Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

sangouini

Member
Μηνύματα
26
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη, Ιταλία
Συνεχίστε κανονικά την κράτηση. Η τιμή είναι αυτή που βλέπετε, χωρίς κρυφές χρεώσεις. Και με την ταυτότητα αυτή είναι όλα κομπλέ


Σας ευχαριστω πολυ για την άμεση απάντηση !! Καλη συνέχεια!
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
@sangouini Φροντίστε να τηρήσετε τα όρια για τις αποσκευές και να κάνετε online check in για να αποφύγετε τις εκπλήξεις που λες στο αεροδρόμιο.
 

Antonia33

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Παιδια καλησπερα,
Ειναι επισημο οτι η ryanair θα σταματησει τις πτησεις προς ελλαδα;
Ευχαριστω πολυ
 

sangouini

Member
Μηνύματα
26
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη, Ιταλία
@sangouini Φροντίστε να τηρήσετε τα όρια για τις αποσκευές και να κάνετε online check in για να αποφύγετε τις εκπλήξεις που λες στο αεροδρόμιο.
Σας ευχαριστώ πολύ! Φροντίζω να ενημερώνομαι πριν ταξιδέψω για να μη αντιμετωπίζω "εκπλήξεις"!!! Ειμαι στην αναζήτηση backpack . Αυτό πως σας φαίνεται?
 

Attachments

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Σας ευχαριστώ πολύ! Φροντίζω να ενημερώνομαι πριν ταξιδέψω για να μη αντιμετωπίζω "εκπλήξεις"!!! Ειμαι στην αναζήτηση backpack . Αυτό πως σας φαίνεται?
Φαντάζομαι θα έχεις και την δωρεάν βαλίτσα (55-40-20) και αυτή την θες για δεύτερη.. Το όριο για την δεύτερη, μικρή τσάντα, που μπορείς να κρατάς είναι 35-20-20 cm.. Αυτή είδα είναι 3cm μεγαλύτερη στην μία διάσταση αλλά αν δεν την έχεις παραγεμισμένη λογικά θα χωράει στο κουτί.
 

Alex0077

Member
Μηνύματα
235
Likes
117
Μπορεί κάποιος να ταξιδέψει εξωτερικό έχοντας ταυτότητα με λατινικούς χαρακτήρες, με χειρόγραφο τρόπο (στυλό) και όχι με τους ψηφιακούς χαρακτήρες από pc ?
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ναι. Έχω εγώ απ' το 2006 και έχω ταξιδέψει πολλές φορές.
 

lamprini

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
καλησπέρα, σχεδιάζω να ταξιδέψω στο Εδιμβούργο τον Ιούλιο με rynair και προσπαθώ να κλείσω εισητήρια. θα είμαστε 2 άτομα με 2 χειραποσκευές και θα πάρουμε και 1 βαλίτσα 15κιλών, η οποία τιμολογείται περίπου 40ε. αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι ότι πρέπει να τσεκάρουμε κ το κουτί που λέει ΄΄το ίδιο ισχύει για την εισερχόμενη πτήση''; άρα 80 ε σύνολο;;;
 

hamurabi

Member
Μηνύματα
246
Likes
13
Παιδια εχω αγορασει εισιτήρια για Ρώμη και τωρα πρεπει να κανω check in.
Αν διαλέξω θέσεις θα με χρεώσει 8 ευρω το άτομο γραφει.
Αν δε διαλέξω θέσεις θα μπορεσω λετε να κάτσω οπου ναναι με τη γυναικα μου δίπλα η θα πρεπει να πληρωσω αυτο το εξτρα δάκο για σιγουριά?
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.147
Likes
5.364
Παιδια εχω αγορασει εισιτήρια για Ρώμη και τωρα πρεπει να κανω check in.
Αν διαλέξω θέσεις θα με χρεώσει 8 ευρω το άτομο γραφει.
Αν δε διαλέξω θέσεις θα μπορεσω λετε να κάτσω οπου ναναι με τη γυναικα μου δίπλα η θα πρεπει να πληρωσω αυτο το εξτρα δάκο για σιγουριά?
Αν θες να είσαι σίγουρος θα χρειαστεί να πληρώσεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.279
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom