Ιστορία του μήνα - Αύγουστος 2011/Σεπτέμβριος 2011 (3 ψήφοι)

Ιστορία του μήνα - Αύγουστος 2011/Σεπτέμβριος 2011 (3 ψήφοι)


  • Total voters
    37
  • Poll closed .

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.322
Likes
3.452
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος Του Κόσμου
Η ιστορία του @STAV είναι απτις καλύτερες πιστεύω στο forum ... απέδωσε άψογα το κλίμα και την ιδιαιτερότητα της Κούβας και ήταν απτις ιστορίες που μου άλλαξαν τη γνώμη για τη χώρα (κ έτσι αργότερα πραγματοποίησα κ εγώ το ταξίδι προς τα κει :cool:)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Η "Ιστορία του Μήνα" θα διακοπεί
λόγω έλευσης του καλοκαιριού

(ή χειμώνα για κάποιους εκεί μακριά ;)).

Σας θέλουμε όλους πίσω τον Σεπτέμβρη,
δριμύτερους και αναζωογονημένους, να διαβάσετε ξανά Ταξιδιωτικές Ιστορίες!
:playball:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
μπραβο σε ολους τους συγγραφεις και ειδικά στο Σταυρο για την υπεροχη ιστορια του.Απο τις καλιτερες που εχουν γραφει για τη Κουβα .

2 στα 3 πάλι !
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
Σας ευχαριστώ όλους σας για τους ψήφους σας! Θα ήθελα ακόμα να σας συγχωρίσω που δε γράφω πια στο φόρουμ. Δε έχω τσακωθείς με κανέναν σας, άλλα είναι άλλοι οι λόγοι.

Πρώτον, το νέο interface του φόρουμ, είναι αρκετά βαρύ για την σύνδεση του ίντερνετ στην δουλειά μου (σε σημείο η ιστορία ταξιδιού να μου ανοίγει κοντά στα 10 λεπτά).

Δευτερών, έπιασα δουλειά σε ξένο φόρουμ ταξιδιωτικό σαν αντμίν (αρκετοί το ξέρουν και έχουν κάνει like στο facebook και σας ευχαριστώ) που αρκετό χρόνο μου παίρνει η αναζήτηση προσφορών.

Για άλλη μια φορά σας ευχαριστώ για τις ψήφους! :)
 

STAV

Member
Μηνύματα
235
Likes
907
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΓΓΟΛΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Δ.ΑΦΡΙΚΗ
Είμαι απαράδεκτος, το είδα τώρα. Να ευχαριστήσω όσους κάθησαν και διάβασαν τις ιστορίες, τι υπομονή και αυτή;;;; και όλους αυτούς που ψήφισαν.
Σας ευχαριστώ για τις ψήφους σας και να ταξιδεύουμε πάντα
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Η "Ιστορία του Μήνα" θα διακοπεί
λόγω έλευσης του καλοκαιριού

(ή χειμώνα για κάποιους εκεί μακριά ;)).

Σας θέλουμε όλους πίσω τον Σεπτέμβρη,
δριμύτερους και αναζωογονημένους, να διαβάσετε ξανά Ταξιδιωτικές Ιστορίες!
:playball:
Χμ... ο Σεπτέμβρης ήρθε :)
 

D@mian!!!

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Σας ευχαριστώ όλους σας για τους ψήφους σας! Θα ήθελα ακόμα να σας συγχωρίσω που δε γράφω πια στο φόρουμ. Δε έχω τσακωθείς με κανέναν σας, άλλα είναι άλλοι οι λόγοι.

Πρώτον, το νέο interface του φόρουμ, είναι αρκετά βαρύ για την σύνδεση του ίντερνετ στην δουλειά μου (σε σημείο η ιστορία ταξιδιού να μου ανοίγει κοντά στα 10 λεπτά).

Δευτερών, έπιασα δουλειά σε ξένο φόρουμ ταξιδιωτικό σαν αντμίν (αρκετοί το ξέρουν και έχουν κάνει like στο facebook και σας ευχαριστώ) που αρκετό χρόνο μου παίρνει η αναζήτηση προσφορών.

Για άλλη μια φορά σας ευχαριστώ για τις ψήφους! :)
από διάφορα που έχω διαβάσει ψάχνοντας για Βαρσοβία-Κρακοβία μου φαίνεσαι αξιόπιστος, πως γίνεται να σε ρωτήσω κάποια πράγματα; σε ποιο forum?
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
από διάφορα που έχω διαβάσει ψάχνοντας για Βαρσοβία-Κρακοβία μου φαίνεσαι αξιόπιστος, πως γίνεται να σε ρωτήσω κάποια πράγματα; σε ποιο forum?
Να ρωτήσεις σε ένα από τα θέματα εδώ http://www.travelstories.gr/community/forums/Ευρώπη.19/?prefix_id=28, όποιο θεωρείς εσύ καταλληλότερο, ώστε ο @ThanasisU2 και τα υπόλοιπα μέλη να σου απαντήσουν αν γνωρίζουν.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.743
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom