Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

Asimina S

Member
Μηνύματα
25
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
μπαλι
Ταξίδι-Όνειρο
Isla de Pasqua
.αν μεινεις στο κεντρο δεν νομιζω πως χρειαζετε καρτα για το μετρο. Εμεις δεν χρησιμοποιησαμε καθολου μετρο
 

Asimina S

Member
Μηνύματα
25
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
μπαλι
Ταξίδι-Όνειρο
Isla de Pasqua
Ευκολα πας παντου με τα ποδια... για υο βατικανο ομως κλεισε ενα εισητηριο... εμεις οταν πηγαμε ειδαμε μια ουρα χωρις τελος...
 

Asimina S

Member
Μηνύματα
25
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
μπαλι
Ταξίδι-Όνειρο
Isla de Pasqua
Λεγετε castello romano κα ειναι εξω απο την Ρωμη. Υπαρχει λεωφορεο που σε παει εκει απο τον σταθμο Τermini
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Οι τιμές των λεωφορείων του metro και του taxi είναι στο πιο πάνω ακριβώς μήνυμα που έγραψα...
 

vivyen

Member
Μηνύματα
96
Likes
51
Οι τιμές των λεωφορείων του metro και του taxi είναι στο πιο πάνω ακριβώς μήνυμα που έγραψα...
δλδ το λεωφορείο έχει 4 ευρώ, αν κλείσω μέσω ίντερνετ με terravision...άμα πληρώσω εκεί? είναι άλλη τιμή? Και μετά, λές για τις 4.30 το προ'ι', δλδ, στις *κανονικές* ώρες, είναι πάνω από 2 εταιρίες?
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
4 ευρώ αν κλείσεις για terravision από internet και 6 αν το κλείσεις από εκεί.
H εταιρία SCHIAFFINI το δίνει 3,90 χωρίς να το κλείσεις από internet.
Στην προηγούμενη σελίδα του θέματος γράφονται όλες οι εταιρίες που πραγματοποιούν το δρομολόγιο από το μέλος takis.
 

vivyen

Member
Μηνύματα
96
Likes
51
Δεν ξέρω άν έχει γραφτεί για συγκεκριμένα ξενοδοχεία, αν ναι, ζητώ συγγνώμη. Είμαι ανάμεσα σε αυτά τα δύο
http://el.hotels.com/hotel/details.html?tab=description&destinationId=712491&destination=Ρώμη,+Ιταλία&hotelId=512765&arrivalDate=13-11-2015&departureDate=17-11-2015&children[0]=2&rooms[0].childrenAges[0]=12&rooms[0].childrenAges[1]=15&rooms[0].numberOfAdults=1&roomno=1&validate=false&previousDateful=false&reviewOrder=date_newest_first&cur=EUR&wapa2=512765&locale=el_GR&rffrid=mdp.hcom.GR.112.158.02.kwrd=324004968&pos=HCOM_GR&hotelid=512765


http://el.hotels.com/hotel/details....15&q-room-0-adults=1&YGF=14&MGT=4&ZSX=1&SYE=3
Θα'μαι με δύο παιδιά (έφηβοι).γι'αυτό θέλω κάτι καλό οικονομικό κοντά στο κέντρο και σταθμούς. Έχω βρει πάρα πολλά σε αυτή τη τιμή, αλλά τελικά κατέληξα σε αυτά τα δύο. Είναι στο termini. Το πρώτο, όμως, είναι λίγο μακριά από σταθμό, αλλά είναι 3 *** Αξίζει να κοιτάξω και κοντά σε κάποιο άλλο σταθμό το μετρό, ή τελικά το termini βολεύει πιο πολύ?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.722
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom