2016. Πού πάμε;

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Κι ένα Βουκουρέστι, γιατί με πιέσανε...Αδύναμος άνθρωπος.
Πόσο θα'θελα να πω: "και Σευχέλλες εμένα, γιατί με πιέσανε και μου κάνουνε τα έξοδα", αλλά τέτοιοι large χορηγοί δεν μου έλαχαν ως τώρα... ούτε ως τη Δημητσάνα για να είμαι ειλικρινής :(
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Ήταν κάποτε τόσο large κάτι Ευρωπαικά προγράμματα. Δύο φορές "με πιέσανε" και τη μία έφερα και λεφτά πίσω, δεν ήξερα τι να τα κάνω και ντρεπόμουν να τα τρώω σε βλακείες. Αλλά τελευταίως έγιναν τσιγκούνικα και τρώω και πόρτα συνέχεια.
(Τώρα που ξανα-ξανα-ξαναγίνομαι φοιτήτρια, θα δικαιούμαι Εράσμους. Κανόνισα να κερδίσω το τζόκερ, να παραιτηθώ από δουλειά και να πάω, έτσι για την αλητεία και τη χορηγία. Και γιατί δεν πήγα όταν έπρεπε :haha: )
 
Last edited:

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
12-15 Μαϊου Αμαζονία με τον αδερφό. Το πού ακριβώς ακόμα το ψάχνουμε αν και μας βλέπω να το αποφασίζουμε 2-3 ωρίτσες πριν.
 

dreams159

Member
Μηνύματα
17
Likes
1
Εκει που μετρουσα μηνες και βδομαδες, τωρα μετραω ωρες. Ειναι ολα ετοιμα,οι πληροφορίες που μου εχετε δωσει (και σας ευχαριστώ),σημειωμενες και αυτες. Απο την υπερένταση δεν μπορω να κοιμηθω. Στις 8.00 πρεπει να ειμαστε στο αεροδρόμιο. Ελπιζω να μας κανει καλο καιρο και να περασουμε καλα.
 

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κάθε επόμενο!
Εκει που μετρουσα μηνες και βδομαδες, τωρα μετραω ωρες. Ειναι ολα ετοιμα,οι πληροφορίες που μου εχετε δωσει (και σας ευχαριστώ),σημειωμενες και αυτες. Απο την υπερένταση δεν μπορω να κοιμηθω. Στις 8.00 πρεπει να ειμαστε στο αεροδρόμιο. Ελπιζω να μας κανει καλο καιρο και να περασουμε καλα.
Καλό ταξίδι και να περάσετε τέλεια!
 

EMBER

Member
Μηνύματα
122
Likes
128
Επόμενο Ταξίδι
its a surprise!
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΘΙΒΕΤ
Εκει που μετρουσα μηνες και βδομαδες, τωρα μετραω ωρες. Ειναι ολα ετοιμα,οι πληροφορίες που μου εχετε δωσει (και σας ευχαριστώ),σημειωμενες και αυτες. Απο την υπερένταση δεν μπορω να κοιμηθω. Στις 8.00 πρεπει να ειμαστε στο αεροδρόμιο. Ελπιζω να μας κανει καλο καιρο και να περασουμε καλα.
να περασετε τελεια, και μολις γυρισετε με το καλο γραψε μας την δικη σου ιστορια και τις δικες σου προτασεις... εγω εχω ακομα 3 βδομαδες... φφφφφφφ..!!
 

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κάθε επόμενο!
Πλάκα πλάκα ο καιρός περνάει τόσο γρήγορα! Κι εμείς 27 του μήνα θα είμαστε Παρίσι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.701
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom