Δηλώσεις Συμμετοχής - Συνάντηση ''10 Χρόνια Travelstories''

Δηλώσεις Συμμετοχής - Συνάντηση ''10 Χρόνια Travelstories''


  • Total voters
    53
  • Poll closed .

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.289
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
επιτέλους και τα καρτελάκια. επτά χρόνια σας το λέω!!!!
λόγω των των πολλαπλών αεροπορικών μου υποχρεώσεων αυτού του μηνός, δεν μπορούσα να παρευρεθώ. Σας ξαναβλέπω όμως από τις φωτό και είστε όλοι ανανεωμένοι !!!Και του χρόνου παίδες...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.423
Likes
7.779
Πάλι πέρασα χάλια, ζήλεψα, ξεροκατάπια άπειρες φορές ακούγοντας για ταξίδια που θέλω πολύ να κάνω, γέλασα με τις αναποδιές σας, παρηγορήθηκα... με τα παθήματά σας (χαχα) και εύχομαι σε όλους να περνάνε καλά σ' όλα τα μήκη και τα πλάτη αυτού του κόσμου του μικρού και του τόσο μεγάλου.
Τι καλος ανθρωπος που εισαι!! :p :p :p
 

Krazykat

Member
Μηνύματα
268
Likes
543
Τι καλος ανθρωπος που εισαι!! :p :p :p
Χαχαχα... Αυτή η γνήσια χαιρεκακία ισοσταθμίζει την εξίσου έμφυτη... ζηλοφθονία μου :haha: και με σώζει από σκέψεις αυτοκαταστροφικές μετά από κάθε μας συνάντηση - ιδιαίτερα όταν κάθομαι δίπλα σε διάφορους καλούς μου φίλους, που σαν ορεκτικό αφηγούνται τις εμπειρίες τους από τους τρισάθλιους προορισμούς τους (βλέπε Ιορδανία, Αίγυπτος :cool:), στο ενδιάμεσο μου εξηγούν πως υπάρχουν επαγγέλματα που είναι ντροπή και ένα από αυτά είναι το δικό μου, και στο τέλος με ρωτάνε: Εσύ, πουθενά δεν πήγες;! :bleh: (τα συμπεράσματα για την έμφυτη κατινιά, δικά σας:twisted:)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.423
Likes
7.779
Χαχαχα... Αυτή η γνήσια χαιρεκακία ισοσταθμίζει την εξίσου έμφυτη... ζηλοφθονία μου :haha: και με σώζει από σκέψεις αυτοκαταστροφικές μετά από κάθε μας συνάντηση - ιδιαίτερα όταν κάθομαι δίπλα σε διάφορους καλούς μου φίλους, που σαν ορεκτικό αφηγούνται τις εμπειρίες τους από τους τρισάθλιους προορισμούς τους (βλέπε Ιορδανία, Αίγυπτος :cool:), στο ενδιάμεσο μου εξηγούν πως υπάρχουν επαγγέλματα που είναι ντροπή και ένα από αυτά είναι το δικό μου, και στο τέλος με ρωτάνε: Εσύ, πουθενά δεν πήγες;! :bleh: (τα συμπεράσματα για την έμφυτη κατινιά, δικά σας:twisted:)

xaxaxaxaa.... ψευδεσαι!!! δεν ειπα οτι ειναι ντροπη... ειπα πως δεν σας αντεχω!! :p :p
αλλα μη μου δινεις σημασια... μιλουσε το πιοτι.... χικ χικ ;)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Χαχαχα... Αυτή η γνήσια χαιρεκακία ισοσταθμίζει την εξίσου έμφυτη... ζηλοφθονία μου :haha: και με σώζει από σκέψεις αυτοκαταστροφικές μετά από κάθε μας συνάντηση - ιδιαίτερα όταν κάθομαι δίπλα σε διάφορους καλούς μου φίλους, που σαν ορεκτικό αφηγούνται τις εμπειρίες τους από τους τρισάθλιους προορισμούς τους (βλέπε Ιορδανία, Αίγυπτος :cool:), στο ενδιάμεσο μου εξηγούν πως υπάρχουν επαγγέλματα που είναι ντροπή και ένα από αυτά είναι το δικό μου, και στο τέλος με ρωτάνε: Εσύ, πουθενά δεν πήγες;! :bleh: (τα συμπεράσματα για την έμφυτη κατινιά, δικά σας:twisted:)
Αχ κακομοίρα μου πού να είσαιμε άλλους συνταξιδιώτες που να μιλάνε για Παπούα, Ανταρκτική, Σαχάρες να έχουν πάει 8 φορές Αιθιοπία κι από 6 φορές Ινδία και να λες που πας βρε Καραμήτρο..
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.423
Likes
7.779
Αχ κακομοίρα μου πού να είσαιμε άλλους συνταξιδιώτες που να μιλάνε για Παπούα, Ανταρκτική, Σαχάρες να έχουν πάει 8 φορές Αιθιοπία κι από 6 φορές Ινδία και να λες που πας βρε Καραμήτρο..

σςςςςς... απλα ηθελε να σκιαγραφησει ενα ανθρωπαριο :p
 

Krazykat

Member
Μηνύματα
268
Likes
543
Αχ κακομοίρα μου πού να είσαι με άλλους συνταξιδιώτες που να μιλάνε για Παπούα, Ανταρκτική, Σαχάρες να έχουν πάει 8 φορές Αιθιοπία κι από 6 φορές Ινδία και να λες που πας βρε Καραμήτρο..
Α πα πα πα! Μακριά από μας αυτά τα υποκείμενα! Γι' αυτό παιδί μου δεν πάω πουθενά, φαντάζεσαι να τους πετύχω σε κανα ταξίδι και να καταρρακωθώ; :p

σςςςςς... απλα ηθελε να σκιαγραφησει ενα ανθρωπαριο :p
Μάλιστα, μαντάμ!! :haha: Για να μην αναφερθώ στο μισό ....στάν (Ουζμπέκι-) που καθόταν δεξιά μου και στο διπλό ... στάν που καθόταν αριστερά μου (Τατζικι-, Κιργι-)!
Βρε καλύτερα Κόρινθο με το ντόλμπυ, που λέει και μια ψυχή... :p:p:p:p
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
845
Likes
761
Παρευρεθηκα κ εγω στην εορταστικη συναντηση των μελων κ χαρηκα ιδιαιτερα με τις ενδιαφερουσες καινουριες γνωριμιες κ τα ξανα-ειδωματα με παλιους γνωριμους! Οι συζητησεις μου δεν ηταν κ τοσο ταξιδιωτικες καθως αυτη την περιοδο παρουσιαζω μια ταξιδιωτικη απνοια, μα παραλληλα διανυω το σπουδαιοτερο ταξιδι της ζωης μου, αυτο της μητροτητας..! Ανταλλαξαμε λοιπον χρησιμες μωρουδιστικες εμπειριες με καποιους κ ανανεωσαμε το ραντεβου μας για τα επομενα ταξιδια ή/και μωρα!
Χρονια πολλα travelstories!
 
Last edited:

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Εγώ πάντως περίμενα να ακυρωθεί το όλο σκηνικό μιας και δεν θα ερχόμουν. Αλλά δεν. Περίεργοι είστε.:shock:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.641
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom