Κούβα Κούβα ταξίδι ζωής....

Action

Member
Μηνύματα
117
Likes
411
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γαλλική Πολυνησία
Το ξανάζησα! Μπράβο! Πάντα τέτοια ταξίδια, ''γεμάτα'' από όλες τις απόψεις. Εμένα πάλι μου έμεινε το νοτιοανατολικό κομμάτι! Είδομεν! :)
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Κίνα
Ευχαριστώ πολύ....εμένα πάλι τώρα μου λείπει ένα ταξίδι προς Ασία....έρχεται το Φεβρουάριο....βλέπεις υπάρχουν τόσο πολλά μέρη για να ταξιδέψουμε..Μια αστραπή είναι η ζωή μας μα προλαβαινουμε...
 

makeup.elias

Member
Μηνύματα
103
Likes
214
Μπράβο πολύ ωραία η ιστορία σου!!!! Μας ταξίδεψες.... Είναι στο πρόγραμμα κάποια στιγμή να την επισκεφτώ κι εγώ!!!! Πάντα ωραία ταξίδια να κανείς με όμορφες αναμνήσεις!!! Αυτές μένουν... Και οι πολλές φωτός!!! Χεχε!! ;)
 

Freedoms_miles

New Member
Μηνύματα
2
Likes
1
Καλησπέρα :)
Μια ερώτηση σχετικά με την πτήση θέλω να κάνω..
Στην ανταπόκριση για τη Μοσχα, είχατε βγάλει και ρωσική βίζα εκτός απο την Κουβανέζικη?
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Κίνα
Καλησπέρα :)
Μια ερώτηση σχετικά με την πτήση θέλω να κάνω..
Στην ανταπόκριση για τη Μοσχα, είχατε βγάλει και ρωσική βίζα εκτός απο την Κουβανέζικη?
Όχι δεν χρειάζεται αν δεν βγεις από το αεροδρόμιο....αν τώρα έχεις πολλές ώρες αναμονή και θέλεις να κάνεις μια βόλτα πρέπει να βγάλεις και είναι 35 ευρώ.
 

mys

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια....Εκεινο που σου προτεινω σιγουρα ειναι το Hostal Lusero ετσι ειναι το ονομα του που εμεινα στο Τρινιδαδ με ιδιοκτητη τον Οbi.Το email του ειναι [email protected] για να επικοινωνησεις,πες του οτι εισαι γνωστος μου μπας και σου κανει αυτη τη φανταστικη τιμη με 20 cuc τη μερα για ενα σπιτι που αξιζει τουλαχιστον 40 cuc.Στην Αβανα τωρα μειναμε στο casa Dania στην οδο obrapia που ειναι πολυ καλο σημειο.Εμεινα πολυ ευχαριστημενος και απο εκει απλα ειναι στο 2 οροφο και δεν εχει ασανσερ.Αυτο εχει δικια του σελιδα στο ιντερνετ για να επικοινωνησεις.Τα αλλα δεν στα προτεινω αλλα η αληθεια ειναι οτι και να πας χωρις κρατηση θα βρεις σπιτι σιγουρα....οτι αλλο χρειαστεις,ευχαριστως να βοηθησω...

Φανταστικά! Thanks για ολες τις πληροφοριες!
Μηπως μπορεις να γραψεις το μεηλ επικοινωνιας της Omaida Rodrigez στο Vinales? Προσπαθω να κανω διασταυρωση των reviews tripadvisor και των mail απο cuba junky αλλα δε φαινεται να υπαρχουν ολα...
Ευχαριστω!
 

amazon

Member
Μηνύματα
178
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
vietnam
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παντου
Πολυ ωραιο ταξίδι και ωραια περιγραφη ,φωτογραφιες μπραβο σας !!!
Με τετοια χαμογελα και των δυο οπου και να πατε παντα καλα βλεπω θα περνατε !!
Παντα τετοια ομορφα ταξιδια ευχομαι !!:)
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Round the world
Μόνο από την ιστορία σε συμπάθησα ρε είσαι τυπαρα!! Ξεχωριστή ιστορία από Κουβα μακάρι μια μέρα να πάω και εγώ . Θα ρωτήσω πληροφορίες όταν έρθει η ώρα!
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Κίνα
Σας ευχαριστώ πολύ όλους....Μόλις επέστρεψα από Σιγκαπούρη και Πουκετ....Οπότε σύντομα θα αρχίσω να γράφω την ταξιδιωτική ιστορία.....ήταν άλλο ένα συναρπαστικό ταξίδι. ....

Φανταστικά! Thanks για ολες τις πληροφοριες!
Μηπως μπορεις να γραψεις το μεηλ επικοινωνιας της Omaida Rodrigez στο Vinales? Προσπαθω να κανω διασταυρωση των reviews tripadvisor και των mail απο cuba junky αλλα δε φαινεται να υπαρχουν ολα...
Ευχαριστω!
Δυστυχώς για την Omaida δεν έχω email γιατί είχα επικοινωνησει με κάποιο άλλο casa που δεν είχε δωμάτιο και μέσω αυτού έγινε η κράτηση.Μην φοβάσαι σίγουρα θα βρεις δωμάτιο όταν κατέβηκα από το λεωφορείο υπήρχαν πολλοί με τις φωτογραφίες των σπιτιών τους και σε καλές τιμές...
 
Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: mys

makeup.elias

Member
Μηνύματα
103
Likes
214
Όχι δεν χρειάζεται αν δεν βγεις από το αεροδρόμιο....αν τώρα έχεις πολλές ώρες αναμονή και θέλεις να κάνεις μια βόλτα πρέπει να βγάλεις και είναι 35 ευρώ.
Θα κάνω μια διανυκτέρευση λόγο πολλών ωρών αναμονής κ έβγαλα βίζα για μια μέρα στην ουσία... Γύρο στα 100€ μου πήγε.... Ααα δεν ήξερα από κει μόνο 35;;;;;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.603
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom