Πολωνία Διαμονή στην Βαρσοβία

TATAK64

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλώς ήρθες! Έμεινα το καλοκαίρι στο Hampton by Hilton και το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Μάλιστα το έχω προτείνει και σε παλιότερο ποστ. Για τα υπόλοιπα που ζητάς θα βρεις πληροφορίες εδώ: http://www.travelstories.gr/community/forums/Ευρώπη.19/?prefix_id=80, αλλά και στις σχετικές ταξιδιωτικές ιστορίες εδώ: http://www.travelstories.gr/community/forums/Ταξιδιωτικές-Ιστορίες-Ευρώπη.57/?prefix_id=80
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Θα δώ όλες τις πληροφορίες και θα επανέλθω.
 

chili

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας και από μένα ! Σκέφτομαι για ταξιδάκι με την κοπέλα μου για μέσα Μαρτίου (καθ. Δευτέρα)...Επειδή δεν μπόρεσα να βρω κάπου εμπειρίες στη Βαρσοβία για αυτό το μήνα, τι παίζει γενικά από καιρό, κρύο κτλ ; Είναι υποφερτό ή δεν είναι γενικά καλή εποχή για Πολωνία ; Παίζει να έχει κανένα χιόνι και να μην δούμε τπτ :p Σκεφτόμουν και εκδρομή 2 μέρες Κρακοβία για να επισκεφτώ Άουσβιτς κτλ, οπότε θα με ενδιέφερε πολύ να μ πει την άποψή του κάποιος που έχει πάει παρόμοια περίοδο, αν θα το χαρούμε ή αν η εποχή δεν είναι κ τόσο ιδανική!
 

chrkor7

Member
Μηνύματα
26
Likes
1
Παιδια ειμαι σε διλημμα ειχα κλεισει το hampton by hilton στο κεντρο στα 177 ε με πρωινο για 3 μερες και βρηκα τωρα το Radisson blue Centrum στα 203 ε .ποιο πιστευεται ειναι καλυτερο ξενοδοχειο απο τα 2 ?Να την κανω την αλλαγη?
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
το ενα ειναι 3 αστερων και το αλλο 5 ...και τα δυο με καλες βαθμολογιες,εγω θα πηγαινα radisson...
 

DimitrisG

Member
Μηνύματα
21
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Ναπολι
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Έχοντας μείνει στην βαρσοβια 5 νύχτες προτείνω ανεπιφύλακτα και χωρίς ενδοιασμό :
Mercure Warszawa Centrum 4*

Με λιγότερα από 50e / δίκλινο ανα νύχτα χωρίς πρωινό.
Κλείσαμε-αγοράσαμε το πρωινό στο check in και είχαμε αναλογικά καλύτερη τιμή από ότι στο booking.com :) και δεν το μετανιώσαμε καθόλου αφού το πρωινό ήταν υπερπλήρες.

Φανταστικό το wine bar στο ισόγειο, ακριβώς απέναντι από το μεγαλύτερο εμπορικό κέντρο στη Βαρσοβια (εννοώ πως περνάς τον απέναντι δρόμο και σε 30" sec είσαι μέσα) με 4 ορόφους μαγαζιά, εστιατόρια κτλπ.
Novy swiat 10' περπάτημα, σταθμός τρένων και λεωφορείων ακριβώς δίπλα.
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Τον Φεβρουαριο πηγαινω Βαρσοβια για ενα 5ημερο... να μεινω στη παλια πόλη η στο κεντρο? εχετε προταση για πιθανη μονοημερη εκδρομή ? Δεν εχει κ πληροφοριες ο @giannismits για Βαρσοβια..παρακαλώ να μην ξανασημβει αυτο!:icon_lol::icon_lol:
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Τον Φεβρουαριο πηγαινω Βαρσοβια για ενα 5ημερο... να μεινω στη παλια πόλη η στο κεντρο? εχετε προταση για πιθανη μονοημερη εκδρομή ? Δεν εχει κ πληροφοριες ο @giannismits για Βαρσοβια..παρακαλώ να μην ξανασημβει αυτο!:icon_lol::icon_lol:
:D:haha::D:haha:
Δεν θα ξανασυμβεί στο υπόσχομαι. Ευτυχώς όμως που Βαρσοβία έχει πάει το μισό φόρουμ οπότε μην αγχώνεσαι;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.800
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom