Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Τη δική μου εμπειρία έγραψα.Ας μη μπούμε σε αντιπαράθεση..
Ειμαι υπερ της αντιπαραθεσης αρκει να ειναι δημιουργικη δηλ ωφελιμη για τον επισκεπτη. Η πολη σφυζει απο ζωη ολο το 24ωρο αρκει να ψαξεις και να ξερεις που θα πας. Ενα λινκ απο απλη αναζήτηση εβαλα, στις περιοχες όπου υπαρχει νυχτα υπαρχουν παμπολλα φαγαδικα και τις μικρες ωρες οπως σε καθε μεγαλη πολη.
 

ntomata!

Member
Μηνύματα
88
Likes
42
Ειμαι υπερ της αντιπαραθεσης αρκει να ειναι δημιουργικη δηλ ωφελιμη για τον επισκεπτη. Η πολη σφυζει απο ζωη ολο το 24ωρο αρκει να ψαξεις και να ξερεις που θα πας. Ενα λινκ απο απλη αναζήτηση εβαλα, στις περιοχες όπου υπαρχει νυχτα υπαρχουν παμπολλα φαγαδικα και τις μικρες ωρες οπως σε καθε μεγαλη πολη.
ε εμεις δε βρισκαμε να φαμε οταν πηγαμε!κακο ειναι?ισως γιατι οταν ψαχναμε κινουμασταν εκεινες τις ωρες στη Via veneto.Ρωτησαμε κ στο ξενοδοχειο κ δε μας ειπανε.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ε εμεις δε βρισκαμε να φαμε οταν πηγαμε!κακο ειναι?.
Καθολου. Ειπε κανεις κατι τετοιο? Αν ανοιξες το λινκ θα ειδες οτι στο ιστορικο κεντρο ανοικτα εχει περιξ της Trevi, Navona, Trastevere, Testaccio κλπ κλπ. Καλα να ειστε να ξαναπατε να τα βρειτε.
 

annian

Member
Μηνύματα
11
Likes
3
Συμφωνώ με τη ntomata. Κι εμείς ένα βράδυ που γυρίσαμε αργά, δε βρίσκαμε εύκολα ανοιχτό μαγαζί που να μας αρέσει. Και λέγαμε καλά, τη μέρα γίνεται χαμός, το βράδυ που εξαφανίζονται όλοι??
 

hliad1990

Member
Μηνύματα
52
Likes
3
καλησπερα παιδια ταξιδευω το σαββατο για ρομη για 4 μερες !!! θα παει και καποιος αλος αυτες τις μερες να αλαξουμε πληροφοριες??
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.545
Likes
8.033
καλησπερα παιδια ταξιδευω το σαββατο για ρομη για 4 μερες !!! θα παει και καποιος αλος αυτες τις μερες να αλαξουμε πληροφοριες??
Και,αν δεν πάει,θα μείνεις απληροφόρητος;.....τι πληροφορίες θέλεις να αλλάξεις;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Και,αν δεν πάει,θα μείνεις απληροφόρητος;..
Ε μην αποηγοητευεις ετσι...ελα παω εγω την παρασκευη. Για να στησω μπλοκο στη via dei condotti. Ανταλλασσω πληροφοριες επι μπλοκων και μη.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.820
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom