Παρέα για Ταξίδια...

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
αλασκα;;;;;;;;;;;;θελω κ γω!κρυο δωσε μου κ τη ψυχη μου παρε!τι θα γινει ρε παιδια παλι γκρουπ νοτου................δεν τη γλυτωνω μετα απο 12 χρονια θα πρεπει να ξανακατεβω Αθηνα:edith:
για υπερσιβηρικο ειναι κανεις;
τελειωσαν κ οι ενδοξες μερες των ταξιδοδανειων........αναθεμα!:minion bananas:
 

dimitra drogari

New Member
Μηνύματα
1
Likes
4
αλασκα;;;;;;;;;;;;θελω κ γω!κρυο δωσε μου κ τη ψυχη μου παρε!τι θα γινει ρε παιδια παλι γκρουπ νοτου................δεν τη γλυτωνω μετα απο 12 χρονια θα πρεπει να ξανακατεβω Αθηνα:edith:
για υπερσιβηρικο ειναι κανεις;
τελειωσαν κ οι ενδοξες μερες των ταξιδοδανειων........αναθεμα!:minion bananas:
Για Υπερσιβηρικο το εψαξα καλα το καλοκαιρι που μας περασε. Ειναι ακριβο ταξιδι και ατελειωτο, αφου περνα απο Μογγολια και ειναι κριμα να μην κανεις στπ, καταληγει Μπλαγκοεβραντ και μετα πρεπει να κανεις επιστροφη πισω την ιδια διαδρομη η να μπεις Κινα για να επιστρεψεις,,,,και αμα μπεις Κινα, δεν πρεπει να τη δεις? Εβγαινε λιγο ακριβο το ολον, και κατεληξα ενα μηνα στο Βιετναμ
 
Last edited by a moderator:

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
οπααα κ αλλη βιετναμεζα!σου αρεσε;που κινηθηκες?
ναι αν ειναι να κανει κανεις ονειρα πρεπει να κανει μεγαλα!
σιγουρα κοστιζει αλλα ναι η σκεψη ειναι επιστροφη απο κινα!
 

dimitra drogari

New Member
Μηνύματα
1
Likes
4
οπααα κ αλλη βιετναμεζα!σου αρεσε;που κινηθηκες?
ναι αν ειναι να κανει κανεις ονειρα πρεπει να κανει μεγαλα!
σιγουρα κοστιζει αλλα ναι η σκεψη ειναι επιστροφη απο κινα!
Χο τσι μινγκ αρχικα, το ανεβηκα ολο με λεοφωρεια,ταξι, μηχανακι, οτο στοπ και αεροπλανα και το ξανακατεβηκα με τον ιδιο τροπο για να παρω το αεροπλανο της επιστροφης. Το γυρισα ολο και το αγαπησα!!!!!
 
Last edited:

Kati

Member
Μηνύματα
154
Likes
203
αλασκα;;;;;;;;;;;;θελω κ γω!κρυο δωσε μου κ τη ψυχη μου παρε!τι θα γινει ρε παιδια παλι γκρουπ νοτου................δεν τη γλυτωνω μετα απο 12 χρονια θα πρεπει να ξανακατεβω Αθηνα:edith:
για υπερσιβηρικο ειναι κανεις;
τελειωσαν κ οι ενδοξες μερες των ταξιδοδανειων........αναθεμα!:minion bananas:
Ακόμα δε με πήγες εκεί που λέγαμε και με ξεσηκώνεις για υπερσιβηρικό; Εννοείται ότι θέλω και δη αν είσαι παρέα!

Και για καφέ θέλω!
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Ακόμα δε με πήγες εκεί που λέγαμε και με ξεσηκώνεις για υπερσιβηρικό; Εννοείται ότι θέλω και δη αν είσαι παρέα!

Και για καφέ θέλω!
Δόξα κ τιμή, ινδια σε σειρά προτεραιοτητας!θέλω να συνάντησω κ την 70χρονη που έγινε μάνα!!:haha:
Μετά κουβα αλασκα κ ......υπερσιβηρικο;;;;;:clap: Ζωαρα!
 

Γιωργος Μη

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλη
Γεια σε ολους και καλως σας βρηκα!
Ζω μονιμα στην Θεσσαλονικη και ειμαι διαθεσιμος σε προτασεις για ταξιδια..και γενικος για νεες αμπειριες!
Βαζω στοχο περιπου 2 ταξιδια τον χρονο..και ενα αμα παω ειμαι κομπλε:)!
Επομενο ταξιδι σχεδιαζω για Ουγγαρια τελη Ιουλιου με αρχες Αυγουστου..Οδικος με δικο μου αυτοκινητο Ι.Χ αρκετα οικονομικο!
Συγκεκριμενα στο χωριο Οζορα..:welcome:
Για οποιον καταλαβε και ενδιαφερεται ας μου απαντηση!
Σας ευχαριστω! καλα ταξιδια και εξορμησεις!!:xalara:
 

Geonick

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Γεια σε όλους! Είμαι ο Γιώργος 21 ετών φοιτητής και τέλη Ιουλίου με αρχές Αυγούστου θα ήθελα πολύ να πάω μία κρουαζιέρα στο Αιγαίο αλλά δυστυχώς κανείς από τους φίλους μου δεν ενδιαφέρεται για τον συγκεκριμένο τροπο διακοπών... Θα χαρώ πολύ αν βρεθεί κάποιος φίλος ( κατά προτίμηση άντρας ηλικίας 20-40 ) να μοιραστούμε αυτήν την εμπειρία!!!
 

alexvovo

Member
Μηνύματα
35
Likes
8
Καλησπέρα σε όλους..γύρισα πρόσφατα από σόλο διακοπές στη Φολέγανδρο, όπου και πέρασα τέλεια..πολύ ωραία ιδέα έχετε θέσει σε αυτό το θέμα..εάν κάποιος ψάχνει παρέα για Κυκλαδονήσι (συγκεκριμένα μία εκ των Αμοργό, Μήλο,Σέριφο) και είναι από Θεσσαλονίκη ας μου στείλει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.289
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom