Ryanair Ryanair news

alexandra80

Member
Μηνύματα
300
Likes
1.577
Επόμενο Ταξίδι
Λιγουρία-Τοσκάνη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού-Βολιβία-Άνδεις
Πρόλαβα και έκλεισα Θεσσαλονίκη-Αθήνα-Θεσσαλονίκη,για 5 άτομα :)
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.205
Υπάρχει κάποια συγκεκριμένη μέρα η μέρες που βγαίνουν τόσο τρελές προσφορές; πχ. Παρασκευή πρωί;
 

alexandra80

Member
Μηνύματα
300
Likes
1.577
Επόμενο Ταξίδι
Λιγουρία-Τοσκάνη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού-Βολιβία-Άνδεις
Υπάρχει κάποια συγκεκριμένη μέρα η μέρες που βγαίνουν τόσο τρελές προσφορές; πχ. Παρασκευή πρωί;
Θυμάμαι και πέρυσι που έκλεισα με 2 ευρώ,ήταν πρωί,μέχρι τις 12:30 το πρωί.Σήμερα η προσφορά είχε διάρκεια ως τις 13:00....Έχε το νου σου για το Φλεβάρη ;)
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Και εγώ Φλεβάρη 2015 έκλεισα στις 9 το πρωί για μετ επιστροφής SKG-ATH-SKG αυθημερον με 4.16 ευρώ. Σίγουρα θα βγάλει ξανά κάτι παρόμοιο :p
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.205
Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση όλους. Εχω κλείσει καμιά 100αρια εισιτήρια με ryanair για εμένα και για φίλους αλλά πρώτη φορά βρήκα 2ευρω για Αθήνα-Θεσσαλονίκη. Θα έκλεινα και αυθημερόν για εμένα αλλά δεν μου έβγαζε επιστροφή με 2 ευρώ με το τελευταίο αεροπλάνο:)
 
Μηνύματα
31
Likes
7
Αληθεύει οτι η Ryanair θα προσθέσει το Ηράκλειο και Μαδρίτη απο Αθήνα αλλα απο Οκτ. του 16 ;

Μου φαίνεται λίγο ράδιο αρβύλα διότι απο τώρα για το 10/16 πολύ νωρίς και επίσης που θα προλαβαίνει με τα αεροπλάνα που έχει εδώ! ειδικά το 2ο δεν είναι και πολύ κοντά!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Αληθεύει οτι η Ryanair θα προσθέσει το Ηράκλειο και Μαδρίτη απο Αθήνα αλλα απο Οκτ. του 16 ;

Μου φαίνεται λίγο ράδιο αρβύλα διότι απο τώρα για το 10/16 πολύ νωρίς και επίσης που θα προλαβαίνει με τα αεροπλάνα που έχει εδώ! ειδικά το 2ο δεν είναι και πολύ κοντά!
Το άκουσες κάπου ή το διάβασες;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Νέο δρομολόγιο Αθήνα-Μπολόνια από 30 Μαρτίου, κάθε Δευτέρα, Τετάρτη,Παρασκευη, Κυριακή.

Και συνεχίζω καθώς βάζει και Αθήνα-Βουκουρέστι από 27 Μαρτίου καθημερινά!

Έχουμε και άλλα εντός Ελλάδας:
1.Αθήνα-Κέρκυρα Τετάρτη,Παρασκευη,Κυριακή από 30 Μαρτίου
2. Αθήνα-Μύκονος Καθημερινά εκτός Παρασκευης και Κυριακής από 30 Μαρτίου

Εξωτερικό:
1. Αθήνα-Μάλτα Τρίτη,Πέμπτη,Σάββατο από 31 Μαρτίου.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.687
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom