Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

ThodorisZ

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Μαρίνα ναι και Σάββατο εκεί θα είμαστε! Δυστυχώς δεν έχω πάρει απάντηση ακόμη για τα στοιχεία του ξεναγού άρα δεν γνωρίζω κάτι παραπάνω! Θα βρίσκεσαι και εσύ εκει?
 

PasVot

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Παιδιά Καλημέρα. Την επόμενη εβδομάδα πηγαίνω Ρώμη. Η πτήση της επιστροφής φεύγει στις 6.40 το πρωί από ciampino. Αν πάρω το λεωφορείο terravision 4 και 30 που φτάνει 5.10 στο αεροδρόμιο προλαβαίνω την πτήση ή να πάρω ταξί πιο πριν για σιγουρία; Το έχει κάνει κανείς αυτό το δρομολόγιο.Ευχαριστώ!
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Με το ταξι παντως που το πήραμε 6.15 το πρωι,ενω πετούσαμε 7.25,καναμε ακριβως ενα τεταρτο απο την Piazza Republica μεχρι το Τσιαμπινο. Ειστε υπέρ ανετα λοιπον :)
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.139
Likes
5.321
Παιδιά Καλημέρα. Την επόμενη εβδομάδα πηγαίνω Ρώμη. Η πτήση της επιστροφής φεύγει στις 6.40 το πρωί από ciampino. Αν πάρω το λεωφορείο terravision 4 και 30 που φτάνει 5.10 στο αεροδρόμιο προλαβαίνω την πτήση ή να πάρω ταξί πιο πριν για σιγουρία; Το έχει κάνει κανείς αυτό το δρομολόγιο.Ευχαριστώ!
Εμείς έτυχε να φθάσουμει δύο ώρες πριν την πτήση στο chiampino και προλάβαμε.... να βαρεθούμε!
 

PasVot

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Το φαντάζομαι οτι προλαβαίνω απλα ρωτάω αν έκανε κανείς το συγκεκριμένο δρομολόγιο φοβούμενος μηπως η Rayanair μου πει πω έπρεπε 2 ωρες πριν να ερθεις και για λόγους ασφαλεις της πτησης δε σε αφηνω. (το έκαναν σε μια φιλη μου που πηγε μια ωρα πριν και δεν την αφησαν να παει στον έλεγχο)....
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
Που; Σε ελάχιστα μέρη υπάρει το 1 ώρα πριν...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.669
Μέλη
38.806
Νεότερο μέλος
xeniagousia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom