Ηνωμένο Βασίλειο Ξενοδοχείο στο Λονδίνο

Μάγδα

Member
Μηνύματα
350
Likes
1.337
Επόμενο Ταξίδι
Κοπεγχάγη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
660
Καλησπέρα, ποιο είναι ιδανικότερο για τετραμελή οικογένεια (παιδιά 10-12), και σαν περιοχή και σαν ξενοδοχείο.http://www.premierinn.com/gb/en/hot...n/london/london-blackfriars-fleet-street.html
http://www.premierinn.com/gb/en/hotels/england/greater-london/london/london-holborn.html
Και τα δύο είναι σχεδόν κεντρικά,παρόλα αυτά θα ψήφιζα το πρώτο...πότε πάτε;
 

philip84

Member
Μηνύματα
15
Likes
3
Καλησπερα σας! Θελουμε να παμε στο Λονδινο τον Αυγουστο (μονο τοτε παιρνω αδεια απο την δουλεια) για 5 βραδιες και σκοπευω να κλεισω ενα Tune Hotel αλλα θα ηθελα να με βοηθησετε σε ποια κεντρικη περιοχη μας διευκολυνει να επισκεφθουμε τα βασικα αξιοθεατα συν (σημαντικο για εμας) τις νυχτερινες βολτες; Παραθετω τις εξης περιοχες: Paddington, Kings Cross, Westminster, Liverpool street. Ειχα διαβασει προηγουμενες συζητησεις αλλα εχω μπερδευτει...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Καλησπερα σας! Θελουμε να παμε στο Λονδινο τον Αυγουστο (μονο τοτε παιρνω αδεια απο την δουλεια) για 5 βραδιες και σκοπευω να κλεισω ενα Tune Hotel αλλα θα ηθελα να με βοηθησετε σε ποια κεντρικη περιοχη μας διευκολυνει να επισκεφθουμε τα βασικα αξιοθεατα συν (σημαντικο για εμας) τις νυχτερινες βολτες; Παραθετω τις εξης περιοχες: Paddington, Kings Cross, Westminster, Liverpool street. Ειχα διαβασει προηγουμενες συζητησεις αλλα εχω μπερδευτει...
1.Westminster
2.Paddington
3.Kings Cross
4.Liverpool street

Βέβαια δεν ξέρω τα ακριβή σημεία αλλά χοντρικά για τις περιοχές, όχι ας πούμε πως στο Liverpool street θα είσαι μακρυά.
 

philip84

Member
Μηνύματα
15
Likes
3
1.Westminster
2.Paddington
3.Kings Cross
4.Liverpool street

Βέβαια δεν ξέρω τα ακριβή σημεία αλλά χοντρικά για τις περιοχές, όχι ας πούμε πως στο Liverpool street θα είσαι μακρυά.
Και για βολτες στο νυχτερινο Λονδινο ποια περιοχη θα ηταν η καταλληλη οπως το Συνταγμα-Πλακα-Θησειο;
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Και για βολτες στο νυχτερινο Λονδινο ποια περιοχη θα ηταν η καταλληλη οπως το Συνταγμα-Πλακα-Θησειο;
Weekdays: Westminster, Liverpool Street, Kings X, Paddington
Weekends: Westminster, Kings X, Paddington, Liverpool Street

(Τι εννοεις Westminster? Westminster είναι και το Westbourne Park που είναι στα γ@μιδια)
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.235
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom