Καλώς ήρθατε.

iopa22

Member
Μηνύματα
209
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Λας Βεγκας-Νορβηγια
Καλως ηρθες . Αριστη επιλογή το ταξιδι σου . Να περασεις τελεια .
 
Μηνύματα
10
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Bruges
Ταξίδι-Όνειρο
Ταυλανδη
γεια σας παιδια! Εδω και καιρο εχω αρχισει τα ταξιδια και οι ιστοριες σας με εχουν βοηθησει πολυ! Αποφασισα να εγγραφω και εγω στη παρεα σας για να μοιραστω και εγω δικες μου ιστοριες και να παρω οποια βοηθεια μου χρειαστει :p Δυσκολευομαι βεβαια να χειριστω την σελιδα ! Ελπιζω να τα καταφερω
 
Last edited:
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Καλώς ήρθες, βρε Άγριο Πνεύμα!!!:rolleyes: Καλά ταξίδια να έχεις, να μας τα εξιστορείς μετά... Όσο για τη σελίδα, δεν είναι και τόσο δύσκολη, λίγο χρόνο θέλει :):welcome2:
 
Μηνύματα
10
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Bruges
Ταξίδι-Όνειρο
Ταυλανδη
ευχαριστω πολυ παιδες! μπορει να μου πει καποιος που γραφω τις ιστοριες μου?
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλώς μας ήρθες.
μπορει να μου πει καποιος που γραφω τις ιστοριες μου?
Θα πας στην ενότητα Ταξιδιωτικές Ιστορίες σε Εξέλιξη και θα πατήσεις το κουμπί Νέο Θέμα. Τα διαφορετικά κεφάλαια τα γράφεις ως καινούργια θέματα και όταν την ολοκληρώσεις μας ειδοποιείς.
 

JennyS

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βιετνάμ
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Γεια σας και από μένα! Αν και παρακολουθώ εδώ και πολλά χρόνια το travelstories και τις ιστορίες σας (με βοήθησαν στα περισσότερα ταξίδια που έχω κάνει έως τώρα) είπα τώρα να κάνω επιτέλους την αρχή και γίνω μέλος!
 

Julie Liss

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μάλτα..
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική, Ινδία !!
Hellooo!!!!!!!! Σας παρακολουθώ πολλά χρόνια και με έχετε βοηθήσει πολλές φορές σε ταξίδια που κάνω γι αυτό και έγινα μέλος σήμερα !!! Εύχομαι να μπορώ να βοηθήσω και εγώ από την μεριά μου!!!
 
Last edited:

sofia09

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΚΙΝΟ
Καλημέρα σε όλους!!!! Είμαι καινούργιο μέλος αλλά παρόλα αυτά οι ιστορίες σας με καθοδηγούν σε όλα μου τα ταξίδια!!! Με τη βοήθειά σας έχω οργανώσει και το επόμενο ταξίδι μου....Χριστούγεννα και Πρωτοχρονιά Νέα Υόρκη! Να είστε όλοι καλά και ....καλά ταξίδια!
 

aloberdin

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή-Κούβα
Καλησπέρα σε όλη την μεγάλη παρέα.Παρακολουθώ τις ιστορίες σας σε κάθε προορισμό μου τα τελευταία 6 χρόνια και πραγματικά πέρα απο την βοήθεια που σου προσφέρουν χρόνος να υπήρχε να διάβαζα τα πάντα και να ταξιδεύω έστω νοερά.Πρώτη μου επαφή αυτή εδώ χωρίς να έχω μιλήσει απο τότε που έχω γίνει μέλος,απλώς παρακολουθώ.Επόμενο ταξίδι Ταυλάνδη και θα ανοίξω ενα θέμα για κάποιες συμβουλές.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom