Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

Alex0077

Member
Μηνύματα
231
Likes
115
Γίνεται να κλείσω εισιτήρια για κάποιον τρίτο χρησιμοποιώντας τα δικά μου μίλια;
 

DELIDEB

Member
Μηνύματα
70
Likes
102
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παταγονία
Γίνεται να κλείσω εισιτήρια για κάποιον τρίτο χρησιμοποιώντας τα δικά μου μίλια;
Ναι. Συνδέεσαι στο λογαριασμό σου και προχωράς κανονικά στην επιλογή "εξαργύρωση μιλίων". Επιλέγεις δρομολόγια κι όταν φτάσεις στα στοιχεία επιβατών κλικάρεις όχι εκεί που λέει "η εξαργύρωση αφορά στο μέλος".
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.614
Likes
50.258
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Πού διάολο βρίσκω πάλι αυτό το πινακάκι με το πόσα μίλια θέλω για να εξαργυρώσω μίλια ανά ήπειρο; Ποτέ δεν το βρίσκω.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.918
Likes
40.746
Πού διάολο βρίσκω πάλι αυτό το πινακάκι με το πόσα μίλια θέλω για να εξαργυρώσω μίλια ανά ήπειρο; Ποτέ δεν το βρίσκω.
Κιόλας; Έπιασα κι εγώ σε λίγους μήνες μίλια για Β. Αμερική, αλλά θα μείνω πιστή στα πολλαπλά ταξίδια στην Ευρώπη.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Κιόλας; Έπιασα κι εγώ σε λίγους μήνες μίλια για Β. Αμερική, αλλά θα μείνω πιστή στα πολλαπλά ταξίδια στην Ευρώπη.
Και καλα θα κανεις. Εκτος αν εννοεις τα μιλια για business. Να πληρωσεις 400-500Ε φορους σε τικετ εκονομι που το βρισκεις φθηνοτερο δε λεει..τα έχουμε πει αυτα εξαλλου.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.918
Likes
40.746
Με πρόλαβες. Αναρωτιόμουν αν ειχε νόημα να συγκρίνω τα περίπου 55 x 3= 165 ευρω που δίνω για 3 ταξίδια Ευρώπη με επιστροφή το χρόνο με τους φόρους για υπερατλαντικό. Δεν εχω κανένα καημό για business, οπότε όντως καλά κανω... :)
 

sdoros

Member
Μηνύματα
81
Likes
46
Μετά από αναβάθμιση θέσης με την χρήση του κουπονιού στην A3, αυτόν τον μήνα, τα μίλια αναβάθμισης πιστώθηκαν σε 1-2 εργάσιμες , σε αντίθεση με αρχές του χρόνου που ήθελαν 10-15 μέρες.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Μετά από τη μίνι σύγχυση που ενέσκηψε, το θέμα "Μίλια από αεροπορικές! Τι γίνεται με αυτά???" χωρίστηκε στα δυο:

Στο http://www.travelstories.gr/community/threads/Μιλια-απο-αεροπορικες.55051/ θα γράφουμε για όλα τα προγράμματα επιβράβευσης τακτικών πελατών όλων των εταιριών πλην της aegean (Miles+Bonus)

και στο παρόν θα γράφουμε μόνο για το πρόγραμμα επιβράβευσης τακτικών πελατών Miles+Bonus της aegean.

Στο πρώτο θέμα έχουν μείνει όλα τα παλιά θέματα μέχρι τον Νοέμβριο του 2014, οπότε ξεκίνησε το νέο πρόγραμμα της aegean. Το παρόν θέμα, ίσως, κάποια στιγμή, καθαριστεί από τα μηνύματα για τα προγράμματα μελών άλλων εταιριών.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.492
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom