Ειμαι καινουρια εδω..κ θελω να παω στη Ρωμη..

kill_bill

Member
Μηνύματα
183
Likes
261
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αγία Πετρούπολη
Παρακαλώ Νικολέτα κι εσύ να περάσεις όμορφα!!
 

nikoletta1982

Member
Μηνύματα
139
Likes
25
καλησπερα κ παλι.. εχω κ αλλη ερωτηση.. σκεφτομαι λογω χρονου μηπως δ μπουμε στην ρωμαϊκη αγορα κ να βγαλουμε το εισητηριο κ παμε κατευθειαν στο κολοσσαιο..τι λετε?
 

kill_bill

Member
Μηνύματα
183
Likes
261
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αγία Πετρούπολη
Ναι μπορείς να βγάλεις το εισιτήριο στη Ρωμαϊκή Αγορά ή τον Παλατινό Λόφο και να μην μπεις αλλά να πας κατ' ευθείαν στο Κολοσσαίο, που απέχει 5 λεπτά. Εννοείται μην περιμένεις στην ουρά του Κολοσσαίου που κατά κανόνα γίνεται ο πανικός του πανικού!
 

nikoletta1982

Member
Μηνύματα
139
Likes
25
ναι απλα λεω οτι ειναι κριμα να μην μπω?αυτο σκεφτομαι..θα χασω κατι τρομερο?καταλαβες πως το λεω..:)
 

kill_bill

Member
Μηνύματα
183
Likes
261
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αγία Πετρούπολη
Τί να σου πω, εξαρτάται από το πόσο σου αρέσουν αυτού του είδους τα αξιοθέατα. Σίγουρα αξίζει τον κόπο, αλλά από την άλλη θα κρατήσει αρκετή ώρα η περιήγηση! Εάν βαριέστε τα ''αρχαία'', μην πάτε!
 

kill_bill

Member
Μηνύματα
183
Likes
261
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αγία Πετρούπολη
Συμπερασματικά, το πιο όμορφο κομμάτι της Ρώμης είναι το κέντρο για ατελείωτες βόλτες, από το Trastevere ως τα Ισπανικά Σκαλιά και από το Κάστρο του Αγίου Αγγέλους ως την Di Trevi! Είναι απερίγραπτη η ομορφιά της Αιώνιας Πόλης! :clap:
 

nikoletta1982

Member
Μηνύματα
139
Likes
25
ναι ναι εχεις δικιο..κ το μονο που εχω δει προς το παρον ειναι μονο φωτο..εκει θα ναι πολυ πιο ομορφα..
εχουμε σκεφτει 2 μερες 2 διαδρομες..αν θες να στα πω να μου πεις την γνωμη σ κ αν πιστευεις οτι θα προλαβουμε..:)
 

kill_bill

Member
Μηνύματα
183
Likes
261
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αγία Πετρούπολη
Ναι αμέ, για πες!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.740
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom