Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

alex-angel

Member
Μηνύματα
154
Likes
43
Πάντως νομίζω ότι αν ενημερωθείς εγκαίρως για την ακύρωση ή σου προσφερθεί εναλλακτική πτήση δεν δικαιούσαι ολική επιστροφή χρημάτων.
Μου δινουν την εναλλακτικη επιστροφης μια μερα νωριτερα. Αν εγω δεν το θελω τι γινεται;
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Μειώθηκαν οι τιμές στο ATH-SKG / SKG-ATH σε 35,29 Ευρώ και 19 Ευρώ αντίστοιχα. Δεν ξέρω εάν είναι κάποια ειδική προσφορά ή γενική μείωση των ναύλων.
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Γεια χαρα παιδια.
Πετάω το Σαββατο στις 06.40 με ανταποκριση για Βρυξελλες απο Θεσσαλονικη.
Το check in θα ανοίξει Πεμπτη 08.35 που ειναι η πτηση απο Αθηνα ή Πεμπτη στις 06.40 που πετάω απο θεσσαλονικη;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.200
Γεια χαρα παιδια.
Πετάω το Σαββατο στις 06.40 με ανταποκριση για Βρυξελλες απο Θεσσαλονικη.
Το check in θα ανοίξει Πεμπτη 08.35 που ειναι η πτηση απο Αθηνα ή Πεμπτη στις 06.40 που πετάω απο θεσσαλονικη;
Πρακτικά δεν ξέρω αν θα ανοίξουν και οι δύο πτήσεις μαζί στις 6.40 αλλά γιατί έχουν τόση σημασία οι δύο ώρες διαφορά;Και ειδικότερα για την πρώτη πτήση που είναι και εσωτερικού;
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.714
Likes
14.782
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Γεια χαρα παιδια.
Πετάω το Σαββατο στις 06.40 με ανταποκριση για Βρυξελλες απο Θεσσαλονικη.
Το check in θα ανοίξει Πεμπτη 08.35 που ειναι η πτηση απο Αθηνα ή Πεμπτη στις 06.40 που πετάω απο θεσσαλονικη;

48 ώρες πρίν την αρχική σου πτήση.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Γενικα εσκισε το καλοκαιρι..και στη μαχη της Τοσκανης και της Σικελιας. Σε ατακτη υποχωρηση οι ισπανοι και μονοπωλιο ο Θοδωρας το καλοκαιρι του 16 και στα δυο. Εκτος συνταρακτικου απροοπτου βεβαιως.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.941
Likes
40.786
Μπαινουν στο καλοκαιρινο προγραμμα Λισαβονα,Αμστερνταμ κ Δουβλινο...επονται κ αλλα
Υπάρχει κανένα link με περισσότερες πληροφορίες? Γιατί και πέρυσι νομίζω ότι υπήρχε το Άμστερνταμ αλλά όχι από Αθήνα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.798
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom