Ερώτηση για yeego

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
@vaggelakos Έχε υπόψη σου ότι το ξενοδοχείο είναι αρκετά μακριά από το κέντρο. Βέβαια έχει κοντά τη στάση του μετρό Κορνέλια και εκεί κοντά στο σταθμό κάνουν στάση και τα λεωφορεία που τερματίζουν στην πιάτσα Βενέζια.
 

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
@vaggelakos Έχε υπόψη σου ότι το ξενοδοχείο είναι αρκετά μακριά από το κέντρο. Βέβαια έχει κοντά τη στάση του μετρό Κορνέλια και εκεί κοντά στο σταθμό κάνουν στάση και τα λεωφορεία που τερματίζουν στην πιάτσα Βενέζια.
Πρωτοχρονιά και σχετικά οικονομικά.... Κοντά σε στάση μετρό και λίγο έξω. Κέντρο τέτοια εποχή πληρώνεις και σε κοτετσι αν μείνεις!

Χτες έκλεισα ξενοδοχείο με yeego.com. Επειδή ο υπολογιστής μου είναι πιο μεγάλος σε ηλικία από το Μητσοτάκη μόλις πήγα να τυπώσω τη κράτηση κόλλησε και δεν ανταποκρινοταν! Όταν επανέφερα τη σελίδα server error. Ευτυχώς είχε σταλεί στο mail μου αλλά γράφει μόνο τα στοιχεία των επισκεπτών. Δεν γράφει ποσά. Στη yeego.com δεν είδα κάπου να μπορώ να δω τη κράτηση μου(τούρκικο είναι μάλλον το yeego.com και ο agent είναι ισπανικό γραφείο!). Στο ξενοδοχείο πότε θα εμφανιστεί η κράτηση για να στείλω μήνυμα να δω αν όλα οκ?

Δε νομίζω να έχω πρόβλημα είναι?
 
Last edited by a moderator:

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Στη yeego.com δεν είδα κάπου να μπορώ να δω τη κράτηση μου
Πατάς πάνω δεξιά στη σελίδα του σάιτ που γράφει "Already a Yeego Customer? Sign in", μετά δίνεις μέηλ και πάσγουορντ και μπαίνεις στον λογαριασμό σου. Στο κοντρόλ πάνελ έχεις τη δυνατότητα να δεις τις τωρινές κρατήσεις αλλά και τις παλιότερες. Αυτό που χρειάζεται να εκτυπώσεις είναι το voucher, το οποίο θα στο στείλουν με μέηλ, αλλά θα μπορείς να το δεις και στον λογαριασμό σου.
Α, στο voucher δεν γράφει ποσό, μόνο τα στοιχεία της κράτησης και την επωνυμία του agent. Θα σου στείλουν και απόδειξη.
 
Last edited:

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
Πατάς πάνω δεξιά στη σελίδα του σάιτ που γράφει "Already a Yeego Customer? Sign in", μετά δίνεις μέηλ και πάσγουορντ και μπαίνεις στον λογαριασμό σου. Στο κοντρόλ πάνελ έχεις τη δυνατότητα να δεις τις τωρινές κρατήσεις αλλά και τις παλιότερες. Αυτό που χρειάζεται να εκτυπώσεις είναι το voucher, το οποίο θα στο στείλουν με μέηλ, αλλά θα μπορείς να το δεις και στον λογαριασμό σου.
Α, στο voucher δεν γράφει ποσό, μόνο τα στοιχεία της κράτησης και την επωνυμία του agent. Θα σου στείλουν και απόδειξη.
Σε ευχαριστώ πολύ emouli!

Πήγα να κάνω login και μου βγάζει error - login and password do not match. Βγάζει λάθος Το mail εν το μεταξύ που έκανα τη κράτηση και μου έστειλαν το voucher
 
Last edited by a moderator:

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Τι να σου πω; Δεν τους στέλνεις καλύτερα ένα μέηλ μπας και βγάλεις άκρη;
 

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
Τι να σου πω; Δεν τους στέλνεις καλύτερα ένα μέηλ μπας και βγάλεις άκρη;
Το ίδιο μήνυμα μου βγάζει και εκεί. Δηλαδή παρόλο που χρειάζεται μόνο το mail τους έγραψα να μου στείλουν το password και τελικά στο send....έβγαλε το ίδιο μήνυμα! Γαμωτο


Μετά από πολλά πατήματα στο contact form και στο report error έστειλα μήνυμα. Στο Sign in τίποτα
 
Last edited by a moderator:

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Το ίδιο μήνυμα μου βγάζει και εκεί. Δηλαδή παρόλο που χρειάζεται μόνο το mail τους έγραψα να μου στείλουν το password και τελικά στο send....έβγαλε το ίδιο μήνυμα! Γαμωτο


Μετά από πολλά πατήματα στο contact form και στο report error έστειλα μήνυμα. Στο Sign in τίποτα
Δεν δοκιμάζεις με κανέναν άλλο "καθαρό" browser; (αφού έχεις καθαρίσει την cache)
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.021
Likes
12.109
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Για αλλη μια φορα απολυτα ευχαριστημενος απο το ξενοδοχειο και το δωματιο που εκλεισα απο τη yeego.com .Μακραν η καλυτερη μηχανη αναζητησης ξενοδοχειων. Για διαμονες μεχρι και Φλεβαρη τρεχει και ενα κουπουνι που σου δινει εκπτωση 15€ αν η αξια της κρατησης ειναι πανω απο 150€. Εγγραφη στη yeego.com , επιλεγεις ξενοδοχειο και βαζεις Automn2015 για να παρεις την εκπτωση.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.600
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Εντάξει με έπεισες. Την επόμενη φορά θα ψάξω και εκεί. Δεν μου αρέσει όμως που δεν φαίνεται από την αρχή η πολιτική ακύρωσης του ξενοδοχείου που επιλέγω και πρέπει να γραφτώ, να συνδεθώ και να αρχίσω την κράτηση για να τη δω. Υπάρχει άλλος τρόπος;
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.021
Likes
12.109
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Εντάξει με έπεισες. Την επόμενη φορά θα ψάξω και εκεί. Δεν μου αρέσει όμως που δεν φαίνεται από την αρχή η πολιτική ακύρωσης του ξενοδοχείου που επιλέγω και πρέπει να γραφτώ, να συνδεθώ και να αρχίσω την κράτηση για να τη δω. Υπάρχει άλλος τρόπος;
Οχι, δεν υπαρχει. Πρεπει να πατησεις το book now (και να συνδεθεις αν δεν εχεις κανει ηδη login) για να τη δεις. Ειναι μια μηχανη αναζητησης που κλεινεις μονο αν εισαι σιγουρος, γιατι τις πιο πολλες φορες οι καλες τιμες ειναι no refundqble. Επισης ενα αλλο μεγαλο προβλημα που εχει ειναι πως ο χαρτης ειναι πολλες φορες ακυρος και τοξενοδοχειο βρισκεται σε διαφορετικο σημειο απο αυτο που δειχνει. Αλλα και τις παροχες δεν τις λεει αναλυτικα παντα. Γενικα ειναι ασ'τα να πανε αλλα σχεδον παντα βρισκεις μια ευκαιρια . Τα δωματια δε ειναι καλυτερα απο αυτο που περιμενω διαβαζοντας σχολια σε booking και tripadvisor (αλλα σε αυτο ισως να παιζουν ρολο και τα standards μου γιατι απο οποια σελιδα και να εχω κλεισει δεν θυμαμαι να μου εδωσαν ποτε δωματιο που να μην μου αρεσε) .
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.788
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom