Ισπανία Βαρκελώνη, μια βοήθεια

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.741
Για τις 3 μερες που θα ειμαι ποια καρτα με συμφερει καλυτερα
Για μένα η καλύτερη λύση ειναι η Τ10
Την κυριακη εχει αγωνα η barca τα εισητηρια ειναι καλυτερα να τα κλεισω απο το επισημο site
Ναι είναι η καλύτερη λύση.Παίζει με την Βαλένθια και θα έχει τσιμπιμένες τιμές.
Για το ενυδρειο δε λεει κανεις κουβεντα δεν αξιζει
Αν δεν έχεις πάει ποτέ σε ενυδρείο,τότε να πας,αλλιώς είναι αρκετά τα λεφτά
του εισιτηρίου.Εκτός αν λεφτά υπάρχουν. :haha:
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.895
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Για το ενυδρειο δε λεει κανεις κουβεντα δεν αξιζει???
Εμένα πάντως με εντυπωσίασε, αν και είναι κάπως ακριβό το εισιτήριο όπως λέει και ο panpan.
 

zafmous

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Τo θεμα ειναι αλλου τωρα...Δεν βρισκω εισητηρια πλαι πλαι για το barca valencia....κ αν αργησω λιγο ακομα μαλλον δε θα βρω καθολου....!!!!
 

giannakouti

Member
Μηνύματα
173
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Σαρδηνία
Αν μπορεί κάποιος να με ξεμπλέξει!
Στόχος: τελεφερίκ Montjuic, Poble Espanyol, Συντριβάνια Πλατείας Ισπανίας.
Θα κατέβω στάση μετρό Paral-lel, θα πάρω το τελεφερίκ (από Mirador del Poble Sec ???). Θα κατέβω στο κάστρο? Θα περπατήσω μέχρι το Poble Espanyol? Τέλος, από κει θα περπατήσω μέχρι τα συντριβάνια?
Θα έχουμε μαζί μας το μωρό στο καρότσι, οπότε αν δεν είναι εφικτή αυτή η διαδρομή, παρακαλώ πείτε το μου, για να μην το κάνω.
Ευχαριστώ!
 

Spy_I

Member
Μηνύματα
67
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Αν μπορεί κάποιος να με ξεμπλέξει!
Στόχος: τελεφερίκ Montjuic, Poble Espanyol, Συντριβάνια Πλατείας Ισπανίας.
Θα κατέβω στάση μετρό Paral-lel, θα πάρω το τελεφερίκ (από Mirador del Poble Sec ???). Θα κατέβω στο κάστρο? Θα περπατήσω μέχρι το Poble Espanyol? Τέλος, από κει θα περπατήσω μέχρι τα συντριβάνια?
Θα έχουμε μαζί μας το μωρό στο καρότσι, οπότε αν δεν είναι εφικτή αυτή η διαδρομή, παρακαλώ πείτε το μου, για να μην το κάνω.
Ευχαριστώ!
Το μόνο μη εφικτό είναι το τελεφερίκ. Τα άλλα είναι κοντά σχετικά.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.895
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Θα κατέβω στο κάστρο? Θα περπατήσω μέχρι το Poble Espanyol?
Από το κάστρο έχει λεωφορείο που κάνει στάση στην είσοδο του Poble Espaniol.
Αριθμό λεωφορείου δεν θυμάμαι αλλά θα σου τα πει σε λίγο ο Pan Pan. :)
 

ivepap

Member
Μηνύματα
29
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Bαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Ευχαριστωωω :clap::clap::clap:
Αλλά αφού πέτυχα το Cituat Vella στα 450 με βαθμολογία 8.3 επίσης δεν αξίζει καλύτερα?
Επειδη εχω κλεισει στο ciutat vella για τον Οκτωβριο τι έγινε? Πήγατε? Μείνατε ευχαριστημένοι?
 

Spy_I

Member
Μηνύματα
67
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Επειδη εχω κλεισει στο ciutat vella για τον Οκτωβριο τι έγινε? Πήγατε? Μείνατε ευχαριστημένοι?
Πολύ καλό! Καθαρό και εξυπηρετικοί στη ρεσεψιόν. Το πρόγευμα είναι λίγο φτωχό αλλά δεν ειναι και άσχημο σχετικά. Προτίμησε δωμάτιο να μην βλέπει στο δρόμο και έχει πολλή φασαρία ως τις πρωινές ώρες.

Πόσο το βρήκες? Διότι πιάνει πάρα πολύ ψηλές τιμές όταν αργήσεις να το κλέισεις. Εγώ το βρήκα 450/δίκλινο για 5 μέρες Ιούλιο μήνα.
 
Last edited by a moderator:

ivepap

Member
Μηνύματα
29
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Bαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Πολύ καλό! Καθαρό και εξυπηρετικοί στη ρεσεψιόν. Το πρόγευμα είναι λίγο φτωχό αλλά δεν ειναι και άσχημο σχετικά. Προτίμησε δωμάτιο να μην βλέπει στο δρόμο και έχει πολλή φασαρία ως τις πρωινές ώρες.

Πόσο το βρήκες? Διότι πιάνει πάρα πολύ ψηλές τιμές όταν αργήσεις να το κλέισεις. Εγώ το βρήκα 450/δίκλινο για 5 μέρες Ιούλιο μήνα.
Το εχω κλεισει απο το Μαιο 385 το δικλινο με πρωινο για 4 βραδια Γενικα τις βρισκω τσιμπιμενες τις τιμες
 

gregory79

Member
Μηνύματα
129
Likes
57
Επιτέλους πέρασε ο καιρός και σε 18 μέρες πετάμε κι εμείς για Βαρκελώνη. Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους για τις πολύτιμες συμβουλές και πληροφορίες. Θα ήθελα να ρωτήσω αν παρακολούθησε κανείς κάποια παράσταση φλαμένγκο και αν έχει κάτι συγκεκριμένο να προτείνει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom