Παρέα για Ταξίδια...

evitaki_boa

Member
Μηνύματα
40
Likes
83
Επόμενο Ταξίδι
Περού & Βολιβία
Ταξίδι-Όνειρο
Όλος ο κόσμος !!!
Όχι σου προτείνω να μην το αναβάλλεις άλλο !!! Πάρε τα άκρως απαραίτητα ..... βγάλε εισιτήριο για το ΣΑΟΣ .... και έφτασες στον παράδεισο !!!! 2014-08-15 17.05.25.jpg
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Κατόπιν υπόσχεσης που έδωσα χτες στα παιδιά που γνωρίστηκαν μέσα από το φόρουμ κι έχουν δέσει σε ένα ωραίο παρεάκι που κάνει ταξίδια και της σχετικής έγκρισης από το Μεγάλο Αφεντικό, το θέμα αυτό ξανανοίγει με την προοπτική οτι θα βοηθήσει κι άλλα μέλη να βρουν συνταξιδιώτες τηρώντας όμως τους κανόνες και στα πλαίσια πάντα του σκοπού του travelstories!

υ.γ @depy!!! , @Marlen123 , @World Nomad , @Jimmy78 βλέπετε είμαι κυρία στις συμφωνίες μου, από εσάς θέλω ιστορία από Γαλλία!:)
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
735
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Κατόπιν υπόσχεσης που έδωσα χτες στα παιδιά που γνωρίστηκαν μέσα από το φόρουμ κι έχουν δέσει σε ένα ωραίο παρεάκι που κάνει ταξίδια και της σχετικής έγκρισης από το Μεγάλο Αφεντικό, το θέμα αυτό ξανανοίγει με την προοπτική οτι θα βοηθήσει κι άλλα μέλη να βρουν συνταξιδιώτες τηρώντας όμως τους κανόνες και στα πλαίσια πάντα του σκοπού του travelstories!

υ.γ @depy!!! , @Marlen123 , @World Nomad , @Jimmy78 βλέπετε είμαι κυρία στις συμφωνίες μου, από εσάς θέλω ιστορία από Γαλλία!:)
Αψογη!!!!!
Θα την εχεις και την ιστορια.....
 

World Nomad

Member
Μηνύματα
142
Likes
208
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα Μπόρα
Κατόπιν υπόσχεσης που έδωσα χτες στα παιδιά που γνωρίστηκαν μέσα από το φόρουμ κι έχουν δέσει σε ένα ωραίο παρεάκι που κάνει ταξίδια και της σχετικής έγκρισης από το Μεγάλο Αφεντικό, το θέμα αυτό ξανανοίγει με την προοπτική οτι θα βοηθήσει κι άλλα μέλη να βρουν συνταξιδιώτες τηρώντας όμως τους κανόνες και στα πλαίσια πάντα του σκοπού του travelstories!

υ.γ @depy!!! , @Marlen123 , @World Nomad , @Jimmy78 βλέπετε είμαι κυρία στις συμφωνίες μου, από εσάς θέλω ιστορία από Γαλλία!:)
It's a deal!!
 

iopa22

Member
Μηνύματα
209
Likes
176
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Λας Βεγκας-Νορβηγια
Και από εμενα καλο ταξιδι παιδια και προσοχη στις προμήθειες από Ελλαδα ( ακου 9 ευρω το ένα).
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Πολυ μου αρεσει που δεσατε και ταξιδευατε μαζι !!!!!Μακαρι να μπορουσα να ακολουθησω και γω.
 

Jimmy78

Member
Μηνύματα
37
Likes
204
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία ή Αλάσκα
Κατόπιν υπόσχεσης που έδωσα χτες στα παιδιά που γνωρίστηκαν μέσα από το φόρουμ κι έχουν δέσει σε ένα ωραίο παρεάκι που κάνει ταξίδια και της σχετικής έγκρισης από το Μεγάλο Αφεντικό, το θέμα αυτό ξανανοίγει με την προοπτική οτι θα βοηθήσει κι άλλα μέλη να βρουν συνταξιδιώτες τηρώντας όμως τους κανόνες και στα πλαίσια πάντα του σκοπού του travelstories!

υ.γ @depy!!! , @Marlen123 , @World Nomad , @Jimmy78 βλέπετε είμαι κυρία στις συμφωνίες μου, από εσάς θέλω ιστορία από Γαλλία!:)
Thank you nedelja!!! Αλλά κι εμείς... ΚΥΡΙΟΙ με πατημένο το caps lock!!!! :) :) :)
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
τι θυμηθηκα πρωι πρωι..εμεις οι βορειοι ειχαμε μεινει πολύ πισω κ με την ορεξη κοινως! :bleh:
τελικα δεν καναμε τιποτα.. σημερα θα συναντηθούμε προς δοξα και τιμη του παν λεω μπας κ προκυψει κατι ταξιδευτο σπαρταριστο.. αν δεν προκυψει ελπιζω να δεχεστε και νεα ατομα στο team σας, δε ξερω βεβαια τι τελετη μυησης εχετε!καμια τραβελοστοριτικη βιβλο για παραδειγμα και ορκο ταξιδιου, ζωντανιας και μαγικων στιγμων;
i...do!;)
εχετε κανενα φρεσκο μεγαλεπιβολο σχεδιο;
υ.γ. λατρευω να ταξιδευω μονη μου το 90% των ταξιδιων τα εκανα μονη αλλα στα μερη που εχω βαλει στο ματι ινδιες βιετναμια υπερσιβηρικους δεν παω μονη μου και με γκρουπ δε συμφερει με τιποτα!ασε που δε θα μου αρεσε να ειμαι προβατο και να με σερνουν απο δω κ απο κει!
 
Last edited:

depy!!!

Member
Μηνύματα
735
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Φυσικα και θελουμε ....νεο αιμα. Και κατι μου λεει οτι τους ορους μυησης δε θα τους βρεις δυσκολους. Εκμεταλευσου τις προσφορες της ryan και κατεβα να γνωριστουμε.
Καλα να περασετε το βραδυ!!!!

υγ. Αυτα που γραφεις στο υστερογραφο ειναι σα να βγαινουν απ το δικο μου στομα
 

World Nomad

Member
Μηνύματα
142
Likes
208
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα Μπόρα
Σε επόμενη συνάντηση μας μπορείς να έρθεις να γνωριστούμε! Θα περάσεις τις 652 δοκιμασίες διαφόρων ειδών, η επιτροπή θα συνεδριάσει και θα βγάλει πόρισμα ένταξης στην παρέα. Χαλαρά πράγματα. :p:p
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Σε επόμενη συνάντηση μας μπορείς να έρθεις να γνωριστούμε! Θα περάσεις τις 652 δοκιμασίες διαφόρων ειδών, η επιτροπή θα συνεδριάσει και θα βγάλει πόρισμα ένταξης στην παρέα. Χαλαρά πράγματα. :p:p
δεν με αγχωσες καθολου :haha: στην αεροπορια ποιο ευκολα θα μπω δηλαδή :bleh:
εσυ ξερω ακομη μου κρατας μουτρα επειδή εφυγα από το παρισι πριν την ωρα μου σωστα;:D
@depy!!! μου δυστυχως δεν μπορεσα να παω ειχα αβαρια!ελπιζω να ξανακανονισουμε κατι γρηγορα γιατι πολυς κοσμος θελει να γνωρισει πολύ κοσμο με κοινο ενδιαφερον τα ταξίδια!οι κολλητοι μου δεν το εχουν το μικροβιο!μιλα τους για αιφονια και αμαξια εκει τρωνε τα λεφτα τους εγω τα κανω χιλιόμετρα και χαρτες :)
 

World Nomad

Member
Μηνύματα
142
Likes
208
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα Μπόρα
δεν με αγχωσες καθολου :haha: στην αεροπορια ποιο ευκολα θα μπω δηλαδή :bleh:
εσυ ξερω ακομη μου κρατας μουτρα επειδή εφυγα από το παρισι πριν την ωρα μου σωστα;:D
@depy!!! μου δυστυχως δεν μπορεσα να παω ειχα αβαρια!ελπιζω να ξανακανονισουμε κατι γρηγορα γιατι πολυς κοσμος θελει να γνωρισει πολύ κοσμο με κοινο ενδιαφερον τα ταξίδια!οι κολλητοι μου δεν το εχουν το μικροβιο!μιλα τους για αιφονια και αμαξια εκει τρωνε τα λεφτα τους εγω τα κανω χιλιόμετρα και χαρτες :)
Α, καλά που μου το θύμησες, να το σημειώσω στο φάκελο σου στα αρνητικά: "Φεύγει πριν την ώρα της"
Θετικά: " Έχει το μικρόβιο"
:bleh::bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.748
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom