10 χρόνια Travelstories

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.163
Κι εγώ, κι εγώ!
Χρόνια πολλά λοιπόν, γεμάτα ταξίδια και ιστορίες, κι ακόμα πιο ξέχειλα από Travelstories! Και με την ευχή και προτροπή σε όλους να μη χάνουμε ευκαιρία να ξεφεύγουμε από την πεπατημένη και να ανοιγόμαστε σε νέους προορισμούς. Συχνά οι καλύτερες εκπλήξεις κρύβονται σε μέρη για τα οποία μπορεί και να μην έχετε καν ακούσει!

Και για του λόγου το αληθές:
Ρωσία, Δημοκρατία Αλτάι (νότια Σιβηρία)

RUSSIA Altai.JPG
 

artk

Member
Μηνύματα
17
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Χρόνια πολλά και με ακόμη περισσότερα ταξίδια!
Δεν είμαι και ο πιο ενεργός χρήστης του φόρουμ, ωστόσο έχω μάθει αρκετά από εσάς και επιφυλάσσομαι για το μέλλον!

Καλή συνέχεια! :)
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Χρόνια πολλά Travelstories!
 

taxidiotissa

Member
Μηνύματα
30
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μάτσου-Πίτσου
Χρόνια μας πολλά,μέσα στα αρώματα, τα χρώματα και τις περιπέτειες του Σεβάχ του Θαλασσινού ,όχι αποκλειστικά σε θάλασσες, αλλά όπου ποθεί η ψυχούλα του καθένα μας...Εμπρός , ακάθεκτοι, για την επόμενη δεκαετία, συνταξιδιωτάκια!:clap::p
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
O διαγωνισμός με τις φωτογραφίες θα λήξει την Κυριακή το βράδυ στις 12 !! Προλαβαίνετε να πάρετε μέρος ακόμα ;)
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.428
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Τη μέρα της επετειακής συνάντησης διάλεξα να ευχηθώ στο αγαπημένο μου site που με συντροφεύει όλο αυτό τον καιρό και μέσα από το οποίο έχω γνωρίσει υπέροχους ανθρώπους και φίλους. :)
Χρόνια πολλά Travelstories, να είμαστε όλοι καλά και να ταξιδεύουμε.
Θα ήθελα να ευχαριστήσω και εκ μέρους της διαχειριστικής ομάδας όλα τα μέλη μας για τις υπέροχες ευχές τους, καθώς και για τη συμβολή τους.
Συνεχίστε να μας γεμίζετε με τις πανέμορφες ιστορίες και φωτογραφίες σας!!!
Να περάσετε τέλεια απόψε, τους χαιρετισμούς μου σε όλους και στείλτε καμιά φώτο για μένα και τον πρόεδρο από πάνω :p
 
Last edited:
Μηνύματα
8
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καραϊβική
Χρόνια Πολλά αγαπημένο travelstories! Από την περίοδο που είχες το πρώτο σου όνομα σε είχα ξετρυπώσει, άλλο ότι μόλις πρόσφατα μόνο "επισημοποίησα" τη σχέση μας με την κανονική εγγραφή μου. Σας ευχαριστώ όλους και κυρίως τον Defkalion για όσα μου πρόσφεραν και συνεχίζουν να μου προσφέρουν, δηλαδή τις πολύτιμες πληροφορίες χάρη στις οποίες τα ταξίδια μου έγιναν ομορφότερα αλλά πάνω από όλα την έμπνευση, την ονειροπόληση, τις ατελείωτες ώρες "εξερεύνησης" μέσα από τις ιστορίες των μελών σου!! Καλά ταξίδια σε όλους μας !

Και μια ιδιαίτερη φωτογραφία από το ναό της Ήρας, στην κοιλάδα των ναών στον Ακράγαντα από το πρόσφατο ταξίδι μου στη Σικελία.
20150925_171522.jpg
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Χρόνια πολλά και καλοτάξιδα πολυαγαπημένο μας σάιτ! Εύχομαι να έρθει σύντομα η ώρα που θα σε διαβάζει κι ο τελευταίος ελληνόγλωσσος κάτοικος του πλανήτη και θα χαρίζεις απλόχερα ταξιδιωτικές συγκινήσεις ως τα πέρατα του κόσμου! Σε αγαπάμε πολύ κι έχεις γίνει πλέον αναπόσπαστο κομμάτι της ζωής μας. :minion bananas:

@Defkalion Πρέπει να είσαι πολύ περήφανος για το "παιδάκι" σου που κλείνει αισίως την πρώτη του δεκαετία. Σου αξίζει και με το παραπάνω! Να σου ζήσει!

Αγαπητά μοντάκια, σας ευχαριστούμε για τις ακούραστες προσπάθειες που καταβάλλετε ώστε να κρατάτε και το φόρουμ νοικοκυρεμένο :minion maid: αλλά και όλους μας ικανοποιημένους. Ευχαριστούμε!
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
Χρόνια πολλά πολλά και πάντα καλοτάξιδα!
Μαζί με τις ευχές μου και μια φωτογραφία από την Ουγκάντα ( Masaka District, Αύγουστος 2014).

DSCN0243.JPG
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.799
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom