Ο καλύτερος ευρωπαϊκός προορισμός του lp για το 2016 είναι η Πελοπόννησος + δωράκι

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Ο lonely planet ανέβασε στη πρώτη θέση με τους καλύτερους προορισμούς στην Ευρώπη την Πελοπόννησο.
Η λίστα:
  1. Πελοπόννησος -Ελλάδα
  2. Aarhus – Δανία
  3. Βενετία – Ιταλία
  4. Dordogne – Γαλλία
  5. Lviv – Ουκρανία
  6. Warwickshire – Μεγάλη Βρετανία
  7. Extremadura – Ισπανία
  8. Τενερίφη – Ισπανία
  9. Τέξελ – Ολλανδία
  10. Βόρεια Δαλματία – Κροατία

http://www.lonelyplanet.com/best-in...WS_240516&utm_medium=email&utm_source=lpemail
Στον παραπάνω σύνδεσμο θα βρείτε περιγραφές, βιντεάκια, quiz και στην αρχή της σελίδας, στα αριστερά, έναν σύνδεσμο για να κατεβάσετε το μικρό e-book Secret Europe, με Νάπολη, Κυκλάδες κα.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.952
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ναι, σωστά. Ποιά Παρίσια, ποιά Λονδίνα, ποιές Τοσκάνες, ποιές Πράγες... Πσαγμέεεενα μέρη μόνο. Ρε ούστ...

Στην πραγματικότητα, η επιλογή των προορισμών έχει να κάνει με το Quiz που ακολουθεί στο ίδιο άρθρο... Εμένα με έστειλε για τσάι στο Warwickshire.
 
Last edited:

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Δεν το πιστεύω και εμένα το ίδιο μου έβγαλε!
Μετά το σοκ, το ξανάκανα και, εντάξει, τώρα πίνω Aperol spritz στη Βενετία :cool:
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Το quiz ειναι προφητικο... με εστειλε στην Πελοποννησο για κοκκινο κρασι! Και αυτο το καλοκαιρι στο χωριό μου με βλεπω να τρυγω αμπελια!
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Κι εμένα στην Πελοπόννησο με στέλνει και μάλιστα για κρασί στη Νεμέα. Μα χάθηκε μια Τοσκάνη... :rolleyes:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.198
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom