Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.400
Ε μας είχες αγχώσει βρε @Yorgos και κοιτούσαμε ανα δύο ώρες να δούμε μήπως υπάρχει πρόβλημα. Πάντα η μετατροπή των μπόνους σε μίλια γίνεται 2-3 μέρες μετά το τελευταίο σκ.
 

demie

Member
Μηνύματα
409
Likes
795
Συγγνώμη παιδιά επειδή δεν κατάλαβα... εγώ την Κυριακή (τελευταία μέρα του Φεβρουαρίου) πήρα τηλ. στην aegean κ μετέτρεψα αμέσως κάποιους bonus πόντους σε μίλια. Εσείς σε τί αναφέρεστε;
 

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Συγγνώμη παιδιά επειδή δεν κατάλαβα... εγώ την Κυριακή (τελευταία μέρα του Φεβρουαρίου) πήρα τηλ. στην aegean κ μετέτρεψα αμέσως κάποιους bonus πόντους σε μίλια. Εσείς σε τί αναφέρεστε;
Αν θέλεις μπορείς να δώσεις πάγια εντολή στην τράπεζα την τελευταία Κυριακή καθε μήνα να μετρατρέπει όλους τους πόντους σε μίλια.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.477
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μπήκα στο σάιτ της Άλφα και πλέον αν κατάλαβα καλά, για να πάρεις μίλια από προθεσμιακή κατάθεση το μίνιμουμ είναι 15.000 €, το επιτόκιο μόλις 1,5% και... παίρνεις μόλις 10.00 μίλια. Παλιότερα το μίνιμουμ ήταν 10.000€ κι έπαιρνες 20.000 μίλια, ενώ πέρυσι ήταν 10.000€ και 16.000 μίλια. Μάλλον το τερμάτισαν τα παλικάρια.
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
Καλησπέρα γνωρίζει κάποιος εάν ισχύει το ίδιο και για την Κύπρο?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.477
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Το ελάχιστο ποσό κατάθεσης είναι 10.000 € και μετά από ένα χρόνο θα έχεις πάρει 20.000 bonus.
4.000 bonus στην έναρξη και 4.000 καθε τρίμηνο .
https://www.alpha.gr/files/aboutalphabank/Pinakas_Epitokion_Bonus_6Μ_12Μ_21_03_2016.pdf
Ωραία, πάλι καλά, έστω κι αν το επιτόκιο είναι 0,5%, τα μίλια είναι σαφώς μεγαλύτερης αξίας. Εγώ βέβαια επειδή αυτό που έγραψα δεν το έβγαλα από το μυαλό μου, είδα αυτό:
http://www.alphabank.com.cy/pdf/epitokia_eidikon_katathetikon_proionton_gr.pdf

o_O
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.168
Μηνύματα
882.716
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom