Hotel barcelona.

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.743
Μάλιστα.Ακύρωσες το κεντρικό ξενοδοχείο και διάλεξες ένα που απέχει 2.5 χιλ
απ'το κέντρο.Μπορείς να μου πεις γιατί το έκανες;Πάντως το Ayre μια χαρά ξενοδοχείο είναι.
 

xrysanthi

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Πρώτον: Καλύτερο κατάλλυμα 4* με ελάχιστη διαφορά στην τιμή. Δεύτερον: Καλύτερη τοποθεσία από άποψη ηρεμίας αλλά και ασφάλειας πιστεύω. Τρίτον: στάση του μετρό 50 μέτρα μακριά, σύνδεση με όλη την πόλη..
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.743
Πρώτον: Καλύτερο κατάλλυμα 4* με ελάχιστη διαφορά στην τιμή. Δεύτερον: Καλύτερη τοποθεσία από άποψη ηρεμίας αλλά και ασφάλειας πιστεύω. Τρίτον: στάση του μετρό 50 μέτρα μακριά, σύνδεση με όλη την πόλη..
Ωραία.Καλά να περάσεις.
 

JohnBoufos

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Καλησπερα!! Θα παω Βαρκελωνη το Μαιο 6 μερες με τη κοπελα μου κ θα ψαχνω για ξενοδοχειο, ποιες περιοχες να κοιταξω, ποιες να αποφυγω κ τι να προσεξω, ψαχνω κατι ησυχο οχι μακρυα απο το κεντρο κ τα αξιοθεατα, κ τι τιμες παιζουν. Ευχαριστω πολυ!
 

ivepap

Member
Μηνύματα
29
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Bαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Καλησπερα!! Θα παω Βαρκελωνη το Μαιο 6 μερες με τη κοπελα μου κ θα ψαχνω για ξενοδοχειο, ποιες περιοχες να κοιταξω, ποιες να αποφυγω κ τι να προσεξω, ψαχνω κατι ησυχο οχι μακρυα απο το κεντρο κ τα αξιοθεατα, κ τι τιμες παιζουν. Ευχαριστω πολυ!
Εγω τον Οκτωβριο που πηγα έμεινα στο http://www.hotelciutatvella.com/ και ηταν τέλεια επιλογή απο όλες τις απόψεις Κεντρικο κοντα στη placa kataluna και στη Ραμπλα κοντα στο μετρό καθαρο και ασφαλες Το συνιστω ανεπιφύλακτα Δεν ξέρω τώρα τι τιμη έχει Εγώ το ειχα βρει περίπου 90 ευρώ τη βραδια με πρωινο
 

Spy_I

Member
Μηνύματα
67
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Καλησπερα!! Θα παω Βαρκελωνη το Μαιο 6 μερες με τη κοπελα μου κ θα ψαχνω για ξενοδοχειο, ποιες περιοχες να κοιταξω, ποιες να αποφυγω κ τι να προσεξω, ψαχνω κατι ησυχο οχι μακρυα απο το κεντρο κ τα αξιοθεατα, κ τι τιμες παιζουν. Ευχαριστω πολυ!
Και εγω Cituat Vella εμεινα.. Έμεινα ευχαριστήμενη.. ολα κοντά! Αλλα οι τιμές αν δεν κλεισεις νωρίς πάνε πολύ πάνω..Και δεν συμφέρει..
 
Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Καλησπέρα! Διαβάζοντας τα ποσταρίσματα και κοιτάζοντας τα ξενοδοχεία που έχει γράψει ο καθένας κατάλαβα ότι μάλλον αναζητάω κάτι ακατόρθωτο. Ξενοδοχείο, δίκλινο σε σχετικά καλό σημείο. Πχ κοντά σε μετρό, ας μην είναι κέντρικά εντελώς για 14/8-19/8 με budget έως 60€. Εάααν λέω εάν παίζει κατι τέτοιο βάλτε κανένα Link. Μετά η έσχατη λύση είναι με 70€ την βραδιά και θα είναι και η πρώτη φορά που θα δώσουμε και τόσα... Αλλά όπως το βλέπω δεν το γλυτώνουμε. Καμία πρόταση;

Μία "καλή" περίπτωση κατά την γνώμη μου ήταν αυτή
http://www.booking.com/hotel/es/tra...t=2016-08-19;atlas_src=hp_iw_title#map_closed
 
Last edited:

Spy_I

Member
Μηνύματα
67
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Καλησπέρα! Διαβάζοντας τα ποσταρίσματα και κοιτάζοντας τα ξενοδοχεία που έχει γράψει ο καθένας κατάλαβα ότι μάλλον αναζητάω κάτι ακατόρθωτο. Ξενοδοχείο, δίκλινο σε σχετικά καλό σημείο. Πχ κοντά σε μετρό, ας μην είναι κέντρικά εντελώς για 14/8-19/8 με budget έως 60€. Εάααν λέω εάν παίζει κατι τέτοιο βάλτε κανένα Link. Μετά η έσχατη λύση είναι με 70€ την βραδιά και θα είναι και η πρώτη φορά που θα δώσουμε και τόσα... Αλλά όπως το βλέπω δεν το γλυτώνουμε. Καμία πρόταση;

Μία "καλή" περίπτωση κατά την γνώμη μου ήταν αυτή
http://www.booking.com/hotel/es/tra...t=2016-08-19;atlas_src=hp_iw_title#map_closed
Ψάξε πιο κοντά στο κέντρο... Και αυτό εμένα με δέσμευσαν στην κάρτα μου μια νύχτα ενώ είχε δωρεάν ακύρωση.
 
Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Όταν είχα κλεισει πέρυσι για Βουδαπέστη μου κράτησαν και μένα όλα τα χρήματα, παρόλο που είχε δωρεάν ακύρωση. Βέβαια από το site μου είπαν ότι αν ακυρώσω την κράτηση εντός προθεσμίας τα γυρίζουν αλλά σαφώς δεν έχει να κάνει. Εάν έχεις να προτείνεις κάτι με τα κριτήρια που ζητάω βάλε ένα link. ότι έχω βρει κεντρικά είναι πολύ ακριβό για το budget μας!
 

JohnBoufos

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Η eixample ειναι καλη περιοχη για ξενοδοχειο (Ησυχη, κοντα στα αξιοθεατα)?
Καλυτερα ειναι προς παραλια ή κοντα στη σαγκραντα φαμιλια?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.233
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom