Γαλλία γαλλικη ριβιερα

Action

Member
Μηνύματα
117
Likes
411
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Προφανως η @Action μιλα για το Eze-sur-Mer που ειναι στη θαλασσα και η @coco για το Eze-Village που ειναι σε λοφο. Εκεινο που αξιζει ειναι το δευτερο.
αααχχααα είναι δύο οι περιοχές με το ίδιο πρώτο συνθετικό ... ούτε αυτό το ήξερα!!! Και εκείνο που αξίζει είναι το δεύτερο!!! Άλλη φορά, να είμαστε καλά, στα ίδια μέρη να ξαναβρεθούμε! Ευχαριστώ πολύ πολύ και τους δυο σας! Καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα να έχουμε με υγεία και αγάπη!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.024
Likes
12.125
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
αααχχααα είναι δύο οι περιοχές με το ίδιο πρώτο συνθετικό ... ούτε αυτό το ήξερα!!! Και εκείνο που αξίζει είναι το δεύτερο!!! Άλλη φορά, να είμαστε καλά, στα ίδια μέρη να ξαναβρεθούμε! Ευχαριστώ πολύ πολύ και τους δυο σας! Καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα να έχουμε με υγεία και αγάπη!
Το ενα ειναι το χωριο και το αλλο η παραλια του. Αν θες να πας για μπανιο θα πας στην παραλια αλλα το χωριο ειναι που εχει την ιδιαιτερη ομορφια.

Καλη Ανασταση!
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
Προφανως η @Action μιλα για το Eze-sur-Mer που ειναι στη θαλασσα και η @coco για το Eze-Village που ειναι σε λοφο. Εκεινο που αξιζει ειναι το δευτερο.

@misha19 οικονομικα μπορεις να φας στο καζινο του Μοντε Καρλο αλλα αυτοι που θα σας φιλοξενουν απαγορευεται να μπουν εκει. Οποτε θα πρεπει να πατε μονοι σας.
Σε ευχαριστω παρα πολύ Τριπακια για την διευκρίνιση!! Μιας και ανέφερες τα καζίνο για πες και εκεί τι παίζει! Κάπου είχα διαβάσει οτι για να μπώ χρειάζεται γραβάτα και σακάκι . Σακάκι θα έχω μαζί μου αλλά δεν είμαι και πολύ της γραβάτας..
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.024
Likes
12.125
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Σε ευχαριστω παρα πολύ Τριπακια για την διευκρίνιση!! Μιας και ανέφερες τα καζίνο για πες και εκεί τι παίζει! Κάπου είχα διαβάσει οτι για να μπώ χρειάζεται γραβάτα και σακάκι . Σακάκι θα έχω μαζί μου αλλά δεν είμαι και πολύ της γραβάτας..
Στο καζινο του Μοντε Καρλο απαγορευονται σορτς και σαγιοναρες σε ολες τις σαλες ενω στις ιδιωτικες απαγορευονται αθλητικα παπουτσια και μετα τις 8μμ πρεπει να φορας σακακι. Γραβατα δεν χρειαζεται. Στα υπολοιπα καζινο μπαινεις οπως θες αλλα γενικα ειναι καλο να εχεις ευπρεπες ντυσιμο.
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
Σε ευχαριστω πολυ!! Απλα δεν φοραω ποτε γραβατα για αυτο ειπα να ρωτησω
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom