Ψηφοφορία για τη συνάντηση "10 χρόνια travelstories"

Ποια ημερομηνία προτιμάτε για τη συνάντηση "10 χρόνια Travelstories";


  • Total voters
    55
  • Poll closed .
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.553
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική

malysa

Member
Μηνύματα
1.046
Likes
1.825
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ονειρεμένο Ταξίδι
3η βραχονησίδα αριστερά
Βρε κάθε φορά που κοιτούσα τις λίστες συμμετεχόντων στις υποψήφιες ημερομηνίες, είχε γίνει ανακατανομή ονομάτων... τώρα κατάλαβα πως η εμφάνιση είναι με σειρά παλαιότητας στο φόρουμ:clap:;)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.553
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Η Παρασκευή 9 Οκτωβρίου προηγείται σταθερά, αλλά με προβάδισμα μόνο 8 ψήφων. Η αποχή είναι ο μεγάλος νικητής. :rolleyes:
Επειδή έχουμε χρόνο μπροστά μας, αφήνω ανοιχτή τη ψηφοφορία μέχρι την ημέρα των εκλογών, μπας και αποφασίσετε και εσείς η αναποφάσιστοι ;) (μέγα ερώτημα είστε ρε παιδιά αυτές τις μέρες) και ας μεταφερθούμε στο άλλο θέμα για να αποφασίσουμε το μέρος.
Σας έχω πρόταση, αλλά πρώτα πάω να θαυμάσω το επετειακό site.
 

Action

Member
Μηνύματα
117
Likes
411
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γαλλική Πολυνησία
Ίσως να μπορέσω τελικά κι εγώ τη Παρασκευή 9 του μηνός, όμως δε μπορώ να το βάλω τώρα νομίζω, ή τουλάχιστον δε το βρίσκω.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Η Παρασκευή 9 Οκτωβρίου προηγείται σταθερά, αλλά με προβάδισμα μόνο 8 ψήφων. Η αποχή είναι ο μεγάλος νικητής. :rolleyes:
Επειδή έχουμε χρόνο μπροστά μας, αφήνω ανοιχτή τη ψηφοφορία μέχρι την ημέρα των εκλογών, μπας και αποφασίσετε και εσείς η αναποφάσιστοι ;) (μέγα ερώτημα είστε ρε παιδιά αυτές τις μέρες) και ας μεταφερθούμε στο άλλο θέμα για να αποφασίσουμε το μέρος.
Σας έχω πρόταση, αλλά πρώτα πάω να θαυμάσω το επετειακό site.
Καλά, αν το αφήσεις μέχρι την παραμονή της συνάντησης, σίγουρα θα έχεις περισσότερες συμμετοχές από Αθήνα αλλά θα χάσεις τις μακρυνές γιατί πρέπει να κλειστούν και κάποια εισιτήρια, ξέρεις, και αν τ'αφήσεις για τελευταία στιγμή, οι τιμές θα είναι στο Θεό, οπότε τσου...
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.553
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Oook. Η διαφορά μένει σταθερή και συντομεύω την ψηφοφορία.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Καλά, αν το αφήσεις μέχρι την παραμονή της συνάντησης, σίγουρα θα έχεις περισσότερες συμμετοχές από Αθήνα αλλά θα χάσεις τις μακρυνές
Τίποτα δεν σκιάζει τους τραβελστορίτες, μήτε κάπιταλ κοντρολς μήτε μπόρντερ κοντρολς. Αυτά είναι! :haha:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Τίποτα δεν σκιάζει τους τραβελστορίτες, μήτε κάπιταλ κοντρολς μήτε μπόρντερ κοντρολς. Αυτά είναι! :haha:
Τα μπόρντερ κοντρόλς δεν είναι πρόβλημα. Τα μπόρντελ... είναι! :bleh:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.694
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom