Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

fotast

Member
Μηνύματα
9.371
Likes
14.276
Λέγεται ότι έχει ήδη μπεί φραγή στο over για τον πρώτο αγώνα του "θρύλου¨" στο cl..
Κακοήθειες..:D
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Για τον παναθηναϊκό θα συμφωνήσω απόλυτα αλλά...ο ερχομός του Καμπιάσο σ' αυτό το πρωτάθλημα είναι υπέρβαση. Στην Αγγλία έκανε καλή εμφάνιση χωρίς καλό αποτέλεσμα, φέτος νομίζω είναι ικανός και για τα δυο!
Τι καλο να ειχε πετυχει με τη Λεστερ περυσι που με το εναμιση ποδι ηταν στην championship και τελικα σωθηκε;Ο καλυτερος παικτης της ηταν,μονος επαιζε στο κεντρο.
 
Μηνύματα
257
Likes
685
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Τι καλο να ειχε πετυχει με τη Λεστερ περυσι που με το εναμιση ποδι ηταν στην championship και τελικα σωθηκε;Ο καλυτερος παικτης της ηταν,μονος επαιζε στο κεντρο.
Στη δεύτερη πρόταση δεν αναφέρομαι στον Καμπιάσο αλλά στα προηγούμενα παιχνίδια του Ολυμπιακού με την Αρσεναλ (στην Αγγλία).Για τον Καμπιάσο είναι όπως το έγραψες.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
Μην ξεχνιόμαστε ....αρχίζει η ευρωπαϊκή ποδοσφαιρική πανδαισία με τους αγώνες στους ομίλους των CL και EL...
κρίμα μόνο που συμμετέχουν 3 ομάδες μας συνολικά...

Θα έχουμε έναν άτυπο ελληνογερμανικό "πόλεμο" όπου πολύ δύσκολα βλέπω να αποσπούμε ένα θετικό αποτέλεσμα...αλλά μπάλα είναι δεν ξέρεις...

Σκέφτομαι μόνο τι νόημα έχουν τα πλέυοφς όταν ο πρώτος, ο Παναθηναϊκός εν προκειμένω, δεν εξασφαλίζει την ευρωπαϊκή παρουσία σε ομίλους πράγμα που επιτυγχάνει ο δεύτερος απ ευθείας (Αστέρας Τρίπολης)....

Προχθές πήγε να με πάρει ο ύπνος στο 1ο ημίχρονο στον αγώνα MAN.U με Liverpool (3-1) αλλά το 2ο μας αποζημίωσε με 3 γκολάρες ...κορυφαίο του Μπεντέκε...
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Αύριο θα είμαι στο ναό και ελπίζω στο τέλος η ομάδα μου με την προσπάθεια της και την απόδοση της να με αναγκάσει να την χειροκροτήσω ανεξαρτήτως αποτελέσματος.
Γιατί ας μην γελιόμαστε ακόμη και η ισοπαλία είναι πάρα πάρα πολύ δύσκολη.
Αγωνιστικά το πρόβλημα μας νομίζω ότι θα είναι η εν γένει αμυντική μας λειτουργία (λείπει ο Μιλο, ο Μπουχαλάκης εκτός, ο Μανιάτης ανέτοιμος και το δίδυμο των στόπερ μέχρι στιγμής δεν πείθει)
Πιστεύω ότι θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες.
VAMOS ΘΡΥΛΕ:clap:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Πριν από λίγο γυρισα από το γηπεδο.
Η ομάδα προσπάθησε και αν ήταν λίγο πιο τυχεροι θα έπαιρνε κάτι καλύτερο. Τ0 0-3 είναι υοερβολικό αν και εννοειται ότι κερδισε ο καλύτερος
Η Μπάγερ προηγήθηκε με ενα γκολ τυχερό (ο ιδιος ο Μίλερ ειπε οτι δεν το ήθελε) και εμείς χάσαμε δυο πολυ καλες ευκαιριες να ισοφαρισουμε.
Τακτικά το δουλεψε νομιζω καλά ο Σιλβα αν και η τελευταία αλλαγη δεν με βρηκε συμφωνο.
Στα προσωπα ευχαριστη έκπληξη ο Ντα Κοστα. Θετικότατοι και οι Καμπιασο, Σαλινο.
Ο Μαζουακου μαλλον θελει επειγόντως πάγκο.

Για όσους οπαδούς άλλων ομάδων χαίρονται από τον καναπέ τους με γεια τους και χαρά τους.
Εγώ προσωπικά, όπως και ολο το γηπεδο στο τελος χειροκροτησαμε θερμα την ομάδα.

Το χειρότερο ειναι το άλλο αποτελεσμα του ομίλου
 
Μηνύματα
257
Likes
685
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Το χειρότερο ειναι το άλλο αποτελεσμα του ομίλου
Τα καλύτερα είναι αυτά που δεν έχουν έρθει...
με αντίπαλο τη μεγάλη Μπάγερν, με πολλούς παίκτες να είναι μαζί μόνο 10-15 μέρες, διαιτησία, αν και δεν μου αρέσει να τη σχολιάζω, μάλλον εχθρική...υπό αυτές τις συνθήκες θα χαρακτήριζα την εμφάνιση του ολυμπιακού ενθαρρυντική για το μέλλον.(και για το Μόναχο:D)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom