Αυστρία Τσεχική Δημοκρατία Μεταφορά Βιέννη-Πράγα!!!!

iopa22

Member
Μηνύματα
209
Likes
176
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Λας Βεγκας-Νορβηγια
1)Ναι.
2)Ναι, ομως εμεις τα είχαμε από Ιντερνετ. Δεν θυμαμαι αν ηταν πιο φθηνα ετσι.
 

passa

Member
Μηνύματα
24
Likes
11
Εγω πριν απο ενα μηνα πηγα με λεωφορειο με την studentagency, η διαδρομη ηταν 4:15 ωρες και τα εισιτηρια κοστισαν για 2 ατομα 19,80 €.

Ξεχασα να γραψω το λεωφορειο το πηραμε απο τον σταθμο λεωφορειων Florenc( υπαρχει σταση μετρο ) και η ιστοσελιδα αν σε ενδιαφερει ειναι www.studentagency.cz
 
Last edited by a moderator:

katiapol

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Παιδια καλησπερα.. αν και το ποστ ειναι αφιερωμενο ακριβως σε αυτο που θελω να μαθω δεν εχω καταλαβει σωστα.. θα ηθελα εκει καπου μεσα στον νοεμβρη να παω απο βιεννη στην πραγα με τρενο. που μπορω να δω τιμες και να κλεισω κιολας;; μπαινω εδω στα link που ειχαν ανεβασει παλαιοτερα μελη αλλα δεν βρισκω ακρη. υπαρχει καποιος που να το εχει κανει προσφατα ;;; ευχαριστω πολυ
 

BASILISPAP

Member
Μηνύματα
537
Likes
2.746
Επόμενο Ταξίδι
Απο εδώ και από εκεί...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Περού, Κιργιστάν
Αν σε ενδιαφέρει,υπαρχει και η πολύ καλή εταιρία λεωφορείων student agency με τιμη 15 ευρώ ανα ατομο. Τέλεια εξυπηρέτηση :)
 

katia.l

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Αν σε ενδιαφέρει,υπαρχει και η πολύ καλή εταιρία λεωφορείων student agency με τιμη 15 ευρώ ανα ατομο. Τέλεια εξυπηρέτηση :)
Καλησπερα και καλη χρονια! Θα παω και εγω στην Βιεννη τον Φεβρουαριο και θελω πολυ να παω ενα διημερο στην Πραγα...Έψαξα το student agency και βρηκα εισητηρια με 15 ευρω.Ειναι με πουλμαν? ή με τρενο αυτη η τιμη? Και το μερος που σε αφηνει ειναι κοντα στο κεντρο ? Επισης που θα μου προτεινατε να μεινω ...δεν εχω ιδεα που ειναι το κεντρο κλπ της Πραγας.
ευχαριστω εκ των προτερων:)!
 

fraulina

Member
Μηνύματα
217
Likes
402
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλησπερα και καλη χρονια! Θα παω και εγω στην Βιεννη τον Φεβρουαριο και θελω πολυ να παω ενα διημερο στην Πραγα...Έψαξα το student agency και βρηκα εισητηρια με 15 ευρω.Ειναι με πουλμαν? ή με τρενο αυτη η τιμη? Και το μερος που σε αφηνει ειναι κοντα στο κεντρο ? Επισης που θα μου προτεινατε να μεινω ...δεν εχω ιδεα που ειναι το κεντρο κλπ της Πραγας.
ευχαριστω εκ των προτερων:)!
πολύ καλό το student agency! άνετα καθίσματα και είχε και ταινίες να δεις! ούτε κατάλαβα πότε πέρασε το ταξίδι!
εγώ στην Πράγα είχα μείνει κοντά στην πλατεία wenceslas, δεν θυμάμαι το ξενοδοχείο πια..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.801
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom