ΗΠΑ Bοηθεια για Nεα Yορκη

nikolakis12

Member
Μηνύματα
148
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
κως
Δεν σε ελέγχει κανείς και ούτε φαινεται πουθενά..Σε φιλοξενεί ο ιδιοκτήτης και τελειώσε η υπόθεση...Ολοι το κάνουν εκεί.
ετσι ακριβως.εχω μεινει 2 φορες στην αμερικη προσφατα.για νεα υορκη εχω και εγω ενα σπιτι που εμεινα κ εμεινα απολυτα ευχαριστημενος.
 

NENITSAKI

Member
Μηνύματα
51
Likes
54
Δεν σε ελέγχει κανείς και ούτε φαινεται πουθενά..Σε φιλοξενεί ο ιδιοκτήτης και τελειώσε η υπόθεση...Ολοι το κάνουν εκεί.
Γεια!! μήπως θα μπορούσες να μου στείλεις το λινκ απο το σπίτι που έμεινες?
σε ευχαριστώ!

ετσι ακριβως.εχω μεινει 2 φορες στην αμερικη προσφατα.για νεα υορκη εχω και εγω ενα σπιτι που εμεινα κ εμεινα απολυτα ευχαριστημενος.
Γεια και σε εσένα!! μήπως θα μπορούσες να στείλεις το λινκ απο το σπιτάκι που έμεινες??
σε ευχαριστώ πολύ!!
 
Last edited by a moderator:

nikos23patra

Member
Μηνύματα
31
Likes
7
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα

dimitra_i

Member
Μηνύματα
6
Likes
3
καλημερα, ψαχνω για Νεα Υορκη για ταξιδι πρωτη φορα
και με δυσκολευει το θεμα της διαμονης
θελω να παω 26 δεκεμβριου με 7 Γεναρη
ειναι ολα ακριβα ή μου φαινεται εμενα

οτι tips εχουμε για διαμονη ειναι καλοδεχουμενα!!!!
Εγώ έκλεισα εισιτήριο απο airtickets μόνο με 500 ευρώ.. (Θα μείνω σε σπίτι συγγενών) αν μείνεις σε ξενοδοχείο ειναι πανάκριβα αλλα πραγματικα αξίζει!!
 

dimitra_i

Member
Μηνύματα
6
Likes
3
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι θα ταξιδέψω νέα Υόρκη με ανταπόκριση στο Λονδίνο! Θα μείνω εκεί 4 ωρες.. Πρέπει να παραλάβω τις βαλίτσες μου και να ξανακάνω τσεκιν στο Χίθροου ;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι θα ταξιδέψω νέα Υόρκη με ανταπόκριση στο Λονδίνο! Θα μείνω εκεί 4 ωρες.. Πρέπει να παραλάβω τις βαλίτσες μου και να ξανακάνω τσεκιν στο Χίθροου ;
Αν έχεις ένα εισιτήριο από Αθήνα - Νέα Υόρκη όχι και δεν βγαίνεις έξω ακολουθείς τις πινακίδες flight connection. Θα έχεις δυο boarding passes από Αθήνα και θα πάρεις τις βαλίτσες στην Νέα Υόρκη.
 

dimitra_i

Member
Μηνύματα
6
Likes
3
Αν έχεις ένα εισιτήριο από Αθήνα - Νέα Υόρκη όχι και δεν βγαίνεις έξω ακολουθείς τις πινακίδες flight connection. Θα έχεις δυο boarding passes από Αθήνα και θα πάρεις τις βαλίτσες στην Νέα Υόρκη.
Θα ταξιδέψω με την ίδια αεροπορική και στις 2 πτήσεις δεν ξέρω αν αυτό συμαινει οτι θα εχω ένα boarding pass..

Α τωρα κατάλαβα!!!
 
Last edited by a moderator:

Lexuss

Member
Μηνύματα
312
Likes
169
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι θα ταξιδέψω νέα Υόρκη με ανταπόκριση στο Λονδίνο! Θα μείνω εκεί 4 ωρες.. Πρέπει να παραλάβω τις βαλίτσες μου και να ξανακάνω τσεκιν στο Χίθροου ;
Οχι δημητρα , τις βαλίτσες θα τι παραλάυεις στον τελικό προορισμό σου. Τα boarding pass θα σου τα βγάλουνε από ελλάδα , εσύ το μόνο που θα έχεις να κάνεις είναι με το που κατέβεις από το αεροπλανο στο χιθροου να πας στο gate της πτήσης σου και να περιμένεις! Εγω ειμαι νεα υορκη τωρα χθες είχε 8 βαθμους πολυ κρύο'
 

dimitra_i

Member
Μηνύματα
6
Likes
3
Οχι δημητρα , τις βαλίτσες θα τι παραλάυεις στον τελικό προορισμό σου. Τα boarding pass θα σου τα βγάλουνε από ελλάδα , εσύ το μόνο που θα έχεις να κάνεις είναι με το που κατέβεις από το αεροπλανο στο χιθροου να πας στο gate της πτήσης σου και να περιμένεις! Εγω ειμαι νεα υορκη τωρα χθες είχε 8 βαθμους πολυ κρύο'
8 βαθμούς;;; :Ο φαντάσου ποσό θα έχει τέλος Νοέμβρη που θα πάω εγώ..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom