Παρέα για Ταξίδια...

stavros2

Member
Μηνύματα
44
Likes
330
Καλημέρα και από εμένα.
Και εγώ στην αναζήτηση παρέας για μακρινά ταξίδια.
Οι προορισμοί που λέτε με ενδιαφέρουν και εμένα.
Αν ενδιαφέρεται κάνεις σ
 

Kati

Member
Μηνύματα
154
Likes
203
Ψηθείτε για Ινδία με το νέο έτος μεταξύ Ιανουαρίου-Μαρτίου (να προλάβω και το διαβατήριο), έχει ωραία πακέτα για 10ήμερη! Να γίνουμε παρέα που λέει και το παιδί πιο πάνω.
 

anlazar

Member
Μηνύματα
134
Likes
917
Ταξίδι-Όνειρο
Περού,Γαλλική Πολυνησία
Κι εγώ μέσα !!! Και για Ινδία αλλά και για Λατινική Αμερική κυρίως !!!!!! Μεγάλη αγάπη !! Κι έχουμε μείνει λίγοι πια... !!!!
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Κι εγώ μέσα !!! Και για Ινδία αλλά και για Λατινική Αμερική κυρίως !!!!!! Μεγάλη αγάπη !! Κι έχουμε μείνει λίγοι πια... !!!!
ααα τελεια γιατρε μου αρχειαστος να εισαι δεν θα χρειαστουμε κ ατομικη ασφαλιση εξτρα!!!
ποτε με το καλο για το περου;;;μετα την κουβα κ την ινδια χτυπαμε κ ενα περου παρακαλω πολυ?:clap:
 

anlazar

Member
Μηνύματα
134
Likes
917
Ταξίδι-Όνειρο
Περού,Γαλλική Πολυνησία
ααα τελεια γιατρε μου αρχειαστος να εισαι δεν θα χρειαστουμε κ ατομικη ασφαλιση εξτρα!!!
ποτε με το καλο για το περου;;;μετα την κουβα κ την ινδια χτυπαμε κ ενα περου παρακαλω πολυ?:clap:
Χαχα!! Σωστό !! Το Περού είναι όνειρο ζωής και πάντα υπάρχει στο πρόγραμμα χωρίς ποτέ να το αποφασίσω... το αφήνω πάντα για μετά... Κούβα είχα πάει πριν 6 χρόνια αλλά θέλω πάρα πολύ να ξαναπάω για να τη γυρίσω κανονικά γιατί είναι μαγική. Και Ινδία με ενδιαφέρει... και αυτή η Κολομβία που όλο βλέπω προσφορές.........
 

Άλις

New Member
Μηνύματα
3
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Ταϋλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Διάπλους του Ειρηνικού
Καλημέρα κι από εμένα. Με ενδιαφέρει η αναζήτηση παρέας για μακρινά ταξίδια. Βλέπετε, η οικονομική κρίση έχει αναγκάσει τον κόσμο να σκέφτεται περισσότερο την καθημερινότητα και λιγότερο το ευ ζην, κι έτσι είναι δύσκολο να οργανώσεις κάτι μεγάλο στο στενό περιβάλλον σου. Θα μπορούσαμε να μοιραστούμε και τα έξοδα, έτσι δεν είναι: Εννοώ, καλλίτερα 4 π.χ. παρά 1 μόνος του. Αλλά δε γουστάρω καθόλου την Ευρώπη. Μετά από αυτά που έχουν συμβεί τα τελευταία χρόνια, δε θέλω να τους αφήσω ούτε σεντ από το γιούρο τους. Ένα road trip στις νότιες πολιτείες της αμερικής, Καραϊβική, Ειρηνικός, Αφρική, ό,τιδήποτε εξωτικό, όλα αυτά με ενδιαφέρουν πολύ.
 
Μηνύματα
257
Likes
685
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Αλλά δε γουστάρω καθόλου την Ευρώπη. Μετά από αυτά που έχουν συμβεί τα τελευταία χρόνια, δε θέλω να τους αφήσω ούτε σεντ από το γιούρο τους
Τι εννοείς? Τι έχει συμβεί και έχεις αποκλείσει προορισμούς-ταξίδια ζωής όπως το Παρίσι, τη Ρώμη, τη Βενετία...
 

Άλις

New Member
Μηνύματα
3
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Ταϋλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Διάπλους του Ειρηνικού
Ρώμη έχω πάει, παλιότερα. Για το Παρίσι και τη Βενετία, θα είχαν ενδιαφέρον αν ήταν διαφορετικά τα πράγματα. Ίσως να πάω πολύ αργότερα και κάτω από διαφορετικές συνθήκες. Μην ξεχνάς ότι είναι και ακριβοί προορισμοί. Άλλωστε εκ των πραγμάτων δεν προλαβαίνουμε, δυστυχώς, να πάμε παντού. Θα πρέπει να κάνουμε επιλογές ανάμεσα σ' αυτά που θέλουμε περισσότερο.
 
Μηνύματα
257
Likes
685
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Υπάρχουν τρόποι να μειώσεις τα έξοδα, για τα υπόλοιπα δε θα διαφωνήσω.Νέα Σμύρνη? έμενα στην Αιγαίου (Ευγενίδου) 4 χρόνια περίπου.
 

Άλις

New Member
Μηνύματα
3
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Ταϋλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Διάπλους του Ειρηνικού
Ναι, χρόνια Νεοσμυρνιώτισσα
 

hitman47

Member
Μηνύματα
44
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βιετνάμ
Ταξίδι-Όνειρο
Παναμάς- Κόστα Ρίκα
Καλησπέρα στην παρέα. Επανέρχομαι. Ενδιαφέρομαι για Ταυλάνδη Ιούλιο. Ψήνεται κανείς; Και το Μεξικό δε θα με χάλαγε.
 

Άλις

New Member
Μηνύματα
3
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Ταϋλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Διάπλους του Ειρηνικού
Εγώ λογαριάζω να πάω Ταϋλάνδη με τον άντρα μου τον Αύγουστο. Έχουμε ήδη πάρει προσφορά από ταξιδιωτικό γραφείο για 6 νύχτες Πουκέτ και 2 Μπανγκόκ, δεν την έχουμε κλείσει ακόμα, αλλά είμαστε πολύ κοντά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.170
Μηνύματα
882.789
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom