Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.661
Likes
50.498
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Δεν τόλμησα να βάλω φίλο στο Together, μόνο συγγενικά πρόσωπα, γιατί χάνουν τα μίλια τους και τα καρπώνομαι εγώ. Μόνος σου τα μαζεύεις τα 8000 για διατήρηση χρυσέ μου, σιγά μην τους τσέπωνες τα μίλια εξαργύρωσης όσο είστε στο Together και τους έπαιρνες και της αναβάθμισης....
Α, να μην ψάχνω για μαράκες δηλαδής.

Σ' ευχαριστώ, είσαι διαφωτιστική ωσάν πυγολαμπίδα.
 

MoK

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γεια σας παιδια
Μολις αρχισα και εγω να χρησιμοποιω λαι εγω την Aegean Visa απο την Alpha Bank. Θελω να ρωτησω καποια πραγματα. Επειδη δεν εχω καταλαβει, ποσα μιλια χρειαζονται για να παρω εισιτήριο ειτε με Aegean ειτε με αλλη Star alliance εταιρία? Ρωταω επειδη εχω δει στο app της Aegean στο μιλια εξαργυρωσης κατι για 8xδιανυομενα μιλια. Δηλαδη για ενα ταξιδι ας πουμε 2000 μιλιων πρεπει να μαζεψω 16000 μιλια ? Μπορειτε να μου εξηγησετε πως παει η διαδικασια? Εγω ειμαι μπλε μελος.
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
Σε προσφατο ταξιδι εγινε αγορα του εισιτηριου με την aegean bonus .στο ταξιδι ταξιδεψα μαζι με το αλλο μελος που ειναι προσθετο μελος στην πιστωτικη καρτα .
Οι ποντοι απο τις αγορες μου και του προσθετου μελους πιστωνοντε στην καρτα μου καθως και οι ......χρεωσεις του .:mad::mad:
Τα μιλια αναβαθμισης που προστεθηκαν στον λογαριασμο μου ειναι μονο απο το δικο μου εισιτηριο .
Υπαρχει κατι σχετικο που πρεπει να κανω για να πιστωθουν στην καρτα και τα μιλια του προσθετου μελους ?????
Ευχαριστωωω
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.013
Likes
40.962
Τα μιλια αναβαθμισης που προστεθηκαν στον λογαριασμο μου ειναι μονο απο το δικο μου εισιτηριο .
Υπαρχει κατι σχετικο που πρεπει να κανω για να πιστωθουν στην καρτα και τα μιλια του προσθετου μελους ?????
Για να πιστωθούν τα μίλια εξαργύρωσης του άλλου μέλους στον λογαριασμό Together στην Aegean στον οποίο είσαι διαχειριστής, πρέπει κατ' αρχήν να υπάρχει λογαριασμός Together. Υπάρχει;
Τα μίλια αναβάθμισης είναι προσωπικά, δεν τα παίρνει κανένας άλλος.
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
βασικα δεν γνωριζω τι ειναι λογαριασμος Together. εαν μπορεις να με ενημερωσεις θα το ηθελα πολυ .ευχαριστω.
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
660
Όταν εξαργυρώνει κανείς πόντους της Alpha Bank Bonus σε εισιτήρια της Aegean, σε τί ναύλο πετάει? Εννοώ Go light,flex...κλπ.
 

MoK

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Μπορει καποιος να μας δωσει ενα παραδειγμα με αριθμο μιλιων για ενα ταξιδι με aegean ? Δηλαδη ποσα μιλια χρειαζεται να εχεις στο λογαριασμο σου για ενα ταξιδι οπου η αποσταση ειναι 2000 μιλια ?
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Μπορει καποιος να μας δωσει ενα παραδειγμα με αριθμο μιλιων για ενα ταξιδι με aegean ? Δηλαδη ποσα μιλια χρειαζεται να εχεις στο λογαριασμο σου για ενα ταξιδι οπου η αποσταση ειναι 2000 μιλια ?
Δες στον "υπολογιστή μιλίων" http://el.aegeanair.com/milesandbonus/miles-calculator/
Στην "εξαργύρωση", επίλεξε πόλεις στο "από" και "προς" και θα σου πει πόσα χρειάζεσαι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.205
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom