Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Ε μας είχες αγχώσει βρε @Yorgos και κοιτούσαμε ανα δύο ώρες να δούμε μήπως υπάρχει πρόβλημα. Πάντα η μετατροπή των μπόνους σε μίλια γίνεται 2-3 μέρες μετά το τελευταίο σκ.
 

demie

Member
Μηνύματα
409
Likes
795
Συγγνώμη παιδιά επειδή δεν κατάλαβα... εγώ την Κυριακή (τελευταία μέρα του Φεβρουαρίου) πήρα τηλ. στην aegean κ μετέτρεψα αμέσως κάποιους bonus πόντους σε μίλια. Εσείς σε τί αναφέρεστε;
 

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Συγγνώμη παιδιά επειδή δεν κατάλαβα... εγώ την Κυριακή (τελευταία μέρα του Φεβρουαρίου) πήρα τηλ. στην aegean κ μετέτρεψα αμέσως κάποιους bonus πόντους σε μίλια. Εσείς σε τί αναφέρεστε;
Αν θέλεις μπορείς να δώσεις πάγια εντολή στην τράπεζα την τελευταία Κυριακή καθε μήνα να μετρατρέπει όλους τους πόντους σε μίλια.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.626
Likes
50.306
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μπήκα στο σάιτ της Άλφα και πλέον αν κατάλαβα καλά, για να πάρεις μίλια από προθεσμιακή κατάθεση το μίνιμουμ είναι 15.000 €, το επιτόκιο μόλις 1,5% και... παίρνεις μόλις 10.00 μίλια. Παλιότερα το μίνιμουμ ήταν 10.000€ κι έπαιρνες 20.000 μίλια, ενώ πέρυσι ήταν 10.000€ και 16.000 μίλια. Μάλλον το τερμάτισαν τα παλικάρια.
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Round the world
Καλησπέρα γνωρίζει κάποιος εάν ισχύει το ίδιο και για την Κύπρο?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.626
Likes
50.306
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Το ελάχιστο ποσό κατάθεσης είναι 10.000 € και μετά από ένα χρόνο θα έχεις πάρει 20.000 bonus.
4.000 bonus στην έναρξη και 4.000 καθε τρίμηνο .
https://www.alpha.gr/files/aboutalphabank/Pinakas_Epitokion_Bonus_6Μ_12Μ_21_03_2016.pdf
Ωραία, πάλι καλά, έστω κι αν το επιτόκιο είναι 0,5%, τα μίλια είναι σαφώς μεγαλύτερης αξίας. Εγώ βέβαια επειδή αυτό που έγραψα δεν το έβγαλα από το μυαλό μου, είδα αυτό:
http://www.alphabank.com.cy/pdf/epitokia_eidikon_katathetikon_proionton_gr.pdf

o_O
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.674
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom