτες, προπονητές, γυμναστές κλπ , ας σταματήσουν να προσπαθούν να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα και οι βαθμοί θα έρθουν.
 
Μηνύματα
257
Likes
685
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Και για να συνεχίσω τη σκέψη μου, δεν αναφέρομαι στο παρασκήνιο του ελληνικού ποδοσφαίρου, δεν το γνωρίζω άλλωστε, αλλά αυτό που βλέπω στα γήπεδα τα τελευταία χρόνια είναι μια σοβαρή προσπάθεια μόνο από τον Ολυμπιακό που στέκεται με αξιοπρέπεια στο υψηλό επίπεδο της Ευρώπης, παρουσιάζοντας γενικά καλό θέαμα...οι υπόλοιποι μεμψιμοιρούν (όχι όλοι).
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Στα σοβαρά τώρα. Ο αποκλεισμός από μια Γκαμπαλα νο 360 στο ranking της uefa με μόλις 10 χρόνια ζωής είναι απόλυτα ντροπιαστικος. Ο τρόπος που τον αντιμετώπισε η διοίκηση και ο προπονητής είναι ακόμη πιο ντροπιαστικος και ανησυχητικός.
Και επιβεβαιώνει αυτό που λέω ότι οι ίδιοι οι Παναθηναϊκοι έχουν μικρύνει πάρα πολύ την ομάδα τους περιμένοντας να πανηγυρισουν μια νίκη στο Καραισκακη και τις ήττες του Ολυμπιακού στο cl.

Στα δικά μας. Μπαγερ Αρσέναλ Δυναμο Ζάγκρεμπ .
Η λογική λέει ότι θα παλέψει την τρίτη θέση. Για να κάνει την υπέρβαση δεν πρέπει να χάσει στο Λονδίνο αλλά στην Αγγλία δεν έχει πάρει ποτέ αποτέλεσμα οπότε. ....
Αν κάνει αξιοπρεπείς εμφανίσεις βγει τρίτος και στο el μάθει επιτέλους να αποκλείει ομάδες στιλ Μετάλίστ Λεβάντε μπορεί κάποια στιγμή να πετύχει την ευρωπαϊκή υπέρβαση . Μέχρι τότε έχουμε δρόμο.
Πάντως φέτος φαίνεται να έχουμε καλύτερο κόουτς από πέρσι και λίγο καλύτερο ροστερ αλλά σε καμία περίπτωση δεν έγινε μεταγραφική υπέρβαση ας μην μας κοροϊδεύει ο χοντρός
 
Μηνύματα
257
Likes
685
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
δεν έγινε μεταγραφική υπέρβαση ας μην μας κοροϊδεύει ο χοντρός
Για τον παναθηναϊκό θα συμφωνήσω απόλυτα αλλά...ο ερχομός του Καμπιάσο σ' αυτό το πρωτάθλημα είναι υπέρβαση. Στην Αγγλία έκανε καλή εμφάνιση χωρίς καλό αποτέλεσμα, φέτος νομίζω είναι ικανός και για τα δυο!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.687
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom