Συνάντηση Αθήνα 1/12/2015 - Δηλώσεις Συμμετοχής

Συνάντηση Αθήνα 1/12/2015 - Δηλώσεις Συμμετοχής


  • Total voters
    29
  • Poll closed .

Psitgr

Member
Μηνύματα
34
Likes
24
Ονειρεμένο Ταξίδι
Το επόμενο..
Αν πάντως δεν βρείτε άκρη με το μαγαζί έχω εγώ ένα δυο μαγαζιά στην ευρύτερη περιοχή που μπορώ να σας κλείσω σίγουρα..
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.702
Likes
11.121
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Θα προσπαθήσω να κάνω κι εγώ ένα πέρασμα κατά τις 21.00, αλλά λόγω δουλειάς δεν είναι σίγουρο. :)
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Λοιπόν οποίος εθελοντής υπάρχει ας κάνει επαφή με το μαγαζί και αν υπάρχει πρόβλημα να στραφούμε σε εναλλακτικές γιατί στο τέλος βλέπω να καταλήγουμε στο Καραισκακη και να έχουμε προβοκάτσια από Παναθηναϊκός.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.423
Likes
7.781
Aπλα το συγκεκριμενο μαγαζι επειδη ειναι λιγο χιπστεραδικο δε νομιζω να μας κρατησει χωρο για τοσα ατομα... εκτος κι αν καποιος απο εμας γνωριζει καποιον του μαγαζιου... ωστοσο θα τηλεφωνησω αργοτερα και θα σας ενημερωσω... Παντως κι εκει που πηγαμε για τα γενεθλια του φορουν ηταν μια χαρα!!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Προσωπικά δεν έχω πρόβλημα οπουδήποτε να βρεθούμε κέντρο.
Νομιζω ότι οι περισσότεροι προτιμάμε να υπάρχει κάποιος χώρος να κάτσουμε.
Θα έλεγα λοιπόν να κάνεις μια κρούση στο μαγαζί, όπως επισης σε όποιο άλλο μαγαζί νομίζεις.
Επειδή δεν μπαίνουν καθημερινά στο φόρουμ ολοι οι συμμετεχοντες για να δουν τυχόν αλλαγή τόπου συνάντησης νομίζω ότι μέχρι αύριο πρέπει να λυθεί το θέμα μιας και η συνάντηση ειναι την Τρίτη. Ας πουν και οι λοιποί τη γνώμη τους
 

geopap

Member
Μηνύματα
208
Likes
234
Επικοινώνησα με το μαγαζί (barley cargo) και μου είπαν ότι μόνο για μεσημέρι κλείνουν... Βέβαια αν πάμε 20:00 η ώρα, είναι και καθημερινή, δεν θα έχουμε πρόβλημα στο να βρούμε μια γωνία να κάτσουμε. Από την άλλη, το εν λόγω μαγαζί έχει μια βαβούρα (ειδικά όταν θα γεμίσει) και η επικοινωνία δεν θα είναι και τόσο εύκολη.

Επικοινώνησα με το ZAF (https://foursquare.com/v/zaf/4fc09648e4b014a2d657cec2), και μου είπαν ότι για 25 άτομα περίπου μπορούν να μας δώσουν τον επάνω χώρο (prive).

Είναι κοντα και σε μετρό-ηλεκτρικό (μοναστηράκι), και πιστεύω βολεύει...
Οι moderators (και λοιποί), σκεφτείτε το και πείτε μου
 

iopa22

Member
Μηνύματα
209
Likes
176
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λας Βεγκας-Νορβηγια
Μου αρεσε το ΖΑF και η προταση για τον επανω χωρο (prive ). Και το μαγαζι στα γενεθλια αποδεκτο .Από εμενα ¨εν λευκω ΄ για οποιοδήποτε .
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
Συμπτωματικά, τα Χανιά έρχονται Αθήνα για δουλειές και εκτός απροόπτου ο Vito θα είναι στην πρώτη του Αθηναϊκή συνάντηση... Ζηλεύετε υπόλοιποι Κρητικοί! Χαίρομαι που θα γνωρίσω επιτέλους κάποιους από εσάς...
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Aλλοι θα πάνε Δευτέρα , αλλοι Τρίτη, αλλοι στο zaf άλλοι στο barley cargo και όλοι μαζί θα ψαχνουμε τον @panpan.:haha:
Και το zaf μια χαρά φαίνεται αρκεί να μην έχει τρελή βαβουρα.
Το τιμώμενο πρόσωπο τι λεει;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.659
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom