Δηλώσεις Συμμετοχής - Συνάντηση ''10 Χρόνια Travelstories''

Δηλώσεις Συμμετοχής - Συνάντηση ''10 Χρόνια Travelstories''


  • Total voters
    53
  • Poll closed .

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Εγω θελω να στηθει και προτζεκτορας για να παρακολουθησουμε ολοι μαζι το επικο βιντεο της ιστοριας σου!!!!!!!!!
Αρχίσαμε με 1/2 μέτρο πάτωμα, συνεχίσαμε με σκαμνάκια και τώρα θέλουμε και προτζέκτοραααα??? Τς τς τς Τι απαιτήσεις!! Είναι να μην πάρετε θάρρος εσείς :bleh:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Τέλικα το μαγαζί είναι για καπνίζοντες ή πρέπει να βγαίνεις έξω?
Αυτά είναι τα μόνα σταθερά προαπαιτούμενα!
Την πατήσαμε μια φορά οπότε το δις εξαμαρτείν....

Καλα που μου το θυμησες!!θα φτιαξω,για οσους βλεπω και θα φερω και λευκα μαζι μου!!:)
Δεν ξέρεις πόσο βόλεψε. Αλλά φέρε μπόλικα λευκά. Για όσους δεν μπαίνουν στο κόπο να δηλώσουν συμμετοχή
Είχαμε κι εμείς με την @katkats προβλέψει, αλλά φέρτα κι εσύ @karfitsa να είμαστε σίγουροι!;)

GTS To παλτό θα είναι απο τον Παναθηναικό: έχουν πείρα οι άνθρωποι στα παλτά.. τι να λέμε...
Τι είπατεεεε;;;;;;;;;
Ααα δεν αρχίζουμε καλά, θα καλέσω τον Εσσιέν να μη μείνει για σένα ούτε σταγόνα αλκοόλ....:bleh:
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Και άλλα νέα:

Η τούρτα της συνάντησης είναι μια ευγενική χορηγία του @Defkalion!
Την έχει ήδη φορτώσει στο αεροπλάνο και τώρα πετάει από Αυστραλία για Ελ. Βενιζέλος. Αύριο θα είναι κοντά μας φρέσκια - φρέσκια. :bleh:
Ευχαριστούμε!
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Τι είπατεεεε;;;;;;;;;
Ααα δεν αρχίζουμε καλά, θα καλέσω τον Εσσιέν να μη μείνει για σένα ούτε σταγόνα αλκοόλ....:bleh:
Η κατάχρηση εξουσίας είναι έκδηλη στο παραπάνω μήνυμα, οι απροκάλυπτες απειλές επίσης, και ας μην αναφερθώ στους εκβιασμούς.
Κατάπτυστο, ειδεχθές, αποτρόπαιο , αντιλαικό, και τιμωρητικό.
Ανταποκρίνομαι λοιπόν στις απειλές της εξουσίας και απαντώ : Θα τα πούμε αύριο, κάλυψε τα νώτα σου γιατί θα σε "χαλάσω" Τάσο Λέπουρα!"
Φονιάδες των λαών Αμερικάνοι (για να μην ξεχνιόμαστε)
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Φονιάδες των λαών Αμερικάνοι (για να μην ξεχνιόμαστε)
Καλέ τι είναι αυτά; Λες και είσαι καμιά κνίτισσα των '70ς. Εκσυγχρονίσου παιδί μου, έτσι το λέμε στα ζίροζ.

φονιαδες.jpg
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.764
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom