Αθηνα-ΝΥ μετ' επιστροφης με 399€

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.010
Δεν ξερω περισσοτερες λεπτομεριες, με πιανει ιδιατερα απροετοιμαστο οποτε δεν μπορω να το αξιοποιησω. Δεν γνωριζω εαν ειναι οντως προσφορα, εαν εχει κρυφες χρεωσεις.
Το skyscanner δινει χαμηλοτερη καπου 900€.
Περιμενω να διαβασω απο τους γνωστες τι γινεται εδω;

http://www.mediamarkt.gr/el/shop/crazy_travel.html
 

Attachments

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Προσωπικά δεν κατάλαβα πού είναι η προσφορά...
Σε αυτήν την τιμή βρίσκεις αεροπορικά εισιτήρια ούτως ή άλλως για Νέα Υόρκη και με πιο σοβαρές εταιρίες (τα 900€ πού τα βρήκες?)
Επίσης, η τιμή του Media περιλαμβάνει μόνο το ναύλο, δε συμπεριλαμβάνονται δηλαδή κατά πάσα πιθανότητα φόροι κλπ. κλπ. που ανεβάζουν κατά πολύ την τιμή...
Μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια, αν ισχύει άτι διαφορετικό ας διαψευστώ...
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.010
Δηλαδη θες να μου πεις οτι εισητηριο Αθηνα-ΝΥ με επιστοφη κοστιζει 399 σε ολες τις εταιριες; Ειχα την εντυπωση οτι εχει ενα κοστος καπου 900-1000ευρω το εισητηριο και το ιδιο αποτελεσμα μου εβγαλε χθες το skyscanner.
Απο περιεργεια πηρα δυο τηλεφωνα και δεν ηξεραν στα κεντρικα και στο καταστημα Συγγρου δεν ξεραν και πολλα, πληρωνω στο καταστημα και μαλλον περνω το εισητηριο απο εκει και μαλλον δεν εχει καποιο αλλο κρυφο κοστος...
Καταλαβατε;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.201
΄Οποιος ενδιαφέρεται πιθανόν να πρέπει να μιλήσει και με το aktina travel μέσω του οποίου γίνεται η κράτηση.
 

madim

Member
Μηνύματα
32
Likes
159
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού-Βολιβία
Στο skyscanner εκεί που βάζεις τις ημερομηνίες,υπάρχει η επιλογή να βάλεις ολόκληρο το μήνα που θέλεις (π.χ. Μάρτιος 2016) όπου θα σου βγάλει έναν πίνακα με το κόστος για κάθε μέρα.Αν κάνεις μια πιο προσεκτική αναζήτηση θα βρεις αρκετούς συνδυασμούς με κόστος 400-420 στις ημερομηνίες της προσφοράς και μάλιστα τελικές τιμές και με λιγότερες ώρες ταξιδιού (αφού δεν διευκρινίζει ώρες αναμονής στο Κίεβο και αν είναι σίγουρα η τελική τιμή).
Κάνε ξανά μία αναζήτηση γιατί οι τιμές που λες ότι βρήκες είναι πολύ υψηλότερες από αυτές που βρήκαμε οι υπόλοιποι,από την ίδια πηγή.
 

Fanula

Member
Μηνύματα
89
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
NYC
Ονειρεμένο Ταξίδι
USA roadtrip
Κάτω από το booking έχει για πτήσεις μέσω Aegean.Για αυτό έβγαλε με Aegean μέχρι Ρώμη και μετά Delta για Αμερική.
Ή εγώ είμαι πολύ χαζή ή το Travelstories κάνει διακρίσεις :bleh: μονο Booking μου βγάζει και ακριβώς από κάτω τα "πρόσφατα μηνύματα"
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.201
Ή εγώ είμαι πολύ χαζή ή το Travelstories κάνει διακρίσεις :bleh: μονο Booking μου βγάζει και ακριβώς από κάτω τα "πρόσφατα μηνύματα"
Χαζή το αποκλείουμε εντελώς :)
Το booking είναι σε πορτοκαλί φόντο.Σωστά;
Από κάτω δεν έχει κάτι σε άσπρο φόντο με το σήμα της Aegean;
Πρίν από τα πρόσφατα..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.801
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom