Ισπανία Βαρκελωνη 3 μερες

gio87

Member
Μηνύματα
124
Likes
699
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού-Βολιβία-Εκουαδορ
H T10 ισχύει κανονικά στα NitBus, σωστά;
 

gio87

Member
Μηνύματα
124
Likes
699
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού-Βολιβία-Εκουαδορ
Τελικά πήρα taxi. 26 χλμ, 42€. Νομίζω η καλύτερη επιλογή για εκείνη την.ώρα και χωρίς ταλαιπωρία.
 

giannakouti

Member
Μηνύματα
173
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Σαρδηνία
Παιδιά, να γράψω και γω αυτά που θέλω να επισκεφθώ σε 3 γεμάτες μέρες και να με βοηθήσετε με το πρόγραμμα??? Υπόψιν, θα υπάρχει και μωρό στο καρότσι.

[URL='https://www.google.com/url?q=http://maps.google.com/%3Fcid%3D1654528761399433347&usd=2&usg=AFQjCNEb_VFVg_PI8RbJvHetRveuNeQFLA']Cathedral of Barcelona (απόγευμα)[/URL]
Los Tarantos (βράδυ)
Τελεφερίκ Montjuïc
Poble Espanyol
Font Màgica de Montjuïc (το 3ο βράδυ)

Mercado de La Boqueria
Maremagnum

L’Aquàrium de Barcelona

Barcelona Zoo

Ciutadella Park

Casa Milà
(εξωτερικά μόνο)
Casa Batlló
(εξωτερικά μόνο)
Park Güell

La Sagrada Familia
(εξωτερικά μόνο)
Colla Castellers De Barcelona (απόγευμα 1ης μέρας στις 19:00)

Θα μένουμε πολύ κοντά στην Catalunya.

Ευχαριστώ πολύ!
 

desbio

Member
Μηνύματα
50
Likes
76
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΑΓΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
La Sagrada Familia νομίζω ότι πρέπει να μπεις μέσα. Και να πάρεις το ηλεκτρονικό σύστημα που σε ενημερώνει για το τι βλέπεις κάθε φορά. Τώρα με το παιδί σε καρότσι, δεν ξέρω αν μπορείς και αν αξίζει να ανέβεις με το ασανσέρ. Έχει και μουσείο του Πικάσο, που όμως έκλεινε στις 3 το μεσημέρι, όταν πήγα εγώ!
Για Casa Batllo & Mila συμφωνώ ότι δεν χρειάζεται να μπεις μέσα (είναι πολύ ωραία το βράδυ!).
 

prefontaine

Member
Μηνύματα
132
Likes
176
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όκλαντ , Νέα Ζηλανδία
Και πως λες να τα μοιράσω σε 3 μέρες?
Είναι λίγο σκότωμα αλλα θα πρότεινα να τα βάλεις βάσει γεωγραφικής τοποθεσίας (εκτος από Γκουέλ και ενυδρείο που θα φάς ώρες) προκειμένου να μην ταλαιπωρηθείς με τα πέρα δώθε : 1 μέρα Μονζουίκ , 1 μέρα Ενυδρείο και πάρκο Γκουέλ και 1 μέρα για τα αξιοθέατα του κέντρου (Σαγράδα,Καθεδρικός κλπ)
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
Μονο τρεις μερες και θα φαει τη μια για να δει ψαρια?Μονο μιση μερα θελει να ανεβοκατεβει Ραμπλας και τριγυρω..Για τοσο λιγο και με μωρο,ας παρει το τουριστικο λεωφορειο να δει πιο ακοπα τα βασικα και αν της μεινει χρονος,που δεν το βλεπω,μιση μερα θες για Σαγραδα,πανε ελα..τοτε και ψαρια και παρκα και οτι μπορει..
 

giannakouti

Member
Μηνύματα
173
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Σαρδηνία
Εντάξει, απογοήτευση... Τα έβαλα έτσι σε ένα πρόγραμμα, αλλά μάλλον δεν βγαίνει, ε;
1 μερα: Ciutadella-zoo, Sagrada familia (εξωτερικα), castellers (στο τρέχα γύρευε), Los tarantos
2 μέρα: boqueria, cathedral, mare magnum, aquarium
3 μέρα: Park Guell, casa mila, casa batlo (εξωτερικά και τα 2, Poble Espanyol, συντριβάνια
Τι να σβήσω;
Αυτές οι 3 μέρες δεν περιλαμβανουν την άφιξη και την αναχώρηση.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
Εντάξει, απογοήτευση... Τα έβαλα έτσι σε ένα πρόγραμμα, αλλά μάλλον δεν βγαίνει, ε;
1 μερα: Ciutadella-zoo, Sagrada familia (εξωτερικα), castellers (στο τρέχα γύρευε), Los tarantos
2 μέρα: boqueria, cathedral, mare magnum, aquarium
3 μέρα: Park Guell, casa mila, casa batlo (εξωτερικά και τα 2, Poble Espanyol, συντριβάνια
Τι να σβήσω;
Αυτές οι 3 μέρες δεν περιλαμβανουν την άφιξη και την αναχώρηση.
έχεις την απάντηση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.589
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom