Δηλώσεις Συμμετοχής - Συνάντηση ''10 Χρόνια Travelstories''

Δηλώσεις Συμμετοχής - Συνάντηση ''10 Χρόνια Travelstories''


  • Total voters
    53
  • Poll closed .

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Λοιπόν θα έρθω και εγώ. Το αποφάσισα.
Αρκεί
1ον Το μαγαζί να έχει μπύρες για ανθρώπινα στομάχια και όχι για καυστήρες ντίζελ
2ον Να επιτρέπεται το κάπνισμα
3ον Να ντυθώ σαν τον Φλωρινιώτη και να μην γελάσει ΚΑΝΕΙΣ
4ον Να εχω ενα σκαμπουδάκι σαν του Παν-Παν.
5ον Να έχω κι εγω χαρτάκι με το όνομά μου (το οποίο να γράφει Dim Kyr και όχι "είμαι γάιδαρος" σαν την γνωστή ταινία)
 

alma

Member
Μηνύματα
3.724
Likes
15.092
Λοιπόν θα έρθω και εγώ. Το αποφάσισα.
Αρκεί
1ον Το μαγαζί να έχει μπύρες για ανθρώπινα στομάχια και όχι για καυστήρες ντίζελ
2ον Να επιτρέπεται το κάπνισμα
3ον Να ντυθώ σαν τον Φλωρινιώτη και να μην γελάσει ΚΑΝΕΙΣ
4ον Να εχω ενα σκαμπουδάκι σαν του Παν-Παν.
5ον Να έχω κι εγω χαρτάκι με το όνομά μου (το οποίο να γράφει Dim Kyr και όχι "είμαι γάιδαρος" σαν την γνωστή ταινία)

Στου Γκιούλιβερ το χαρτάκι τι θα γράφει; "Γκιούλιβερ", "επιζών από τις διακοπές στο Τατζικιστάν", "επιζών μετά τις διακοπές από τα λιντλ";
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Λοιπόν θα έρθω και εγώ. Το αποφάσισα.
Αρκεί
1ον Το μαγαζί να έχει μπύρες για ανθρώπινα στομάχια και όχι για καυστήρες ντίζελ
2ον Να επιτρέπεται το κάπνισμα
3ον Να ντυθώ σαν τον Φλωρινιώτη και να μην γελάσει ΚΑΝΕΙΣ
4ον Να εχω ενα σκαμπουδάκι σαν του Παν-Παν.
5ον Να έχω κι εγω χαρτάκι με το όνομά μου (το οποίο να γράφει Dim Kyr και όχι "είμαι γάιδαρος" σαν την γνωστή ταινία)
Έλα εσύ και τα βρίσκουμε.
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Ο Γκιούλιβερ δεν θα έρθει, αρα ένα χαρτάκι μόνο για εμένα που θα γράφει "Οργανωτής ταξιδιού απο τα Lidl".
GTS μπύρες να έχει και όλα τα άλλα...
Τέλικα το μαγαζί είναι για καπνίζοντες ή πρέπει να βγαίνεις έξω?
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
@karfitsa θα μας φτιάξεις πάλι name tags? θα είναι ιδιαιτέρως ευπρόσδεκτα ειδικά για τους νεώτερους στη συνάντηση
Καλα που μου το θυμησες!!θα φτιαξω,για οσους βλεπω και θα φερω και λευκα μαζι μου!!:)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Καλα που μου το θυμησες!!θα φτιαξω,για οσους βλεπω και θα φερω και λευκα μαζι μου!!:)
Δεν ξέρεις πόσο βόλεψε. Αλλά φέρε μπόλικα λευκά. Για όσους δεν μπαίνουν στο κόπο να δηλώσουν συμμετοχή
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Ο Γκιούλιβερ δεν θα έρθει, αρα ένα χαρτάκι μόνο για εμένα που θα γράφει "Οργανωτής ταξιδιού απο τα Lidl".
GTS μπύρες να έχει και όλα τα άλλα...
Τέλικα το μαγαζί είναι για καπνίζοντες ή πρέπει να βγαίνεις έξω?
Φοβάσαι μη πουντιάσεις; Και παλτό από τα Lidl?
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Μερικές επιπλέον πληροφορίες για τη συνάντηση.

Ενδεικτικές τιμές καταλόγου: Μπύρα μικρό ποτήρι: 2,5 ευρώ, Απλό ποτό: 6 ευρώ.

Τα τραπέζια που έχουμε κλείσει βρίσκονται στην κλειστή, εσωτερική αυλή του μαγαζιού*, που είναι προστατευμένη από τη βροχή. Οπότε, ναι, το κάπνισμα επιτρέπεται.

Στο αρχικό ποστ, έχω βάλει συνδέσμους για να δείτε το Soiree και χάρτη για να ξέρετε πως θα φτάσετε. Εδώ έχω δώσει και μερικά πάρκινγκ επί πληρωμή για όποιον ενδιαφέρεται. Το παρκάρισμα πάντως είναι εύκολο στα γύρω στενά.

Ανυπομονώ να τα πιούμε την Παρασκευή! :xalara:



*προχωρήστε στο βάθος για να τη βρείτε
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.488
Likes
7.972
Λοιπόν θα έρθω και εγώ. Το αποφάσισα.
Αρκεί
1ον Το μαγαζί να έχει μπύρες για ανθρώπινα στομάχια και όχι για καυστήρες ντίζελ
2ον Να επιτρέπεται το κάπνισμα
3ον Να ντυθώ σαν τον Φλωρινιώτη και να μην γελάσει ΚΑΝΕΙΣ
4ον Να εχω ενα σκαμπουδάκι σαν του Παν-Παν.
5ον Να έχω κι εγω χαρτάκι με το όνομά μου (το οποίο να γράφει Dim Kyr και όχι "είμαι γάιδαρος" σαν την γνωστή ταινία)

Γιουπιιιιιι!!!!!
Εγω θελω να στηθει και προτζεκτορας για να παρακολουθησουμε ολοι μαζι το επικο βιντεο της ιστοριας σου!!!!!!!!!
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
GTS To παλτό θα είναι απο τον Παναθηναικό: έχουν πείρα οι άνθρωποι στα παλτά.. τι να λέμε...
Vario, βάλτε προτζέκτορες, ανοίξτε βαρέλια, φέρτε χορεύτριες, κι αν γίνουμε και ζάντα και γυρίσουμε σπίτια μας και τολμήσουν να μας ρωτήσουν "γιατί είμαστε μισομεθυσμένοι" , θα τους απαντήσουμε πολύ απλά "γιατί μας τελείωσαν τα λεφτά"...
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Δεν ξέρεις πόσο βόλεψε. Αλλά φέρε μπόλικα λευκά. Για όσους δεν μπαίνουν στο κόπο να δηλώσουν συμμετοχή
Για όνομα του Θεού ροζ γουρούνι! Συνάντηση είναι όχι οι ευρωεκλογές
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.334
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom