Ryanair πτήσεις από 10€

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Αρκετές πτήσεις της Ryanair (κυρίως Νοέμβριο 2016) από 10€ one way.
Δεν ξέρω μέχρι πότε ισχύει η προσφορά, αλλά βλέπω πτήσεις μετ'επιστροφής Βερολίνο, Ρώμη κλπ. από 20€/άτομο
https://www.ryanair.com/gr/el/plan-trip/explore/promo/sale
 

alexandra80

Member
Μηνύματα
300
Likes
1.577
Επόμενο Ταξίδι
Λιγουρία-Τοσκάνη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού-Βολιβία-Άνδεις
Kι εγώ πρόλαβα!40 ευρώ με επιστροφή Μαδρίτη μέσω Ρώμης. :)
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
το βερολίνο γιατί μου το βγάζει 22 ευρώ εμένα από χτες (απλή μετάβαση)? Από αθήνα δεν λέτε?
Εγώ από Θεσσαλονίκη, αλλά οι προσφορές ισχύουν για όλο το δίκτυο της εταιρείας. Απλά φαντάζομαι υπάρχει περιορισμένος αριθμός θέσεων, και δε βρίσκεις δεκάρικα για όλες τις μέρες. Βάλε το fare finder ή κάπως έτσι, και καλή τύχη ;)
 

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ονειρεμένο Ταξίδι
μαυρικιος
Ούσα γνωστή "ryanoφιλη" δεν θα μπορούσα να μην κλείσω και γω ένα alleretour για Πάφο 19,98 € ( Νοέμβριο βέβαια ...αλλά εκεί ζέστη έχει ακόμη ..) να πιώ ένα καφεδάκι με την φίλη μου που έχω και καιρό να την δώ...:clap:
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Παιδιά εμείς κοιτάμε για Ρώμη.. Αλλα όταν επιλέγω για Οκτώβριο μου βγαίνει 19,98 και όταν πάω να πληρώσω είναι για ενα άτομο.. Και δεν έχει επιλογή να βάλω δεύτερο..
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Παιδιά εμείς κοιτάμε για Ρώμη.. Αλλα όταν επιλέγω για Οκτώβριο μου βγαίνει 19,98 και όταν πάω να πληρώσω είναι για ενα άτομο.. Και δεν έχει επιλογή να βάλω δεύτερο..
Όταν ξεκινάς την αναζήτηση στο πεδίο "Επιβάτες" πάτα το βελάκι και με το + δίπλα απ' τη λέξη "Ενήλικες" συμπλήρωσε το πεδίο με των αριθμό επιβατών που θες.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Όταν ξεκινάς την αναζήτηση στο πεδίο "Επιβάτες" πάτα το βελάκι και με το + δίπλα απ' τη λέξη "Ενήλικες" συμπλήρωσε το πεδίο με των αριθμό επιβατών που θες.
Εδω δεν εχει τετοια επιλογη

https://www.ryanair.com/gr/el/cheap...t-from-date=2016-06-26&out-to-date=2017-06-26

τετοια επιλογη εχει μονο στην αναζητηση αλλα οταν κανεις αναζητηση βγαζει τις κανονικες τιμές οχι της προσφορας.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Αν πατήσεις πάνω δεξια στο πεδίο "Συνέχεια" θα σου εμφανίσει πάνω αριστερά το "Τροποποίηση ταξιδιού". Εκεί αν κανεις κλικ σου εμφανίζει τα πεδία της αναζήτησης και φυσικά τη δυνατότητα να επιλέξεις επιβάτες. Σ' εμένα τώρα που το κοιτάω δεν αλλάζει την τιμή.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Αν πατήσεις πάνω δεξια στο πεδίο "Συνέχεια" θα σου εμφανίσει πάνω αριστερά το "Τροποποίηση ταξιδιού". Εκεί αν κανεις κλικ σου εμφανίζει τα πεδία της αναζήτησης και φυσικά τη δυνατότητα να επιλέξεις επιβάτες. Σ' εμένα τώρα που το κοιτάω δεν αλλάζει την τιμή.
Το έκανα αυτό και μόλις επιλέγω δεύτερο άτομο από το - + πατήσω το πάμε δεν πάει παρακάτω.. Δοκίμασα με 2 browsers.. Πλάκα πλάκα Νοέμβριος αξίζει Ρώμη?
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Πριν πατήσεις το "πάμε" πρέπει να επιλέξεις την πτήση που σε ενδιαφέρει (πρωινή ή βραδινή) και κατόπιν το πεδίο "Συνέχεια". Δεν είναι θέμα browser. :)

Γιατί να μην αξίζει τον Νοέμβριο η Ρώμη. Ίσα ίσα που δεν θα έχει τους άπειρους τουρίστες που μαζεύει την άνοιξη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.687
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom