Προ καλοκαιρινή συνάντηση Θεσσαλονίκη- 5.6.2016

jimakos

Member
Μηνύματα
196
Likes
1.002
Επόμενο Ταξίδι
ΚΟΥΒΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο γύρος του κόσμου!
Εγώ είμαι μέσα!
 
  • Like
Reactions: zoi

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
και εγώ μέσα είμαι ( εκτός απροόπτου ).
 
  • Like
Reactions: zoi

gatath

Member
Μηνύματα
108
Likes
62
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο γύρος του κόσμου
Κι εγώ εκτός απροόπτου είμαι μέσα. Θα χαρώ πολύ να σας γνωρίσω. Αλλά επίσης μάλλον προτιμώ μεσημεράκι ή απόγευμα γιατί το βραδάκι έχει το φεστιβαλ φαγητού στην πλαζ Αρετσούς και δεν θα ήθελα να το χάσω! :) Αν ενδιαφέρεστε εχει φαγητά, μουσική και χορό απο πολλές χώρες του κόσμου και τα χρήματα πάνε σε φιλανθρωπικό σκοπό.
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Καλημέρα παιδιά. Εγώ εκείνη τη μέρα, αν μπορέσω, θα μπορέσω μετά τις 6 γιατί βαφτίζει ο κουνιάδος μου το μεσημέρι και θ αργήσουμε να τελειώσουμε. Αλλά κι αυτό δεν είναι σίγουρο, ξέρετε πως είναι αυτές οι κοινωνικές εκδηλώσεις. Οπότε κανονίστε κι αν τα καταφέρω θα έρθω να σας βρω.
 

zoi

Member
Μηνύματα
146
Likes
312
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντού
Βλέπω ότι η ζυγαριά κλίνει προς το μεσημέρι. Λέω να περιμένουμε κάνα δυο μέρες πριν το κλείσουμε.
Για ρίξτε ώρα…

Όσο για τον τόπο…επισκέφθηκα σήμερα τον Ξαρχάκο και κατά την γνώμη μου τα θετικά του είναι- δροσιά, ησυχία, πουλάκια τσίου τσίου :lol:, δυνατότητα να μετακινήσουμε τα τραπέζια όπως και όπου μας βολεύουν, τα τραβελστοράκια μπορούν να παίξουν στη mini παιδική χαρά ή να τρέξουν στο πάρκο, κρύα πιάτα για μπύρα και τσίπουρο.

Αρνητικό- εάν κάποιος θέλει να παραγγείλει φαγητό η μόνη του επιλογή είναι mix grill και σαλάτα χωριάτικη

Τι λέτε …μας κάνει η προτιμάτε κάτι άλλο?

Και γενικά θέλετε κέντρο η ανατολικές ακτές όπως πρότεινε το koker-ακι?
 

zoi

Member
Μηνύματα
146
Likes
312
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντού
οι συμμετέχοντες ανεβαίνουν και πολύ χαίρομαι για αυτό

zoi
elgeo2
koker +1
giwrgos10 +1
mariath +1
αφέντης
makisg
jimakos
gatath

με ερωτηματικό
Ερση
thanosth
 

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ονειρεμένο Ταξίδι
μαυρικιος
Νομίζω τελικά ότι ο Ξαρχάκος είναι καλή ιδέα με δεδομένο ότι μόλις είδα ότι το Σαβ/κο είναι και το φεστιβάλ Τουρισμού στην παραλία -μεταξύ Βασιλικού Θεάτρου και Μακεδονία Παλλάς- και μάλλον ενδιαφέρει πολλούς από μας..... https://www.facebook.com/festival.tourismou.thessalonikis/?fref=nf
 

zoi

Member
Μηνύματα
146
Likes
312
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντού
Παιδιά, θα είμαι ήδη στα Χανιά εκείνη τη μέρα, επιστρέφω την επόμενη Κυριακή απόγευμα. Δεν ξέρω αν το πρόγραμμα επιδέχεται αλλαγές, αλλά μη σας το χαλάσω εγώ.
πιστεύω ότι μετά τις 15 Ιουνίου είναι πιο δύσκολο να μαζευτούμε αρκετοί γιατί κλείνουν τα σχολεία και ξεκινάνε οι διακοπές.
Εύχομαι στην επόμενη συνάντησή μας να βολέψει και να έρθετε
Καλά να περάσετε στα Χανιά

Αν και θα ήθελα πολύ να σας γνωρίσω και να τα πούμε δυστυχώς δε θα μπορέσω να ερθω γιατι τη Δευτερα γράφω μάθημα :/ Ελπίζω την επόμενη φορά να τα καταφέρω!
και εμείς το ελπίζουμε

Κι εγώ εκτός απροόπτου είμαι μέσα. Θα χαρώ πολύ να σας γνωρίσω. Αλλά επίσης μάλλον προτιμώ μεσημεράκι ή απόγευμα γιατί το βραδάκι έχει το φεστιβαλ φαγητού στην πλαζ Αρετσούς και δεν θα ήθελα να το χάσω! :) Αν ενδιαφέρεστε εχει φαγητά, μουσική και χορό απο πολλές χώρες του κόσμου και τα χρήματα πάνε σε φιλανθρωπικό σκοπό.
ενδιαφέρον...αν το διαλύσουμε πριν τις 20.30- 21 μπορεί να το επισκεφτώ. είδα ότι αρχίζει στις 20,30
 

zoi

Member
Μηνύματα
146
Likes
312
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντού
Νομίζω τελικά ότι ο Ξαρχάκος είναι καλή ιδέα με δεδομένο ότι μόλις είδα ότι το Σαβ/κο είναι και το φεστιβάλ Τουρισμού στην παραλία -μεταξύ Βασιλικού Θεάτρου και Μακεδονία Παλλάς- και μάλλον ενδιαφέρει πολλούς από μας..... https://www.facebook.com/festival.tourismou.thessalonikis/?fref=nf
kokerακι thanks για την ενημέρωση. δεν θα το χάσω όπως φαντάζομαι και πολλοί από μας.
είναι όμως το προηγούμενο σαββατοκύριακο από τη συνάντησή μας
 

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ονειρεμένο Ταξίδι
μαυρικιος
Νομίζω τελικά ότι ο Ξαρχάκος είναι καλή ιδέα με δεδομένο ότι μόλις είδα ότι το Σαβ/κο είναι και το φεστιβάλ Τουρισμού στην παραλία -μεταξύ Βασιλικού Θεάτρου και Μακεδονία Παλλάς- και μάλλον ενδιαφέρει πολλούς από μας..... https://www.facebook.com/festival.tourismou.thessalonikis/?fref=nf
Χαζά λέω γιατί μπέρδεψα τις Κυριακές. Το φεστιβάλ είναι αυτή την Κυριακή ενώ η συνάντηση την επόμενη...
 
  • Like
Reactions: zoi

mariath

Member
Μηνύματα
2.208
Likes
5.673
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλη η Νότια Αμερική
Ο Ξαρχάκος μου φαίνεται πολύ καλή περίπτωση για την εποχή. Όσο για την ώρα δεν έχουμε ιδιαίτερο πρόβλημα, είτε μεσημέρι είτε απόγευμα κατά τις 6, όχι όμως πολύ αργότερα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.585
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom