Συνάντηση Αθήνα 1/12/2015 - Δηλώσεις Συμμετοχής

Συνάντηση Αθήνα 1/12/2015 - Δηλώσεις Συμμετοχής


  • Total voters
    29
  • Poll closed .

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Επίσης όταν λέτε ειδοποίηση μιλάτε για το alert μέσα στο φόρουμ ή email ?
Εγώ την ειδοποίηση με μέηλ την έχω καταργήσει, οπότε μιλάω για τις ειδοποιήσεις που εμφανίζονται στο φόρουμ πάνω δεξιά, στη σημαιούλα (προφανώς αυτό είναι το αλέρτ).
Στο σημαιάκι, λοιπόν, μου εμφανίζεται η ειδοποίηση "ο τάδε απάντησε στο θέμα τάδε. Πιθανόν υπάρχουν και περισσότερα μηνύματα μετά από αυτό" (@jimp αυτή είναι για την συνέχιση της κουβέντας ;)), αλλά δεν μου εμφανίζεται αυτή που λέει πως "το μέλος τάδε σας ανέφερε στο τάδε θέμα" ή κάπως έτσι. :rolleyes-80:
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.882
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Εγώ την ειδοποίηση με μέηλ την έχω καταργήσει, οπότε μιλάω για τις ειδοποιήσεις που εμφανίζονται στο φόρουμ πάνω δεξιά, στη σημαιούλα (προφανώς αυτό είναι το αλέρτ).
Στο σημαιάκι, λοιπόν, μου εμφανίζεται η ειδοποίηση "ο τάδε απάντησε στο θέμα τάδε. Πιθανόν υπάρχουν και περισσότερα μηνύματα μετά από αυτό" (@jimp αυτή είναι για την συνέχιση της κουβέντας ;)), αλλά δεν μου εμφανίζεται αυτή που λέει πως "το μέλος τάδε σας ανέφερε στο τάδε θέμα" ή κάπως έτσι. :rolleyes-80:
Αυτή η ειδοποίηση αφορά όλα τα θέματα στα οποία έχεις ποστάρει. Αυτό που δεν ξέρω είναι αν κάποιος έχει απλά ψηφίσει και δεν έχει ποστάρει ειδοποιείται; Σε αυτή την περίπτωση μπορεί να έχουμε μπερδέματα.
 
Μηνύματα
301
Likes
1.820
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ωκεανία

Και εμείς 2 άτομα - αν χωράμε... θα περάσουμε μια βόλτα!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Και γιατί να μην χωράτε;
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Dear @KLEOPATRA . Κατεβαινεις την Ερμου, περνας την Καπνικαρεα και μολις δεις το καινουριο H&M (ναι εκει που ξελυσσαξανε για ενα balmain τις προαλλες), ακριβως διπλα εχει μια στοα. Μεσα στη στοα ειναι το μαγαζι.
Eυχαριστω φιλη ..θα σε δω εκει .
Παιδια ακουτε ..ακουτε αυτη τη φορα εγω και η βαριο θα παμε ξεχωριστα ....χεχχεχε.
Εντωμεταξυ τι ειναι αυτο για το balmain ?και μου αρεσει η σχεδιαστικη του γραμμη...πως το εχασα εγω αυτο!!!!!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.421
Likes
7.768
Eυχαριστω φιλη ..θα σε δω εκει .
Παιδια ακουτε ..ακουτε αυτη τη φορα εγω και η βαριο θα παμε ξεχωριστα ....χεχχεχε.
Εντωμεταξυ τι ειναι αυτο για το balmain ?και μου αρεσει η σχεδιαστικη του γραμμη...πως το εχασα εγω αυτο!!!!!!
Eλα ντε… αυτη τη φορα με σνομπαρεις αν καταλαβα καλα? :p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.608
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom