Προσφορές Ryanair

dimtze

Member
Μηνύματα
87
Likes
74
Επόμενο Ταξίδι
Syros, Crete, Sardenia
Ονειρεμένο Ταξίδι
Patagonia !!!
συγχωρηστε με αν κακως βαζω εδω το ερωτημα αλλα μπαινοντας στο σαιτ, στα πεδία αναζητησης, οταν βαζω βουδαπεστη ως προορισμο (Βουδαπεστη Τ2Β για την ακριβεια) δεν μου επιτρεπει αναζητηση, μου δειχνει το πεδιο αεροδρομιο προορισμου και γραφει:

Αυτό το πεδίο δέχεται μόνο αλφαβητικές τιμές. α-ω, Α-Ω.

ξερει κανεις γιατι;
Γιατί το νέο site είναι JazZ, Σε επικοινωνία που είχα μαζί τους δεν ξέρουν ποτε θα δουλεύει σωστά
Όσο για τις 10 euro δωροεπιταγές ισχύουν ακόμη αν κρατήσατε τον αριθμό, αλλα στο site δυστυχώς δεν εμφανίζονται
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Έτσι όπως πάει η δουλειά σε λίγο περισσότερο θα ενδιαφέρει η προσφορά των εισιτηρίων για μετάβαση με τα λεωφορεία απο και προς τα αεροδρόμια παρά των αεροπορικών εισιτηρίων από και προς τον εκάστοτε προορισμό....
 

hlhjac

Member
Μηνύματα
417
Likes
556
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αιγυπτος
Ήταν για 2 ώρες το πρωί. Έκλεισα 3 άτομα Θεσνικη Αθήνα με επιστροφή 12,5€ και οι τρεις για τέλη Ιανουαρίου. Πάντως πιστεύω με το ρυθμό που βγάζουν τις προσφορές δεν θα εργαστούν να το ξαναβγαλουν
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
292
Likes
851
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Εγώ έκλεισα με 2 ευρώ για Θεσσαλονίκη στις 26/27 Ιανουαρίου γύρω στις 18:30 για δύο άτομα! Ψάχνω για οικονομικό ξενοδοχείο τώρα.
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Και σήμερα εγώ πήγα να κλείσω μιας και το απόγευμα ξανάβγηκε η προσφορά με τα 2 ευρώ και μέχρι να μαζέψω την παρέα... ΑΦΑΝΤΗ η προσφορά :p
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
292
Likes
851
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Αυτή τη στιγμή η ryanair έβγαλε διαφήμιση τιμές με 10€.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.786
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom