Συνάντηση Αθήνα 1/12/2015 - Δηλώσεις Συμμετοχής

Συνάντηση Αθήνα 1/12/2015 - Δηλώσεις Συμμετοχής


  • Total voters
    29
  • Poll closed .

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Μπορείτε να βάλετε ότι θέλετε, οι άνδρες γόβες και οι γυναίκες γραβάτες, δεν υπάρχει πρόβλημα.

Επίσης που είναι η κυρία @ευαγγελια ; Δεν την βλέπω ούτε στα ''ναι'' ούτε στα ''ίσως''.
 
Last edited by a moderator:

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Η απαγόρευση του καπνίσματος σε κλειστούς εσωτερικούς χώρους είναι νόμος του κράτους, 3730/2008.
ξέρεις πόσα λεφτά πήρε το ελληνικό κράτος ολόκληρο το 2015 από πρόστιμα για κάπνισμα σε κλειστούς χώρους bar, καφετέριες, ταβέρνες κλ ;;; μπορείς να διανοηθείς καν;;; καλά μην αναφέρω το ιλλιγγιώδες ποσό για πρόστιμα για διάθεση αλκοόλ σε ανηλίκους...
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.882
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Μεγάλη η χάρη σου ΠανΠαν. Μεγάλο φαν κλαμπ!!!!!!!!!!
Περάσαμε πολύ καλά και χάρηκα που γνώρισα τόσους ανθρώπους-ταξιδευτές που ¨γνώριζα" μόνο από το φόρουμ. Πάντα τέτοια!
Παναγιώτη κανόνισε να έρχεσαι πιο συχνά:bleh::bleh:
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Πολυ πολυ χάρηκα που σας ξαναείδα!!!! Panpan μας ενωσες, η θετική ενέργεια που εκπέμπεις ειναι απίστευτη ... Ελπίζω την αλλη φορά να τα πούμε περισσότερο ! :clap:
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
Μόλις γύρισα.Με ξεγελάσανε και πήγαμε για μπύρα. :)
Μια μεγάλη αγκαλιά για όσους ήρθαν,αλλά και σ'αυτούς που δεν κατάφεραν
να παρευρεθούν.Ήμασταν 37 και ίσως μου ξέφυγαν μερικοί.
Σας ευχαριστώ για την αγάπη σας και υπόσχομαι να ξανά έρθω.(δεν είναι απειλή) :p
Δήμο εγώ θα πολιτευτώ.(λέμε τώρα)
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Καλημέρα από Ελ.Βενιζέλος!
Αν και έφυγα από τους τελευταίους τα κατάφερα και ξύπνησα.
Όπως είπε και ο @panpan μαζευτήκαμε πάνω από 35 άτομα, ήπιαμε τις μπύρες μας, συζητήσαμε γελάσαμε και γενικά περάσαμε πολύ όμορφα.
Ο "Καταλανός" συμπαθέστατος και με πολύ θετική ενέργεια, όπως προείπε και η elenara.
Παναγιώτη να μας ξανάρθεις αν δεν σου έρθουμε πρώτοι. Ειλικρινά χάρηκα πολύ που σε γνώρισα.

Είδα φάτσες γνωστές που είχα χρόνια να δω, γνώρισα νέους ταξιδευτές και στο τέλος επήλθε ο εναγκαλισμος και ασπασμός γαυροβαζελων. :haha:

ΥΓ 1 @dimosf και @panpan δε θέλω κόντρες. Φτιάξτε ένα κόμμα μαζί και θα σκισετε σίγουρα

ΥΓ 2 Τελικά είμαστε πολλοί οι Χρήστοι στο forum.

ΥΓ 3 Ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα ιδίως με όσους δε προλαβα να πολυμιλησω

ΥΓ 4 Ευχαριστούμε @geopap διότι χωρίς εσένα μπορεί να ψάχναμε ακόμη μέρος να τα π(ι)ουμε.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Πέραση είχε σήμερα το Ελ.Βενιζέλος από τα μέλη του travelstories.
Βρε @panpan δεν ερχόσουν από το πρωί να φάμε εκείνο τον πατσά που δεν καταφέραμε χθες:haha:.
Καλό ταξίδι και να περάσεις εξίσου όμορφα στη Θεσσαλονίκη.
Περαστικά και από εμένα @taver

Άσχετο με το θέμα αλλά μόνο στην Ελλαδα είσαι σε νησί Δεκέμβριο μήνα και απολαμβάνεις καφέ δίπλα στην θάλασσα
 
Last edited:

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ονειρεμένο Ταξίδι
Whole Africa,Cuba
Πραγματικά περάσαμε πολύ ωραία...εγώ έχω πει μπορεί οι Αθηναίοι να αργούμε λίγο να οργανωθούμε αλλά όταν το κάνουμε του δίνουμε και καταλαβαίνει!

Είναι περιττό να πω για άλλη μια φορά πόσο πολύ χάρηκα που επιτέλους γνώρισα τον ήδη αγαπημένο μου @panpan και από κοντά και χάρη σε αυτόν και άλλα μέλη που εκτιμώ ιδιαίτερα και δεν είχε τύχει να τα γνωρίσω... @dimosf ελπίζω την επόμενη φορά να καταφέρουμε να μιλήσουμε περισσότερο.

Είχαμε και εμφανίσεις έκπληξη αλλά και εκπροσώπηση από τα Χανιά από ένα άλλο μέλος που δηλώνω φαν του... @Vito να αρχίσεις να ξαναγράφεις κι ας ζηλεύουμε!

Μόλις γύρισα.Με ξεγελάσανε και πήγαμε για μπύρα. :)
Δε σε ξεγελάσαμε... μια είπαμε μία ήπιαμε, απλά σου χρωστάμε ένα σουβλάκι!:haha:

και στο τέλος επήλθε ο εναγκαλισμος και ασπασμός γαυροβαζελων.
Κοσμοιστορικές στιγμές...ο Κοντονής έπρεπε να μας έβλεπε!

Πως με καταφέρατε έτσι και με στριμώξατε μες στη γαβροφωλιά ούτε που το κατάλαβα!:bleh:


υ.γ όσοι είχατε πρωινό ξύπνημα ελπίζω να μη μας βρίζατε που σας ξενυχτήσαμε με το ψάρι λίγο παραπάνω αλλά είχε κι αυτό καιρό να κάνει εμφάνιση κι έπρεπε να υπερασπιστούμε τη μπυροφήμη μας!


υ.γ2 @geopap και πάλι ευχαριστούμε...και για το μαγαζί και για την ταριφιά!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.648
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom