Δηλώσεις Συμμετοχής - Συνάντηση ''10 Χρόνια Travelstories''

Δηλώσεις Συμμετοχής - Συνάντηση ''10 Χρόνια Travelstories''


  • Total voters
    53
  • Poll closed .

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Η @Nedelja και η @malysa (ή μήπως η @malysa. ; ;)) δώσανε την καλύτερη δυνατή περιγραφή της χθεσινής βραδιάς. Μαζευτήκαμε πολλοί και έχω την εντύπωση ότι όλοι περάσαμε καλά.

Θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους όσους ήρθαν. Ιδιαίτερα όσους ήρθαν από μακριά. Χάρηκα που είδα πολλά νέα μέλη, καθώς και πιο παλιά που δεν είχα την τύχη να γνωρίζω, αφού είμαι και εγώ αρχάρια στο σπορ των συναντήσεων. Επιτέλους, όλο και περισσότερα ψευδώνυμα αποκτούν σάρκα και οστά! Και εννοείται ότι χάρηκα πολύ που μετά από ένα χρόνο είδα ξανά γνωστά πρόσωπα και μίλησα με ανθρώπους που είχα πεθυμήσει.
Κρίμα που πολλοί δεν μπόρεσαν να έρθουν :(. Την επόμενη φορά...

Να ευχαριστήσω πολύ την έτερη mod @Nedelja που ανέλαβε τις επικίνδυνες αποστολές της βραδιάς και τις έφερε σε πέρας άψογα: Από σκαμνί σε πάγκο ως επαγγελματίας παπαράτσι και ταυτόχρονα να παίρνει παραγγελίες, να διώχνει τον άσχετο κόσμο, να φέρνει καρέκλες. Νέοι δρόμοι ανοίγονται μπροστά της. :bleh:
Επίσης, ευχαριστώ τον @spor_os που ήρθε τελικά και έκοψε την τούρτα, ως είθισται, όντας ο παλιότερος στον ελλαδικό χώρο :p και
τον @Defkalion για την τούρτα των γενεθλίων :).
Ένα ευχαριστώ ακόμα στην ευγενική σερβιτόρα που την ξεθεώσαμε χθες.

Στο ζαχαροπλαστείο, παραλαμβάνοντας την τεράστια τούρτα, η κυρία μου ευχήθηκε "Να σας ζήσει!"

Να μας ζήσει λοιπόν:clap:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Φιλαρακια μου πολυ χαρηκα που σας ξαναειδα!!!!
Εντωμεταξυ ας ειδοποιησει καποιος το γουρουνι.
Εφυγε ..λενε...απο το μαγαζι εχοντας το καρτελακι με το νικνειμ μου κολλημενο στην πλατη του...μουαχαχαχα
:bounce::bounce::bounce:
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.675
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
:haha:
Από πλευράς μου, να ευχαριστήσω ιδιαιτέρως:
- την Just_Lori (αρκετά ανανεωμένη, μιας και η αναζήτηση του 'τι να κάνω' της εξελίσσεται μια χαρά)
Malysa μου σε ευχαριστώ πολύ. Χάρηκα πολύ που σε είδα μετά από καιρό μα περισσότερο χάρηκα που με γνώρισες αμέσως σε αντίθεση με άλλους (ονόματα δεν αναφέρω) που μου ράγησαν την καρδιά!!!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Σας χαρηκα ολες! Τοσο καιρο σας διαβαζα και επιτελους ειδα απο τις φωτογραφιες ποσο ομορφες ειστε!
Δυστυχως δεν μπορεσα να ερθω,ελπιζω του χρονου!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
χάρηκα που με γνώρισες αμέσως σε αντίθεση με άλλους (ονόματα δεν αναφέρω) που μου ράγησαν την καρδιά!!!
και θα ηταν και αρκετοι υποθετω..μια και σε αποχαιρετησαμε για το εξωτερικο νεαρή γυναικα και επέστρεψες παιδισκη...νεότατη..;)
(kats,Ned,sporos,Def thnks για όλα, ηταν μια αψογα οργανωμενη βραδια..)
 
Last edited:

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
πολλά ευχαριστω για την πολυ ομορφη βραδυά !
Ειδική μνεία στη Κατερίνα και τη Κυριακή για την αψογη οργανωση .
Το μαγαζι πολυ καλό , οτι επρεπε για να μιλησουμε και να ανταλαξουμε εντυπωσεις απο τα ξιδια και να πουμε τα νεα μας .
Αντε και του χρόνου !
 

kalove

Member
Μηνύματα
436
Likes
1.637
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εθνικά πάρκα ΗΠΑ
"ας κρατήσουν οί χοροί, πάντα ν'ανταμώνουμε καί να ξεφαντώνουμε..."
ήταν τέλεια, περάσαμε υπέροχα.
Να ευχαριστήσουμε καί μείς (μιλώ καί εκ μέρους της Vaja) τούς διοργανωτές πού ήταν άψογοι, τούς εκπροσώπους της Συμπρωτεύουσας πού έκαναν τόσο δρόμο καί κόπο γιά να είναι κοντά μας καί τον απόντα αλλά στην ουσία παρόντα Defkalion.
Malysa μου, εμείς πρέπει να σε ευχαριστήσουμε πού έγινες αφορμή να γνωρίσουμε τόσους υπέροχους ανθρώπους.
Νάμαστε όλοι καλά καί καλά ταξίδια νάχουμε.
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Φιλαρακια μου πολυ χαρηκα που σας ξαναειδα!!!!
Εντωμεταξυ ας ειδοποιησει καποιος το γουρουνι.
Εφυγε ..λενε...απο το μαγαζι εχοντας το καρτελακι με το νικνειμ μου κολλημενο στην πλατη του...μουαχαχαχα
:bounce::bounce::bounce:
Κλαιωωωωωωωωωω!!! Χαχαχαχαχα!!!!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Φιλαρακια μου πολυ χαρηκα που σας ξαναειδα!!!!
Εντωμεταξυ ας ειδοποιησει καποιος το γουρουνι.
Εφυγε ..λενε...απο το μαγαζι εχοντας το καρτελακι με το νικνειμ μου κολλημενο στην πλατη του...μουαχαχαχα
Εσκεμμένη ενέργεια. Θα πάω να το θάψω στις ερήμους του Ουζμπεκιστάν χιλιάδες χιλιόμετρα μακρυά από παραλίες. Πράξη αντεκδίκησης για τα μαρτύρια που έχω υποστεί από τους παραλιολόγους.
Για τη συνάντηση με κάλυψε απόλυτα η Malysa μας. Η επιλογή του χώρου ήταν εξαιρετική, χάρηκα που γνώρισα δια ζώσης κάποια μέλη και λυπάμαι που δεν μπόρεσα να μιλήσω με περισσότερους. Άντε με το καλό και στα επόμενα
Def ευχαριστούμε για τη τουρτα.
 

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ονειρεμένο Ταξίδι
Διάστημα
Άξιζε τον κόπο....
Ήταν όλα πάρα πολύ ωραία. Ευχαριστώ και εγώ τους διοργανωτές και τον Defkalion για την τούρτα.
Χάρηκα τόσο πολύ που σας συνάντησα. Hydronetta, Travlogate & Malysa (δισυπόστατη), Evagelia, Samion που σας ξαναείδα και πόσους άλλους αξιόλογους ανθρώπους που γνώρισα τώρα από κοντά.
Οι προσκλήσεις για Θεσσαλονίκη ισχύουν πάντα.
Τέλος ιδιαίτερη μνεία στους συνταξιδιώτες μου Bahari & Babaduma. Αν και μας άκουσε όλο το αεροπλάνο....πέρασα πολύ ωραία! Στην πτήση για Τεχεράνη να μην καθίσουμε κοντά;). (ε Baba?) Που θα πάει θα σε ψήσουμε με την Ειρήνη...
 
Last edited:

ggonholidays

Member
Μηνύματα
574
Likes
1.164
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Γκαλαπάγκος
Φαίνεται ότι περάσατε καταπληκτικά! Εύχομαι του χρόνου να τα καταφέρω να έρθω από Κύπρο και να γνωρίσω επιτέλους από κοντά πολλούς από εσάς!
 

Krazykat

Member
Μηνύματα
268
Likes
543
Να πω κι εγώ ένα μεγάλο ευχαριστώ στα κορίτσια μας @Nedelja και @katkats που με τον τρόπο της η καθεμία φρόντισαν για μια βραδιά όπως αξίζει στο travelstories. Χάρηκα που σας ξαναείδα και σας... ξαναγνώρισα :haha:, επίσης χάρηκα που γνώρισα αρκετά νέα μέλη - ιδιαίτερα εκτός Αθηνών, από Θεσσαλονίκη μέχρι Κρήτη και τέως... Μιλάνο, αλλά ας μου επιτραπεί να σταθώ στη μνημειώδη Κόρινθο και να πω κι από εδώ ένα "γεια" στη @dim kyr (που αν είναι μια φορά απόλαυση να τη διαβάζεις, είναι 100 να την ακούς).

Πάλι πέρασα χάλια, ζήλεψα, ξεροκατάπια άπειρες φορές ακούγοντας για ταξίδια που θέλω πολύ να κάνω, γέλασα με τις αναποδιές σας, παρηγορήθηκα... με τα παθήματά σας (χαχα) και εύχομαι σε όλους να περνάνε καλά σ' όλα τα μήκη και τα πλάτη αυτού του κόσμου του μικρού και του τόσο μεγάλου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.825
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom