Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.775
7 εισιτηρια μιας διαδρομης βρε...Οσο για τη συγκεντρωση, αν περνας τα εξοδα ενος μεσου νοικοκυριου μεσα απο την καρτα, μια χαρα συγκεντρωνονται. Εχεις υπολογισει τι εξοδα εχει ενα νοικοκυριο σημερα, τον συριζανελ μου μεσα;;;
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
γιαυτό εμείς οι πτωχοί πλην τίμιοι μπλουμεμπεριδες δεν βρίσκουμε ούτε ένα εισιτήριο έστω και μπιζινες για να πάμε κάπου. :bleh::bleh:
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
730
Likes
1.851
Επόμενο Ταξίδι
Λάος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Με βανάκι στη Νορβηγία
Απ το Βασιλοπουλο αν ψωνιζεις δε θες τιποτε αλλο, στο πι και φι συγκεντρωνονται τα μιλια!!!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.198
Η Aegean έχει συνεργάτες στην Ελλάδα ορισμένα ξενοδοχεία(πχ Electra) από τα οποία παίρνεις μίλια ανάλογα τον αριθμό των διανυκτερεύσεων(πχ 1000 μίλια για +3 διανυκτερεύσεις).Αρκεί να δείξεις την κάρτα σου στο check-in.
Αν κλείσεις τα συγκεκριμένα ξενοδοχεία μέσω booking(από το site της Aegean) παίρνεις τα μίλια δύο φορές;Δηλαδή το ποσό της κράτησης χ 2 όπως σε όλες τις κρατήσεις ξενοδοχείων + τα μίλια με βάση τις διανυκτερεύσεις;Η μία φορά(ίσως τα περισσότερα μίλια);Ξέρει κανείς;
 

panius

Member
Μηνύματα
664
Likes
2.720
Για κόπιασε από δω http://www.travelstories.gr/community/threads/Μιλια-απο-αεροπορικες-Τι-γινεται-με-αυτα.20180/ να το συζητήσουμε. Έχουν βρεθεί λύσεις για την περίπτωσή σου/μας...:)
Κόπιασα!!!!! Τα μόνα μίλια που έχω είναι γύρω στα 9000 με Alitalia. Μπορώ να κάνω κάτι με αυτά? Δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με μίλια αεροπορικών...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.775
Άσε την Αλιτάλια και πιάσε την Αιγαίου. Για αρχή διάβασε τις 30-40 τελευταίες σελίδες- δεν είναι και εύκολο, αλλά κάτι διαδρομές τύπου Δουβλίνο-Αθήνα με 15 ευρώ ή Ταλίν-Αθήνα με 10 ευρώ καλοκαιριάτικα θέλουν και λίγες θυσίες :haha:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Άσε την Αλιτάλια και πιάσε την Αιγαίου.
stop λαθος συμβουλές..:icon_evil:
για την αιγαιου λεμε εδω, καλο το προγραμμα της αλλα ουδεμία συγκριση με της AF. πεταμε λοιπον Alitalia και μαζευουμε μιλια στο κορυφαιο Flying blue. το miles and bonus καλο και αγιο για business της Αιγαιου, lounges και κανα ταξιδακι με μιλια απο ντοματες και χαρτικα του αβ..
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Round the world
Καλησπέρα!! Μέχρι πόσους μήνες μετά από ταξίδι μπορούμε να περάσουμε τα μίλια?? Αν γινω τώρα μέλος θα μου περνάνε τα προηγούμενα? Ειμαι ήδη βέβαια αλλά δεν ξέρω τον κωδικό μου οποτε δεν μπορώ να τα περάσω , προσπάθησα μετά απο επικοινωνία μαζί τους να μου στείλουν ένα καινούργιο αλλά ότι στείλανε δεν δούλευε μέχρι που σταμάτησαν να μου απαντάνε (μετά από 2 μειλ) . Τώρα όμως έχω 4 εισιτήρια και είναι κρίμα
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.775
stop λαθος συμβουλές..:icon_evil:
για την αιγαιου λεμε εδω, καλο το προγραμμα της αλλα ουδεμία συγκριση με της AF. πεταμε λοιπον Alitalia και μαζευουμε μιλια στο κορυφαιο Flying blue. το miles and bonus καλο και αγιο για business της Αιγαιου, lounges και κανα ταξιδακι με μιλια απο ντοματες και χαρτικα του αβ..
Και να πω πως δεν την περιμενα την πληρωμενη απαντηση...:haha:.
Στηριζουμε την βαθια δημοκρατικη Αιγαιου που προσφερει τη δυνατοτητα στις λαικες ταξεις να απολαυσουν τα αστικα προνομια χωρις εξτρα κοστος πλην μαναβικης, βενζινης και φτηνων ηλεκτρικων μικροσυσκευων. Ρεπανακι και επανασταση....
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Στηριζουμε την βαθια δημοκρατικη Αιγαιου που προσφερει..
..Ρεπανακι και επανασταση....
μονο μη δοκιμασεις να πας για επιμορφωση στις χωρες που κτυπα η καρδια της επαναστασης (πχ βενεζουελα, κουβα, κορεα) με μιλια της αιγαιου γιατι θα σου ερθει εγκεφαλικο με τους "φορους' που χρεωνει η τευτονοκινητη συμμαχια της οποιας αποτελει μερος..
τοτε θα δοξασεις κι εσυ το ιπτάμενο μπλε..την αληθινη απαντηση στις επαναστατικες ταξιδιωτικες αναγκες του σκεπτομενου πληθυσμου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.648
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom