Μηχανές Αναζήτησης Πτήσεων

Μηνύματα
14
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΑΙΜΙ
Η καλύτερη μηχανή αναζήτησης αεροπορικών εισιτηρίων είναι η www.skyscanner.com ,κάνει σύγκριση πολλών ταξιδιωτικών γραφείων και βγάζει πολύ καλές τιμές. Αν θέλετε να απευθυνθείτε αμέσως σε ταξιδιωτικά γραφεία προτείνω το www.petas.gr ή www.travelplan.gr
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Η καλύτερη μηχανή αναζήτησης αεροπορικών εισιτηρίων είναι η www.skyscanner.com ,κάνει σύγκριση πολλών ταξιδιωτικών γραφείων και βγάζει πολύ καλές τιμές. Αν θέλετε να απευθυνθείτε αμέσως σε ταξιδιωτικά γραφεία προτείνω το www.petas.gr ή www.travelplan.gr
Σχεδόν όλα τα ελληνικά ταξιδιωτικά γραφεία που εχω δοκιμάσει ,ποτε δεν αντιμετώπισα προβλημα (petas,travelplan,travelplane24,viva κλπ)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Η καλύτερη μηχανή αναζήτησης αεροπορικών εισιτηρίων...
Δεν γεννηθηκε ακομα..εξαρταται τι ψαχνεις. Ολα τα τσαμπε που εχω κλεισει το σκαισκαννερ ουτε μυρωδια δεν ειχε παρει. Πολυ και ποικιλο ψάξιμο σε πολλες μηχανες φέρνουν το επιθυμητο αποτελεσμα σε ταξιδια με μακρινους προορισμους, ασυνηθιστους η open jaw κλπ.
 

mikoulis

Member
Μηνύματα
56
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Μεχικοοοοοοοοοοοοοο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδια
συμφωνω κι επαυξανω...ψαξιμο, ψαξιμο κ ξανα ψαξιμο θελει, συν νασαι γραμμενος στα newsletter των εταιριων/προορισμων πουχεις κατα νου...
 
Μηνύματα
14
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΑΙΜΙ
Δεν γεννηθηκε ακομα..εξαρταται τι ψαχνεις. Ολα τα τσαμπε που εχω κλεισει το σκαισκαννερ ουτε μυρωδια δεν ειχε παρει. Πολυ και ποικιλο ψάξιμο σε πολλες μηχανες φέρνουν το επιθυμητο αποτελεσμα σε ταξιδια με μακρινους προορισμους, ασυνηθιστους η open jaw κλπ.
Θα διαφωνίσω μαζί σου έχω βρει φοβερές και εξωπραγματικές τιμές και εσωτερικούς και για εξωτερικούς προορισμούς.Επίπλεον η skyscanner κάνιε σύγκριση τιμών και των εταιριών ryanair και easyjet. Ένα κόλπο για να βρίσκεις φθηνές πτήσεις είναι να μην βάζεις συγκεκριμένες ημερομηνίες ή προορισμούς.Δηλαδή πατάς στις ημερομηνιές ολόκληρο μήνα αν έχεις συγκεκριμένο μήνα για το ταξίδι είτε να βάλεις προορισμό ταξιδιού παντού.Προσπάθησε το έτσι και θα με θυμηθείς!
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
Ερωτηση , επειδη στο gotogate gr δεχεται μεγαλη προμηθεια οι καρτες, γινεται να χρησιμοποιησω το γαλλικο που αφαιρει προμηθεια ; Αυτο συμβαινει και σε πολλες αλλες ιστοσελιδες. Θα λειτουργησει;
 

lio13

Member
Μηνύματα
42
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Canada
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Να αναφέρω μόνο τη δική μου (αρνητική) εμπειρία σχετικά με το gotogate.gr, είναι πως ΠΟΥΘΕΝΑ δεν σε ενημερώνουν πως με την αγορά του εισιτηρίου δεν θα λάβεις τον αριθμό ηλεκτρονικού εισιτηρίου άμεσα, αλλά μετά από 24 ώρες, με αποτέλεσμα να βρεθείς πολύ εκτεθειμένος σε περιπτώσεις αίτησης VISA (προς Κίνα για παράδειγμα όπου σου ζητείται ο αριθμός πριν την αίτηση για VISA) με κίνδυνο να χάσεις τα αεροπορικά σου εισιτήρια.
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Γι'αυτό πρέπει να κάνεις μια αναζήτηση πρώτα να δεις τι ρόλο βαράει αυτή η εταιρεία και που δίνεις τα λεφτά σου..Απ'όσο θυμάμαι έχει πάρα πολλά αρνητικά σχόλια παγκοσμίως.
 

deppi

Member
Μηνύματα
37
Likes
11
Ονειρεμένο Ταξίδι
USA road trip
Εχει χρησιμοποιησει καποιος το travelgenio; Τι γνωμη εχετε;
Εμενα με εχει βοηθησει αρκετα και το momondo παντως
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.786
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom