Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ωραία, πάλι καλά, έστω κι αν το επιτόκιο είναι 0,5%, τα μίλια είναι σαφώς μεγαλύτερης αξίας. Εγώ βέβαια επειδή αυτό που έγραψα δεν το έβγαλα από το μυαλό μου, είδα αυτό:
http://www.alphabank.com.cy/pdf/epitokia_eidikon_katathetikon_proionton_gr.pdf

o_O
Ειδες σαιτ αλλης χωρας που απαντα μεν στο προηγουμενο ποστ αλλα δεν αφορα τη συντριπτικη πλειοψηφία των αναγνωστων δε...
200.000 μιλια σε μια καταθεση δεν νομιζω οτι ειχαν δώσει ποτε...και η σημαντικοτερη αλλαγη ειναι οτι τα μιλια μπαινουν προκαταβολικα στο λογαριασμό! Αρα τα χρησιμοποιείς αμεσως...not bad..
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
660
Οι κληρώσεις για τους 100.000 πόντους του Κωτσόβολου και 1.000.000 ή 10.000 των τελών κυκλοφορίας έγιναν. 'Εχουμε νικητές στο forum;
 

Alex0077

Member
Μηνύματα
235
Likes
117
Τα προηγούμενα χρόνια κάθε Μάιο έδινε προσφορά για εκδόσεις νέων καρτών 10.000 μίλια. Φέτος ακόμα δεν έχει γίνει αυτό.. Περιμένω όταν ξαναγίνει για να την βγάλω
 

Alex0077

Member
Μηνύματα
235
Likes
117
Κανένας που να το έχει ψάξει με τους πόντους. Ποιος προορισμός έχει τους λιγότερους φόρους με εξαργύρωση; Πριν κανένα μήνα είχα δει την πτήση Αθήνα-Τζέντα με επιστροφή ήταν 37 ευρώ οι φόροι . Και ίσως άξιζε αρκετά να εξαργυρώσει κάποιος για αυτόν τον προορισμό γιατί η αξία του εισιτηρίου είναι μεγάλη οπότε γλιτώνεις αρκετά. Τώρα βέβαια έχει πάει στα 97 ! Ίσως είχαν κάνει κάτι λάθος πριν.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ποιος προορισμός έχει τους λιγότερους φόρους με εξαργύρωση; Πριν κανένα μήνα είχα δει την πτήση Αθήνα-Τζέντα με επιστροφή ήταν 37 ευρώ οι φόροι . Και ίσως άξιζε αρκετά να εξαργυρώσει κάποιος για αυτόν τον προορισμό γιατί η αξία του εισιτηρίου είναι μεγάλη οπότε γλιτώνεις αρκετά. Τώρα βέβαια έχει πάει στα 97 ! Ίσως είχαν κάνει κάτι λάθος πριν.
Η ερωτηση ειναι εκτος θεματος μια κ αφορα μονο την πιστωτικη κ οχι το προγραμμα αλλα μια κ το ειπες μηπως εψαξες κ πως παιρνεις τη βιζα για την Τζεντα?
 

Alex0077

Member
Μηνύματα
235
Likes
117
Η ερωτηση ειναι εκτος θεματος μια κ αφορα μονο την πιστωτικη κ οχι το προγραμμα αλλα μια κ το ειπες μηπως εψαξες κ πως παιρνεις τη βιζα για την Τζεντα?
Το ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά για να έψαξα εισιτήρια , μπορώ να πάρω και τη βίζα.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Το ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά για να έψαξα εισιτήρια , μπορώ να πάρω και τη βίζα.
Ε για πες λοιπον, πως την παιρνεις? Η εισαι σε καμια ειδικη κατηγορια κ δεν λεγεται δημοσια?
 

Alex0077

Member
Μηνύματα
235
Likes
117
Ε για πες λοιπον, πως την παιρνεις? Η εισαι σε καμια ειδικη κατηγορια κ δεν λεγεται δημοσια?
Για μένα προσωπικά βρίσκεται εκεί συγγενής μου στο διπλωματικό σώμα. Τώρα αν ρωτάς γενικά εννοείται θέλει πρόσκληση από εκεί. Φαντάζομαι τα ξέρεις.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.038
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Πριν κανένα μήνα είχα δει την πτήση Αθήνα-Τζέντα με επιστροφή ήταν 37 ευρώ οι φόροι . Και ίσως άξιζε αρκετά να εξαργυρώσει κάποιος για αυτόν τον προορισμό γιατί η αξία του εισιτηρίου είναι μεγάλη οπότε γλιτώνεις αρκετά. Τώρα βέβαια έχει πάει στα 97 ! Ίσως είχαν κάνει κάτι λάθος πριν.
Μόνο οι φόροι για την αναχώρηση απ' το Βενιζέλος είναι 43 ευρώ. Κάτι λάθος θα ήταν.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.004
Likes
40.908
Κανένας που να το έχει ψάξει με τους πόντους. Ποιος προορισμός έχει τους λιγότερους φόρους με εξαργύρωση;
Απο τους φτηνοτερους φορους το Αθηνα-Ριγα με επιστροφη, 45 ευρω. Αλλα μονο μια φορα την εβδομαδα απ' ευθειας πτησεις, νομιζω.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.004
Likes
40.908
Αντιλαμβανεσαι φανταζομαι τη διαφορα εισιτηριου μονο αναχωρησης με επιστροφη; Βλεπεις μονο αναχωρηση για Βουκουρεστι, ενω εγω σου ειπα Αθηνα Ριγα με επιστροφη μονο 45 ευρω...
Το Αθηνα Βουκουρεστι με επιστροφη κοστιζει 60, απο τους ακριβους φορους θα ελεγα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.746
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom