2016. Πού πάμε;

depy!!!

Member
Μηνύματα
735
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Ειχα κλεισει για ιουνιο κροατια- μαυροβουνιο-βοσνια-σερβια -17 μερες και χθες εκλεισα και 4 μερες Μπρατισλαβα το γεναρη.
Σημερα δε με....τρωει να δω αν εχει η ryan ακομα τις δελεαστικες προσφορες της.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Ειχα κλεισει για ιουνιο κροατια- μαυροβουνιο-βοσνια-σερβια -17 μερες και χθες εκλεισα και 4 μερες Μπρατισλαβα το γεναρη.
Σημερα δε με....τρωει να δω αν εχει η ryan ακομα τις δελεαστικες προσφορες της.
Μόνη η με την γνωστή παρέα;
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
735
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Μονη, μονη.... Με τη γνωστη παρεα εχουμε παραδοση να πηγαινουμε Μαιο και Οκτωβρη !!!!!
 

dimtze

Member
Μηνύματα
90
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Syros, Crete, Sardenia
Ταξίδι-Όνειρο
Patagonia !!!
Ζόρικα χρονια αλλα με υπομονή μπορούμε να βρούμε καλές τιμές, αυτό το weekend θα είμαι berlin με 27 euro (ryanair), ιανουάριο μιλάνο με 20 euro και απο το flight4free βρήκα Brazil (sao paulo) από μιλάνο με 179 euro για φλεβάρη...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
Θα σου πω ενα μυστικο...
Εχω φαει τα χρονια μου "ζηλευοντας" κατι τετοιες τυχες.... Γκρρρρρρ
Αν λαβεις υποψιν οτι τα ταξιδια για δουλεια ειναι οντως για δουλεια και βλεπεις ο,τι προλαβεις με αποτελεσμα να θες να ξαναπας για να χαρεις το ταξιδι, δεν ειναι και για τοση ζηλεια
 

strani

Member
Μηνύματα
138
Likes
64
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
την ανοιξη για Κεραλα οσο περισσοτεροι μαζευτουν τοσο καλυτερα!!
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Να είμαστε καλά, και έχουμε Ισλανδία, Καμτσιάτκα, Εκατερινμπούργκ και ένα road trip 8000+ χιλιομέτρων να μας περιμένουν. Καλά ταξίδια σε όλους!!!
Να συμπληρώσω τον εαυτό μου ( :rolleyes-80: ), προέκυψε κι ένα τριήμερο στο Βελιγράδι, να έλεγα όχι;; Πήγαμε ήδη..
 

Despinadmk

Member
Μηνύματα
289
Likes
1.123
Ταξίδι-Όνειρο
Αλασκα... <3
Tον Φεβρουαριο παμε Σιγκαπουρη και απο εκει Πουκετ.....τιμη 19 ευρω Ηρακλειο-Αθηνα προσφορα της aegean Αθηνα-Σιγκαπουρη-Αθηνα 520 ευρω με british airlines και Σιγκαπουρη-Πουκετ-Σιγκαπουρη 75 ευρω με jetstar Asia...και στη συνεχεια βλεπουμε.....
Ειναι το επομενο ταξιδι που γλυκο- κοιταζω. Οταν με το καλο επιστρεψεις μην ξεχασεις να μοιραστεις μαζι μας την ταξιδιωτικη σου ιστορια!!!! Να περασετε τελεια!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom