Ηνωμένο Βασίλειο Χριστουγεννα στο Λονδινο

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.814
Το φάντασμα της όπερας τι λέει;;;
All time clasic! Αλλά επειδή ο Δεκέμβριος είναι πλέον κοντά οι τιμές είναι στα ύψη.
Εγώ έκλεισα από πολύ νωρίς στο μιούζικαλ ''Guys and Dolls'', είχε να ανεβεί εδώ και πολλά χρόνια και το είχαν παίξει στο σινεμά ο Μάρλον Μπράντο και ο Φρανκ Σινάτρα.
Εύχομαι όλα να πάνε καλά τελικά.
 

lovetravels

Member
Μηνύματα
8
Likes
4
Χαίρομαι που διαβάζω ότι δεν σκέφτεστε να αλλάξετε τα σχέδια σας για Λονδίνο στις γιορτές, γιατί έχω λίγο φοβηθεί η αλήθεια είναι γιατί έχω κλείσει για Χριστούγεννα... και ανυπομονώ... αλλά από την άλλη συνέχεια σκέφτομαι μήπως πάμε στο στόμα του λύκου.... :(
 

ZAX1

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Και εμείς Χριστούγεννα θα πάμε και έχομε τον ίδιο φόβο ???
Χαμένα σχέδια !!! χρήματα !!! άλλα προέχει η ασφάλεια της σκέψης !!!
ΥΓ ευχαριστώ για τα τις συμβουλές των γηπέδων
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.400
Και εμείς Χριστούγεννα θα πάμε και έχομε τον ίδιο φόβο ???
Χαμένα σχέδια !!! χρήματα !!! άλλα προέχει η ασφάλεια της σκέψης !!!
ΥΓ ευχαριστώ για τα τις συμβουλές των γηπέδων
Τσέλσυ δύσκολα θα βρεις εισιτήριο. Για εμένα τσέκαρε αν παίζει εντός έδρας η West Ham και αν ναι να πας να τη δεις γιατί:
1) παίζει τελευταία χρονιά στο ιστορικό γήπεδό της,
2) έχει ομαδάρα
3) η ατμόσφαιρα στα άλλα είναι λίγο φλωρέ
 

iopa22

Member
Μηνύματα
209
Likes
176
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Λας Βεγκας-Νορβηγια
Τσέλσυ δύσκολα θα βρεις εισιτήριο. Για εμένα τσέκαρε αν παίζει εντός έδρας η West Ham και αν ναι να πας να τη δεις γιατί:
1) παίζει τελευταία χρονιά στο ιστορικό γήπεδό της,
2) έχει ομαδάρα
3) η ατμόσφαιρα στα άλλα είναι λίγο φλωρέ

28-12-2015 Γουεστ Χαμ - Σαουθάμπτον
 
Last edited by a moderator:

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Έκανα κράτηση εδώ και καιρό με easybus, η οποία μου έστειλε προχθές το ακόλουθο
Our records indicate that you are booked from/to Baker Street to/from Stansted Airport with easyBus .

Unfortunately your easyBus service will not be operating.

However, we have arranged for you to travel on a similarly timed National Express service.
Υπάρχει λόγος ανησυχίας;;;
 

ZAX1

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Ζax1, ως φίλος της Τότεναμ να σε ενημερώσω ότι υπάρχει επίσημη σελίδα στο fb των Ελλήνων υποστηρικτών της (εδώ), oπότε εάν έχεις κάποιο πρόβλημα να κλείσεις τα εισιτήρια, επικοινώνησε μαζί μας. Τώρα όσο αφορά τον ISIS, δυστυχώς η αλήθεια είναι πως ο κίνδυνος υπάρχει και είναι μεγάλος τις γιορτινές ημέρες, όμως δεν πρέπει να αφήσουμε τον φόβο να κυριαρχήσει στον πολιτισμό μας. Κατά τ' άλλα, οι επιθέσεις στο Παρίσι έδειξαν ότι στόχοι μπορούν να είναι γήπεδα, πλατείες, εστιατόρια, καφέ, χώροι συνάθροισης κλπ. Πουθενά δεν είσαι ''ασφαλής'', προσωπικά σκέφτομαι να μην πάω στα πυροτεχνήματα της Πρωτοχρονιάς και κατά τ' άλλα θα μείνω πιστός στο πρόγραμμα μου.
Προσπάθησα χθες να κλείσω εισιτήρια βρήκα αρκετά και ευχαριστώ διαπίστωσα το εξής περίεργο σε θύρες πιο κεντρικές μερικά είναι πιο φθηνά δηλαδή θύρα 26 με την θύρα 25. Που προτείνεις να κλείσω???
 

kill_bill

Member
Μηνύματα
183
Likes
261
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη
Μπες σε αυτό το link κι επέλεξε το διάζωμα, τη θύρα και τη θέση που είναι διαθέσιμη για να τσεκάρεις τη θέα! Σε κάποιες περιπτώσεις είναι πιο φτηνά στις κεντρικές εξέδρες διότι κάποιοι προτιμούν πέταλα, ενώ και στο δυτικό πέταλο του White Hart Lane είναι οι θέσεις των φιλοξενούμενων!
 

ZAX1

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Μπες σε αυτό το link κι επέλεξε το διάζωμα, τη θύρα και τη θέση που είναι διαθέσιμη για να τσεκάρεις τη θέα! Σε κάποιες περιπτώσεις είναι πιο φτηνά στις κεντρικές εξέδρες διότι κάποιοι προτιμούν πέταλα, ενώ και στο δυτικό πέταλο του White Hart Lane είναι οι θέσεις των φιλοξενούμενων!
μπηκα να κλεισω εισιτηρια και μου βγαζει επιπλέον χρεωση 50 λίρες δηλ. συνολο για 2 άτομα 180 λίρες με την ένδειξη ''Face value per ticket''. Γνωρίζεις τι σημαίνει αυτό? Γιατι 180 λίρες για 2 άτομα είναι πανάκριβα!
 

kill_bill

Member
Μηνύματα
183
Likes
261
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη
Προφανώς θα είναι κάποια έξτρα χρέωση από τις πολλές που κρύβουν οι Άγγλοι (extra fees) οπότε προφανώς και δεν αξίζουν σε αυτήν την τιμή! :-/
 

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Απο το σαιτ τις Τοττεναμ έχουν μείνει 2 είσητήρια με την Νοριτς. Εσυ μάλλον κοιτάς μέσω Stubhub. Αυτό το σαιτ είναι ο μεσάζων! Αγοράζω εγω εισητήρια απο το επίσημο και τα μεταπουλάω εκει. Face value είναι η επίσιμη τιμή που δίνει η Τοττεναμ και εσύ βλέπεις πόσο θα πληρώσεις σύνολο. Μέσα στο σύνολο είναι και το κέρδος του σαιτ.
 

perixvra

Member
Μηνύματα
310
Likes
214
Επόμενο Ταξίδι
.....
Ταξίδι-Όνειρο
εχει πραγματοποιηθει.. :)
Τελικα μαθατε αν στις 26 θα λειτουργουν τα μεταφορικα μεσα με σιγουρια;
Επισης η boxing day θα ξεκινησει 26 η 28 του μηνος;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.777
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom