Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

ΧΡΥΣΑ 18

Member
Μηνύματα
19
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Αν είσαι ασφαλισμένη σε κάποιον δημόσιο φορέα πχ ΙΚΑ,ΟΑΕΕ κλπ,μπορείς να καλυφθείς ιατρικά σε δημόσιο νοσοκομείο σε όποια χώρα της ΕΕ πας,εσυ και τα προστατευόμενα μέλη σου,μόνο με μια αίτηση στον φορέα σου.
Σε ευχαριστώ πολύ, απ' ότι έμαθα λέγεται ευρωπαική κάρτα ασφάλισης και δεν κοστίζει τίποτα!
 
Μηνύματα
13
Likes
7
ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑ!! Χρειάζομαι οπωσδήποτε μια διευκρίνηση..Έκλεισα ονλινε εισητήρια με την ryanair και έκανα ένα λάθος στο όνομα για την ακρίβεια ξέχασα ένα γράμμα . Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση?
 

ntomata!

Member
Μηνύματα
88
Likes
42
Εμας πάντως το ενα εισιτηριο εγραφε DEMETRIOS και οχι DIMITRIOS οπως ειναι το σωστο και όπως γράφεται στο διαβατήριο δηλαδη (αλλα για κάποιο λόγο μου διόρθωνε το δευτερο κ μου εβαζε αναγκαστικα το πρωτο,δε ξερω γιατι) κ δε μας ειπε κανενας τιποτα.Δε ξέρω γιατι...Γράψε στην online εξυπηρετηση κ θα σου πουνε τι να κανεις.Διευκρίνησε οτι ειναι αλλαγή για ένα γράμμα όμως καλού κακού!
 

Natalie Angeline

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Γάυδος
Ταξίδι-Όνειρο
Ιρλανδία, Αργεντινή
Θα πεταξω απο αθηνα θεσσαλονικη. Τα ονοματα ομως γραφτηκαν με μικρα γραμματα. Θα υπαρξει προβλημα? Παντως ολα σωστα ειναι γραμμενα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.458
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom